Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már 9 hónapos a kislányom, Nadin fórum

Már 9 hónapos a kislányom, Nadin (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Már 9 hónapos a kislányom, Nadin

2010. jún. 17. 12:13

Köszönöm mégegyszer :D

És igyekszem!

21. nyau82
2010. jún. 17. 09:03

szia!nekem is aznap született a kisfiam!

én azt utálom,ha az öltözködésbe beleszól mindenki,holott én tökéletesen érzem,hogy mi a jó neki."nincs túl melege?nem fázik?...." :))))

ne hagyd magad elbizonytalanítani!az anyai ösztön mindenkinél működik és segít.

2010. jún. 17. 05:55

Rajtam is kerestek néha nyomáspontot de nem hagytam. Hát ne hagyd Te sem. Mindent nagyon jól csinálsz, vedd be a leszaromtablettát, és nyugi.

Élvezd a lányoddal eltöltött napokat, ez neki nagyon fontos, hidd el ha érzi rajtad a megnyugvást, ő is nyugisabb lesz.

Az én kisfiam 1 éves koráig nappal kb 1 órát aludt de részletekbe. Mire felfogtam hogy ez neki elég addígra 1 éves lett és mint amit elvágtak,megtanult aludni 1-3 ig napközbe úgy húzta a lóbőrt hogy csak na.

Szegény sógornőd babája! Hát persze hogy a mocskos génmódosított dadontól nem bír kakilni. Nem gyereknek való az. Mondjuk felnőttnek se.

Ilyenkor úgy megfájdul a szívem, hiszen a saját anyja híbájából szenved a gyerek.Hm... Hihetetlen.


Sok boldogságot a továbbiakhoz.

2010. jún. 16. 14:54

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást pláne,hogy mind pozitív,nagyon aranyosak vagytok.

Egyébként nem reklámozni akarom magunkat,remélem,aki majd ezután fog szülni,tanul az én hibáimból :D

Szép napot mindenkinek,bár nálunk sajnos esik tegnap este óta,szinte egyfolytában :(

18. monizsofi1982 (válaszként erre: 14. - Fredaszter)
2010. jún. 16. 14:52
Igen,szerintem is azt keresi :D
17. monizsofi1982 (válaszként erre: 12. - MANCIKA123)
2010. jún. 16. 14:51

Szia!

Adatlapom-interaktivitás.Ott megtalálod és el tudod olvasni :D

2010. jún. 16. 14:35
Jól teszed, ha nem hagyod magad! Csak így tovább Móni! Sok boldogságot Nadinhoz!
2010. jún. 16. 14:02
Hali! Jól teszed, hogy csak magadra hallgatsz! Ehet még az a csöppség elég pudingot meg csokis dolgot egész életében, nem kell még ilyenkor neki. Az én csajom 17 hónapig szopizott, én is kaptam érte hideget-meleget, de nem érdekelt. Ma 20 hónapos már és még nem volt beteg. Na megérte? hát persze! Sok egészséget nektek, és anyósoddal, sógornőddel ne foglalkozz. Minden gyerek más. Tiéd később jár el, az övé meg lehet hogy később lesz szobatiszta. Ennyi. Puszi nektek!
14. fredaszter (válaszként erre: 12. - MANCIKA123)
2010. jún. 16. 13:55

Csak a szívedre hallgass! Anyósodnak és sógornődnek is meg volt az esélye a saját gyerekénél, Ő most a Te lehetőséged!!!


Szerintem ezt keresed: Anyának lenni, avagy Nadin fogantatásától napjainkig

2010. jún. 16. 13:27
csak magadra hallgass te látod mi jó a lányodnak
2010. jún. 16. 13:17
Szia én kerestem azt a cikket amit a szülésedről írtál de nem találtam.más néven írtad?csak azt is elszeretném olvasni,nem emlékszem rá.
2010. jún. 16. 12:56
Bocsi 2 hónapos.
10. Niki1
2010. jún. 16. 12:55
Legyél kitartó és ne hagyd magad. neveld úgy a kislányodat, ahogyan Te szeretnéd. Minden családban vannak okos emberek akik mindent jobban tudnak az anyánál. Nekem az ex anyósom volt ilyen. Azt csak te tudhatod mi jó a kislányodnak Te élsz vele, te látod a reakcióit dolgokra, ne hallgass senkire csak a szívedre.
2010. jún. 16. 12:52

Szia!

Nekem is pont aznap született a kisfiam :), teljesen át tudom érezni, amikről írsz. Én is kaptam már kérdéseket, hogy miért nem adok neki ezt meg azt enni...majd mindennek eljön az ideje. És tényleg napról napra okosodnak, ügyesednek, lehet már velük jókat játszani :)))))

2010. jún. 16. 12:52

Szia!


Nálad jobban senki nem ismeri a gyereked és csak te és senki más nem tudja, hogy mi neki a jó. Én se a dokira, sem a védőnőre nem hallgattam. Kislányom 3 napos kora óta sajnos tápszeres és azóta fáj a pocakja. Most lesz 1 hónapos 22-én.

Mindig több vizet és kamillateát adtam neki, mint amennyit javasoltak.

Múlt héten nem volt 2 napig széklete. Nagyon szenvedett. Nem segített a kamilla, se az orvos által felírt görcsoldó. Adtam neki egy kis kanál joghurtot. És láss csodát... fél óra sem kellett és úgy tele rakta a pelust, hogy a body és a hálózsák is tiszta olyan lett. Nem volt még 7 hetes. Ezután aludt majdnem 6 órát.

Szóval ennyit az okosokról.

2010. jún. 16. 12:33
Ne foglalkoz senkivel te tudod mi jó a gyerekednek.
2010. jún. 16. 12:13

Szia!

Véletlenül nem az én anyósomról írtál?

2010. jún. 16. 12:05
Te tudod mi a jó a gyerekednek, senki másra ne hallgass!
2010. jún. 16. 11:14

Ahogy szeretnéd és amikor akarod akkor add neki amit jónak látsz,ne más döntsön helyetted,én 8hónapos kora óta adok joghurtot a lányomnak,nincs baja tőle,volt aki mást mondott,én ekkor adtam,azóta is.


Csináld úgy ahogy eddig:-)

2010. jún. 16. 11:03

sok egészséget Nektek!

Neked pedig kitartást, jól csinálod! :)

2010. jún. 16. 10:49

Ekkora voltam kiírva a lányommal én is de 2nappal hamarabb kizavarták:-(


Sok sok egészséget a jövőben:-)

2010. jún. 16. 10:08
Már leírtam Nadin születésének történetét, és úgymond harcaimat a démonjaimmal, amit még számomra is szörnyen nehéz volt megélni. Azóta történt egy s más. Most röviden ezeket a történéseket írom le. Olvassátok sok szeretettel!

Ugrás a teljes írásra: Már 9 hónapos a kislányom, Nadin

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook