Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha újratelepítem a gépet, a torrentben lévő fájlokat visszatudom valahogy rakni? fórum

Ha újratelepítem a gépet, a torrentben lévő fájlokat visszatudom valahogy rakni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 23. 10:48
a forumcimben talalhato programot hasznalom egyebkent, csak azzal egyutt hoxa nem engedte elkuldeni az uzimet:-(
2010. szept. 23. 10:47
Sziasztok, latom reg nem irt ide senki, de hatha kapok segitseget. Nemreg kezdtem el filmeket letolteni, fokent angolul, de lenne egy ket kulfoldi film amit szeretnek magyar szinkronnal megnezni. ha valaki tud ebben segiteni azt megkoszonnem, mar annyit olvasgattam de nem talalom a helyes utat. elore is koszonom!
7. Ylush (válaszként erre: 5. - SF)
2010. jún. 17. 11:59

Köszi a válaszokat!

Azt hiszem este neki is állok, mert így tuti nem maradhat a gép.

További szép napot!

6. SF (válaszként erre: 4. - Ylush)
2010. jún. 17. 11:30

Konkrétan magába a programba akkor nem is kell úgymond visszatennem?


De, ezzel kell kezdeni, különben mit töltesz fel és honnan?

5. SF (válaszként erre: 4. - Ylush)
2010. jún. 17. 11:29
Tedd vissza abba a mappába, ahová letölteni szoktál a visszatöltendő fájlt(név, terjedelem, még a tömörítés is egyezzen!), keresd meg az oldalon a hozzá tartozó adatlapot, onnan töltsd le újra. Ekkor, ha mindent jól csináltál, nem letölteni kezdi, hanem ellenőrizni a mappában talált fájlt. Ha megnyitod a letöltőt, ott látod, amint ennél a sornál kiírja: Ellenőrzés, és hogy hány %-nál tart. Ha végzett, leállítja, ekkor neked kell kézzel elindítani a töltést. Jobb egérgombbal rákattintasz, és a legördülő menüből kiválasztod az indítást.
2010. jún. 17. 11:06
Konkrétan magába a programba akkor nem is kell úgymond visszatennem? Csak mert ha megkeresem újra, és elindítom, akkor újra leakarja majd tölteni. Nekem meg nem a letöltés része a lényeg, hanem az arány miatt a feltöltés.
3. SF
2010. jún. 17. 10:56
Ha fent vannak a gépen, megkeresed, ahonnan letöltötted, újra letöltöd, ekkor ellenőrzi, és ha kész, elindítod.
2010. jún. 17. 10:48

Szia

Nekünk úgy szokták csinálni az ilyet, hogy kimentenek mindent, ami kell egy lemezre és amikor újra rakja a gépet, visszapakol mindent rá

2010. jún. 17. 10:47
Ha újratelepítem a gépet, a torrentben lévő fájlokat visszatudom valahogy rakni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook