Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Salgótarjánba keresek jó szülész-nőgyógyászt fórum

Salgótarjánba keresek jó szülész-nőgyógyászt (beszélgetős fórum)


8. K Liza (válaszként erre: 7. - Ancsikka)
2010. jún. 18. 10:57

Szia!


Az egyik ismerősöm is Pasztuhovnál szült, ő is meg volt elégedve vele. Bár én nem ismerem őt még személyesen.

Gratulálok neked a babákhoz. Remélem hamarosan nekünk is összejön a baba.

7. Ancsikka (válaszként erre: 1. - K Liza)
2010. jún. 16. 16:25

Szia Liza.


Pasztuhovot nagyon tudom ajánlani neked!!Ikrekkel vagyok 26 hetes,mindenben segít,odafigyel,nem kidob 3 perc alatt mindennel együtt(mint pl:Horváth,mert elöször tanácstalan voltam,és hozzá mentem,hát....,)20-40 perc között szoktam bent lenni nála.Igaz hátránya is van,rengeteg betege van,sokat kell várni a rendelőben,Én mindig bejelentkezek pár héttel előre,és szinte az elsők között vagyok.Nekem fontos volt,hogy itt legyek a közeben,mert ugye nálam nem lehet tudni a szülés időpontját,és ha bármi probléma lenne,5 perc alatt beérek a kórházba.A többi dokit nem ismerem.A szülészetei osztállyal kapcsolatban szinte minden kórházban egy ""probléma""" van,de ezt a problémát,csak magánklinikákon tudod kiküszöbölni.....Állitólag a nővérkék rendesek,de ahány nővérke annyi tanács,sokszor ellentmondóak is.Sok sikert,és sok babát!!:))

6. kitta73 (válaszként erre: 5. - K Liza)
2010. jún. 16. 14:14
Én szelvánál szültem az egyik rokonom szült nála és ő nagyon megvolt vele elégedve.Igaz halottam róla negatívot is de melyik orvosról nem hallani,embere válogatja.De szerintem ha rossz orvos lenne nem járnának hozzá annyian.Szülés után ő is volt bent nálam mikor ügyeleted volt és nagyon kedves normális volt,pedig nem az ő betege voltam ,mégis.Szerintem nyugodtan maradj nála rendes doki és jó szakember.
2010. jún. 16. 12:00
Én is hallottam, hogy sokan szülnek Gyöngyösön. És Nadinnal meg voltál elégedve? Mert már róla is hallottam rossz véleményt. Persze biztos mindenkiről hallani. Mindenkinek más a véleménye.
2010. jún. 16. 10:56
Én Gyöngyösi vagyok,én ott szültem,és megvoltam elégedve a kórházzal.De sok tarjáni volt akkor is ott és jöttek Gyöngyösre szülni.
3. K Liza (válaszként erre: 2. - Kitta73)
2010. jún. 16. 09:03

Igen, ő szerintem is jó orvos. Eddig én is hozzá jártam. Csak nem tudom eldönteni, hogy hol lenne jobb szülni Salgótarjánba vagy Gyöngyösön. Nekem a tarjáni kórház helyben lenne, csak itt nem ismerem az orvosokat.

Te hol szültél?

2010. jún. 16. 08:49
Nadin,de nála gyöngyösön kell szülni
2010. jún. 16. 08:40

Sziasztok!


A párommal kisbabát szeretnénk. Salgótarjánban élünk, ezért itt szeretnék találni egy jó nőgyógyászt. Ha tudtok segítsetek nekem, kinek milyen tapasztalatai vannak az itteni orvosokkal, illetve a salgótarjáni kórház szülészetével kapcsolatban.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook