Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerekkorodban milyen kabalád volt? fórum

Kisgyerekkorodban milyen kabalád volt? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 12. 14:48
Semmilyen.
2012. okt. 3. 23:50
Nekem volt egy pluss szunyogom,ugy hivtam hogy Donna Klara..19 eves koromig vele aludtam.Aztan mikor Anyuek koltoztek,elveszett..megsirattam.
2012. okt. 3. 23:47
nagy kalapács
2012. okt. 3. 23:44

bor...bor kabatom

nem volt kabatom csak vitceltem

19. dev_p
2012. szept. 3. 13:20
Semmilyen. Akkor még azt sem tudtam, mi az a kabala. Viszont volt egy barna macim.
2012. szept. 3. 12:45
A lányomnak egy macija van amihez iszonyatosan ragaszkodik.Ő most 4 éves és mindenhová vinni kell a macit,ami kissé már viseletes és szakadt is ,valamikor rózsaszín volt de ma máp inkább szürkének mondanám.
2012. szept. 3. 12:42
Egy nagy fehér színű (most már tudom hogy spániel) plüss,amit akkor kaptam anyukámtól amikor 5 évesen kivették a mandulám.Most 32 vagyok de anyuéknál még mindíg megvan a plüss,most a gyerekeim nyüstölik amikor ott vagyunk.
2010. dec. 10. 15:09
Nem volt semmilyen sem.
2010. szept. 10. 23:19
Van egy macim, a mai napig vele alszom, mindenhová jön velem. Most már a 9 hónapos kisfiam nyúzza, de szigorúan csak nappal, még nem szántam rá magam, hogy éjjelre is megváljak tőle.-)))) De semmi vész, nem vagyok szívtelen anya,neki van saját macija. Csak persze néha az anyáé érdekesebb:-)))))
2010. jún. 20. 16:18
macik minden mennyiségben:)
2010. jún. 20. 15:50

többnyire plüss állatkák

Nyuszika - halvány rózsaszín, csíkos felső, piros pántos nadrág - duci :D anya nem tudta miért kell az nekem, nem az a tipikus "tökéletes" plüss,már ha van ilyen külsőleg, de én sírtam miatta, így visszamentünk megvenni :)

12. Basset
2010. jún. 17. 10:29

A kisfiam fél évesen kapott egy oroszlánt egy karácsonyra. Nagyon szerette, mindenhová magával cipelte és kirágta az összes sörényét... :) De kb. 2 éves kora után megunta és már nem alszik vele, inkább mindenféle kacatot bevisz az ágyába: pókembert, meg kockát, kocsit, ilyeneket...

A kislányom most 2 éves, de nincs kedvence...

Szerintetek ez hogy alakul ki? Csak az én gyerekeim ilyen "anti-kabalások", vagy másnál is így van? A ti gyereketek mit szeret?

11. manul
2010. jún. 17. 10:17
Egy plüss kutya bojtos sapkában.Kamasz koromig vele aludtam!
2010. jún. 17. 08:53

A saját kinőtt rugdalódzóm,ami szivaccsal volt kitömve...ez volt a kispárnám nagyon sokáig(27éves koromig) :)

Volt moncsicsim is,de az már inkább játéknak számított(igaz vittem magammal)

2010. jún. 16. 22:20
Egy édes mackó. Kb. 20 éves koromig mindenhová velem jött, majd egy költözésnél elveszett, a mai napig a szívem csücske, és elérzékenyülve gondolok rá.
2010. jún. 16. 22:10

Nyest... Akkoriban volt ez divat, a '80-as években... Mindenkinek ilyenje volt (pl. szomszéd srác), barna, hosszú volt és hosszú farka volt! Imádtam! Egy karácsonyra kaptam, anyáék becsomagolták, és kilógott az orra a csomagból... :)

Amikor terhes lettem, vettem magamnak egy tigrist, nyiklik-nyaklik, valami gyönggyel tömött cucc... Mindig úgy helyezkedett, ahogy épp szükség volt rá... Most őt imádom... :)

2010. jún. 16. 22:08

1 plüss majom. Vékony hosszú kezekkel, és lábbakkal.Meg hatalmas vigyorral a képén.

1ik évben Édesanya hogy meglepjen, karácsonyra még kardigánt is kötött neki.

Még megvan pedig jó 25 éves.Ha nem több.

2010. jún. 16. 22:08
Nekem egy nyuszim volt ami búzával volt kitömve és nagyon régi.Még a dédmamám adta a mamámnak,ő adta anyámnak,anyám adta nekm.Szóval elég régi és még ma is meg van a polcomon.Én is szeretném majd odadni a gyerekemnek ha lesz.A nyuszi neve nuszi.Azért ez mert nem tudtam kimondani a ny-betüt és rajta maradt.
2010. jún. 16. 22:05
nekem egy fekete hátú és narancssárga hasú német juhász kutya plüss, piros nyakörvvel a nyakában. Nevet én nem adtam neki, de az volt az első plüssöm. Amikor utoljára láttam, hiányzott az orra és az egyik szeme. :( :))
2010. jún. 16. 22:03
Nekem egy Jusztina nevű rózsaszín,kalapos kutya.Akkor kaptam,amikor meghalt a nagymamám,az ő nevét viseli.Még ma is ott van az ágyban mellettem.16éves,de még bírja..
2010. jún. 16. 22:02

A mutyim, rózsaszín kis takaróm, amit mindenhova magammal vittem.

Selyem szegélye volt, amit megbontottam és azt simogattam az ujjaim között, mindig megnyugtatott és elaludtam.

2010. jún. 16. 22:02
Nem tudom, de nagyobb koromban a Moncsicsi :)
2010. jún. 16. 21:59

Van, akinek rongyocskája van, van, akinek plüssállata... Neked volt valami?

Nekem egy szörnyűke nevű miniatűr plüssbigyó (tényleg szörnyen néz ki) meg egy Narci Maci nevű állatkám volt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook