Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budafokot ismerőket (esetleg ott is lakókat) keresek, mondjátok el a véleményeteket a helyről. fórum

Budafokot ismerőket (esetleg ott is lakókat) keresek, mondjátok el a véleményeteket a helyről. (beszélgetős fórum)


2011. febr. 9. 13:37
Csendes biztonságos falu.Szerintem Nagyon szélsőséges a korosztály.Nyugdíjasok vagy fiatal gyerekes családok.
18. krsta (válaszként erre: 15. - Melcsi21)
2010. jún. 21. 11:22
Igen, azt megértem, a tétényi rész már nekem is túl messzinek tűnik. Érdekes, hogy vannak akik azt mondják, hogy kifejezetten biztonságos kerület...Nektek sikerült épp az ellenkezőjéről meggyőződni :( sajnálom. És azóta jobban befogadtak már az ottaniak? Ti is tagja lettetek egy klikknek? :)
17. krsta
2010. jún. 21. 11:14
Én inkább házrészeket keresek, lakótelepre nem szívesen költöznék. Szeretnék valami kertkapcsolatot, de nagy kertes házra nem telik :( Hallottam, hogy sok ház mészkőből épült azon a környéken. Ezzel kapcsolatban hallottatok valamit vagy van valami tapasztalatok?
16. DBetty
2010. jún. 18. 19:38

Szia!

Én Budafokon nőttem fel,húsz évesen költöztem el.A mai nspig szívesen visszamennék,de a XVIII.kerületben vettünk házat.ott megfizethetelen lett volna legalábbis nekünk.

15. melcsi21 (válaszként erre: 10. - Krsta)
2010. jún. 17. 22:37
Hát igen albérletben nem igazán jó lakni. Én a kisfiam születése előtt 1 hónappal költöztem ide és elég rossz volt, hogy senkit nem ismertem. A játszón klikkekbe vannak a kismamák és elég nehezen állnak szóba idegenekkel. Mi társasházban lakunk az Arany János ltp-en és tavaly a házunk elől vitték el a 1,5 éves autónkat, ezért nem igazán vagyok oda Budafokért.:-( Mi is kerestünk a környéken kertes házat, de errefelé horror árakon vannak, nagyon meg nem szeretnénk kimenni Tétény felé.
14. mágnes74 (válaszként erre: 8. - Krsta)
2010. jún. 17. 19:45
Érden, de utáltam:(
13. 6b818b475f (válaszként erre: 7. - Krsta)
2010. jún. 17. 18:14
Hát én Baross telepen lakom, itt is keretes házak vannak már...:)
2010. jún. 17. 15:19
Írtam privit!!!
11. krsta
2010. jún. 17. 13:23
Upsz, az lehet, hogy nem volt egyértelmű, hogy lakást vennék ott, ezért fontosak az árak :)
10. krsta (válaszként erre: 9. - Melcsi21)
2010. jún. 17. 13:18

A 2.ker.-ben albiban lakom :( És igazából ugye minél kintebb van a városból az ember, az az árakon is megjelenik. Persze szeretem ezt a környéket, a 3. ker.-t is :), de a nagy kérdés bennem az, hogy valóban ér-e itt Belbudán annyival többet egy lakás, mint amivel többe kerül mondjuk egy budafokihoz képest...

És elmondanád, hogy mi nem tetszik Neked ott, mivel nem tudsz igazán megbarátkozni? Mi nagyon más a 3. ker.-hez képest?

2010. jún. 17. 12:20
Sziasztok! Én is Budafokon lakom már 4 éve. Elég nehéz volt nekem megszokni, (szerintem még mindig nem barátkoztam meg vele). Én 25 évig III. kerületi lakos voltam. A II. kerületet miért cseréled XXII. ker-re?
8. krsta (válaszként erre: 4. - Mágnes74)
2010. jún. 17. 11:37
Igen, sejtettem, hogy arrafelé sok lokálpatrióta lehet, valahogy olyannak tűnt a hely nekem :) És megkérdezhetem, hogy hol éltél 10 évig? (Csak, hogy lássam, mit győzött le Budafok :)
7. krsta (válaszként erre: 3. - 6b818b475f)
2010. jún. 17. 11:33
Na ezt jó hallani :) Gyakran járok egyedül haza későn. És melyik részen laksz?
6. krsta (válaszként erre: 2. - F952b8e896)
2010. jún. 17. 11:31
Én úgy láttam, hogy elég nagy az eltérés a különböző részek között. Jól gondolom? A kérdésed is ezt sejteti kicsit :)
2010. jún. 17. 11:29

Sziasztok! Örülök, hogy írtatok, köszönöm!

Én most konkrétan az Olajhegy utcán szemezek egy lakással. Azt a környéket ismeritek? Nekem totál olyan érzésem volt ott, mintha egy faluban lennék :) Azért vagyok nagyon bizonytalan, mert - bár imádom a csendes, zöld környezetet, a kertes részeket (most a 2. kerületben lakom) - kicsit félek is attól, hogy annyira "kiköltözzek" a belvárosból. BKV-zom egyébként, azt sem tudom, hogy éjszaka mennyire biztonságos ott egyedül járkálni nőként...

2010. jún. 17. 08:15

Én ide születtem, itt nőttem fel.

10 évre máshova költöztem, de 5 éve újra itt vagyok.

Imádok itt lakni!

Dinamikus kerület, folyamatos a fejlődés.

Az iskolák, óvodák nagyon jók, az orvosi ellátás is, a hely gyönyörű, a közlekedés is jó.

Lokálpatrióta vagyok:))

2010. jún. 17. 07:54
Én erre lakom, nem rosszabb hely mint a többi ker., sőt! ...és elvileg a 22. ker a legbiztonságosabb környék.:D
2010. jún. 17. 06:55
Budafok melyik részére lennél kíváncsi?
2010. jún. 17. 00:16
Sziasztok! Lehetséges, hogy Budafokra költözök, és kíváncsi vagyok rá, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak azzal a környékkel kapcsolatban, ki mit hallott róla. Meséljetek! Én egyáltalán nem ismerem, a 11. kerületnél nem nagyon jutottam eddig tovább :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook