Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-home, mennyi idő alatt történik meg a bekötése? Tv+net+tel érdekelne, tudja valaki? fórum

T-home, mennyi idő alatt történik meg a bekötése? Tv+net+tel érdekelne, tudja valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. sanyinak (válaszként erre: 33. - Zsoka kis)
2017. jan. 12. 20:29
Ilyen szokott tortenni - ne szallj le roluk!
2017. jan. 11. 19:04
Zaklatom én de semmi változás valami hiba van , a rendszerbe az mondták, majd ök hivnak h meg javult és helyre állt a hiba !!
32. sanyinak (válaszként erre: 31. - Zsoka kis)
2017. jan. 9. 19:43

Elotte szoktak telefonalni.

Nem art, ha zaklatod az ugyfelszolgalatot rendszeresen telefonon - szokott segiteni.

2017. jan. 9. 19:22
Még mindig nem értek ide !!;(
30. zsoka kis (válaszként erre: 29. - Sanyinak)
2017. jan. 6. 18:24
Köszike!!
29. sanyinak (válaszként erre: 28. - Zsoka kis)
2017. jan. 6. 18:08
Az pl attl fugg, van-e mas munkaja is a szerelonek, illetve h mennyi munka bekotni.
2017. jan. 6. 10:15
Sziasztok minket január2.án hivta fel és a szerződés akor írták meg majd postázák igy kb mikor jönnek be kötni ki tudja ??? Köszönöm
2012. dec. 2. 23:24

Tisztára ügyfélbarát, amit művelnek!!


Nem megkérdezik az ügyfeleiket, hogy mit szeretnének, hanem, akinek nem tetszik, azonnal kitiltják az oldalukról..

2012. dec. 2. 23:21

Azért majd megérdeklődöm holnap, mert a családi csomag most fele annyi, mint a digi, és egy évig biztosan megspórolhatom a felét, és abban legalább ott vannak azok a csatornák, amik a digiben már nincsenek benne.


Ha váltok, akkor Karácsonyig elintézem..


Azért a digitől nem volt szép, hogy ügyfeleik ezreit verte át, és pont Karácsony előtt.


Most szidják is őket ezrével a profiluknál.


Akiket meg kitiltanak, annyi eszük nincs, hogy 5 perc alatt létre lehet hozni egy új profilt, és onnan lehet írogatni nekik. Én is azt csináltam, és nem jöttek rá, hogy én én vagyok, akit másik névvel kitiltottak.



[link]



VÉGZETT A DIGI TV A DISCOVERY CSATORNÁKKAL

Beküldte: Lala Kategória: Egyéb


Mai nap végleg kikerültek a Digi TV műholdas csomagjából a Discovery érdekeltségű csatornák.


A korábban megszűnt Discovery Channel, Discovery World, ID Discovery csatornák után, a mai nappal kikerültek a műholdas kínálatból az Animal Planet, a TLC és a Discovery Science csatornák is.

A DIGI kábeles előfizetők egyelőre még láthatják az Animal Planet, a TLC és az ID Discovery adókat, de valószínűleg rövidesen ezeknek is megszűnik a továbbítása.


Az elmúlt napokban hatalmas botrány kerekedett az interneten abból, hogy a Digi TV kivette kínálatából a Discovery Networks csatornáit. A Digi facebook oldalán adtak felháborodásuknak hangot az előfizetők, amit a Digi azzal "jutalmazott", hogy rengeteg személyt kitiltott oldaláról(köztük oldalunk számos tagját is). Ezt követően a Discovery ment neki a szolgáltatónak azzal, hogy létrehozott egy oldalt, ahol támogatókat keres a Discovery csatornák tovább sugárzásáért a Digi hálózatán. Habár a Discovery áldozatnak próbálja beállítani magát, a napokban kiderült, hogy miért is vette ki a kínálatból a Digi a fenti csatornákat. Az oka pedig az, hogy túl sokba kerültek, az elmúlt évek alatt a többszörösére emelkedtek a csatornák előfizetőnként fizetett díjai, míg a Digi felmérése szerint a csatornák 1% körüli nézettséggel bírtak. A Digi üzletpolitikája az olcsó előfizetési díjban rejlik, amit próbálnak is szinten tartani, de ezzel szemben sajnos az előfizetői igények csak másodlagos szempontot képviselnek. A Digi árcsökkentést kért a Discovery Networks-től, amiben nem tudtak megállapodni, a Digi felajánlotta, hogy létrehoz egy külön előfizethető tematikus Discovery mini csomagot, ezt azonban a csatornák tulajdonos nem fogadta el (ez jó megoldás lett volna, mert csak annyian fizetnek az adókért ahányan nézik, de lehet, hogy a Discovery is tisztában volt a fenti nézettségi mutatóval).

A DIGI TV kínálatából eltűnt adók nagy vesztese a Discovery, több százezer, ha nem milliós előfizetői tábor már nem láthatja a csatornáit, így a reklámokat sem. A Digi valószínűleg veszít néhány előfizetőt, de ez a szám nem lesz jelentős, és az újonnan indított saját csatornáin reklámmentes tartalmakat kínál a jelenlegi havidíj fejében.



[link]



[link]

25. mmacus (válaszként erre: 24. - Mmacus)
2012. dec. 2. 21:06
Ja és nem Budapest.
24. mmacus (válaszként erre: 20. - 36a26f5226)
2012. dec. 2. 21:06
Mi éppen a digit cseréltük T-re, féléve, elégedett vagyok velük. Digivel sok gondunk volt. Itt egyszer jeleztük, hogy mintha lassúbb lenne a vezeték nélküli net, még aznap kijöttek, hoztak másik modemet, azóta nincs semmi gond. Nem lassú, nem akadozik, pedig min. 2 TV és 1 gépen vezetékes, 2 laptopon vezeték nélküli net szinte állandóan megy.
23. eandi78 (válaszként erre: 22. - 36a26f5226)
2012. dec. 2. 20:53
Gondolom helyfüggő. Bp egyes helyein nagyon gyors optinet van. Hogy vidéken mikor lesz...
2012. dec. 2. 19:29

Köszi!


Akkor szarabb a minőség, mint a diginél...

21. eandi78 (válaszként erre: 20. - 36a26f5226)
2012. dec. 2. 14:01

Ismerem mindhárom szolgáltatást. Telefonnal minden rendben, egyetlen bajom van vele, hogy évente (mostmár 2 évente) kell szerződést hosszabítani, különben nem jár kedvezményes havidíj. Más szolgáltatónál nem emelnek havidíjat a hűségidő letelte után. Telefonos ügyfélszolgálatra sokat kell várni.

Internet: itt vidéken vacak, Pesten optinet jó. Legkisebb 10mbit netre enged előfizetni, de ha 7-8mbit sávszélt kapunk máris szakadozik, így az automata leviszi 5 mbit-re. Így működik, csak nem ezért fizetünk, de kisebb csomag nincs. Sajnos nincs jobb:(

TV: 2 helyen láttam. Egyik helyen (balaton, talán sat tv) egy kis esőtől lefagyott a kép, a másik helyen (bp, iptv) jó a kép, jó a szolgáltatás. Nekem azért nem kellene, mert nem szeretnék set top boxot kapcsolgatni, így marad kevésbé jó városi kábeltv:(

netre és tv-re is kell szerződést hosszabítani.

2012. dec. 2. 04:43
Szeretném tudni, akinek t-home szolgáltatása van, tv, net, telefon, hogy milyen pozitív, és negatív tapasztalatai vannak.
2010. jún. 16. 21:26

én is nézem már hogy meik céghez lehet átmenni.


anno anyu az invitel-nél írt alá 2 éves mikor utcába jártak üzletet kötni, mivel kimenni nmtudott, ablakpárkányon keresztül csinálták meg a szerződést. véégre h letelt 1 éve a 2 év hűség.

2010. jún. 16. 20:03

T-mobil nem = T-home-al, én se panaszkodom a mobil szolgáltatásukra.


Amikor a szüleimnél kötötték be a té-hómot beszélgettünk a sráccal, ő mondta hogy próbált fejleszteni a -cég- kisebb-nagyobb sikerekkel.

Valami üvegszálas vezetékekről motyogott, meg hogy a mai vezetékek, amik a panelokban futnak lassan 30 évesek, azokat is cserélni kéne, stb.


Biztos van, ahol jól működik, nem akartam ám lefikázni.

Jó szolgáltató szerintem sose lesz.

Pesten egy ideig TVNetwork-ösök voltunk kb ua mint a Digi, árban és szolgáltatásokban (net gyors és olcsó 30mbit 3500ft, tv 59 csatorna 2500ft, telefon meg amit beszélsz), de most megvásárolta a Digi a NetWork-öt, így hozzájuk mentünk át.

Ugyanaz a szolgáltatás, ugyanazon az áron zavartalanul, gondolom szeretne valamiféle teljhatalmat a Digi.

Viszont sokan vannak a családi házasok, olyan helyek ahol nincs Digi és társai, sajnos nekik marad a T-cég, úpíszí és a többi mocsok lehúzós

banda.

2010. jún. 16. 19:12

van egyáltalán egy normális szolgáltató?

én a mobilommal ugyan előfizus vagyok, de nem panaszkodhatok rá, semmi problémám nincs és nem is volt velük, pedig a t-home testvére ha azt nézzük. már 3.-szor írtam decemberebe alá náluk a 2 évs hűségidőt.

2010. jún. 16. 19:01
Én egy mobilnettel vagyok így. Elköltöztünk és nem tudom használni, most meg kiróttak rám több tízezer forintos számlát. Nem is használtam hónapokig, mivel nem tudtam. 10 percig hozott be egy oldalt, nem tudott a gyerekem egy mesét sem megnézni, annyira lassú volt. Megírták, hogy ugyan csak a lassabbik netet tudom használni, mivel a gyorsabbnak itt nincs lefedettsége... Kiküldtek három havi számlát, amit nem használtam. Most is függőben van a dolog. Fellebbezés és asztalra csapás lesz itt is.
15. Night Angel (válaszként erre: 12. - Lengyelnehajni)
2010. jún. 16. 18:29
A párom esete 2006-2007-es, a szüleimé 2008-as.
14. 9e36cbb27b (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2010. jún. 16. 17:48

problémám. noss lássuk csak:

1./ a telefon havidíjai bár kedvezőnek tűnnek nem is annyira azok. és ez sajna csak a szerződéskötésután derült részletesen ki, mikor a próbahónap letelt. hozzáteszem alig telefonáltunk róla.

2./ a tv: vagy nincs adás a csatornán, vagy hangyás, vagy hang nincs. ja és 1. set-top-box ingyenes, másodikért már havidíjat kell fizetni ( és nm is lesz a tied soha).

3./ internet: hetente 2-3-szor hívom a számjukat hogy nincs net. ha nemtudnak segíteni ami már 3szor is volt, felajánlják a szuperszervízt. ami díjai: modemmel ha lesz net majd 800.- ha routerről is szó van és lesz net, az már majd 5000.-ft. És ezek a jelen tarifék, legutóbb 2 hete került erre sor.

Ma pl 2szer ívtam őket h nincs net.


Hát nekem nincs erre szükségem hogy én fizetek havi 15000-et, és ennyi problémával nézhetek rendszeresen szembe.

Inkább váltok mobil netre vagy bármi másra de soha többet hűségidő.

Visszamondjuk, lesz előfizus telefon a t-mobile-nál, illetve ott mobilnet aranykarival. kábeltv pedig a pr telecom-nál itt helyileg.

sajna a tel jan-ba , anet pedig dec-be jár le hűség, így addig várnom kell. no meg legalább addig az internet utalvány is lemegy, jövőre már úgyse lesz.


remélem segíthettem eme pár sorommal aki a jövőben itt akar szerződést kötni hűséggel.

NAGYON JÓL TUDJÁK ŐK H MIT CSINÁLNAK. AZ ÜGYFÉL BELEMEGY A HŰSÉGIDŐBE MERT MINÉL OLCSÓBB ANNÁL JOBB, AZTÁN JÖNNEK A BAJOK ÉS NEMTUD SEMMIT CSINÁLNI; HA BONT KÖTBÉRREL TERHELIK AMI TÖBB TÍZEZER FT VAGY AKÁR SZÁZEZERIG IS ELMEHET.

2010. jún. 16. 16:55
Én győri vagyok.
12. lengyelnehajni (válaszként erre: 11. - Night Angel)
2010. jún. 16. 16:48
Ez egy tartalmas válasz volt.Köszi,hogy leírtad.Ez kb mikor történt?
2010. jún. 16. 16:30

Párom T-home teszter volt (Fejér megye).

A próbaidőszakban minden tökéletesen működött, aztán amikor fizetni kellett, hol net nem volt, hol a tv, hol szemcsés volt a kép (nesze neked digitális adás), hol lefagyott a settopbox.

Volt, hogy napokig nem volt net, mi meg nem győztünk telefonálni.

Egy-két esetben a panaszkezelés után helyreállt a rendszer, de fél év huzavona után (plusz feltűnt a Digi kft.) úgy döntöttünk, hogy búcsút mondunk a T-home-tól.

Ez sem ment könnyen, mert ugye kötött (volna) minket a kötbér, valamin 60ezer ft akartak velünk kifizettetni.

Próbáltuk megmagyarázni, hogy ugyan már mire fizetünk havi számlát plusz még kötbért is, ami nincs?!?!

Asztalra csapár, vezetővel való huzavona és panaszkönyvvel való fenyegetés után megszüntettük a szolgáltatás és nem kellett fizetni.


Aztán rá egy évre a szüleim kötötték meg (Pesten) az 1 éves T-home tv-net-telefon szerződést, mondván a nagy okosok -sokat javult a helyzet-.

Ehhez képest a tv állandóan szaggatott, a net hol lelassult, hol telefon nem volt.

Ezt a szerződést még az egy hónapos próbaidőszakban visszamondtuk, így nem volt huzavona.


Most nem tudom mi a helyzet a T-home körül, lehet tényleg javult a helyzet.

Egy tuti, csak végszükség esetén választanám őket.

2010. jún. 16. 16:22
dehogy tv hanem tel. és net.
9. marcsix (válaszként erre: 8. - Cservenák Vali)
2010. jún. 16. 16:22
Nekünk 5mbit-es van. tv nettel 5-6 e között.
2010. jún. 16. 16:18
Ez a kérdés engem is érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak a T-Homal kapcsolatban mert én csak a netet és a tv 56 programját akarom kérni. Tudja valaki,hogy ez mennyibe kerül?bloom29 neked mi a tapasztalatod?Melyiket érdemes megkötni? Milyen sebességgel rendelkezik a net ha nem a minimális csomagot rendelem meg? Aki tudja legyenszives tájékoztatsson Köszike.
2010. jún. 16. 16:15
Nekem igaz net és telefon van csak. Tv-ről nem tudok nyilatkozni. Komoly gondom nincs vele. A net most kicsit lassabb, de akár filmet is tudok nézni a neten, mert olyan gyorsan tölti be.
6. marcsix (válaszként erre: 5. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 16. 16:14
mi a problémád vele?
2010. jún. 16. 16:10

jól meggondoltad hogy szerződést kötsz velük?

én alig várom h leteljen a hűségidőm az internetről ill telefn kábeltv-ről

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook