Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hozzuk létre közösen a cukor és lisztmentes termékek listáját :) fórum

Hozzuk létre közösen a cukor és lisztmentes termékek listáját :) (beszélgetős fórum)


12. Sookie
2010. jún. 17. 21:51
Abonett :) 1 szelet, 16 kcal
2010. jún. 17. 15:40

Hú, a cukormentes fagyi az nagyon jó lenne. :)

Ha már úgyis az édességeknél járunk akkor én is azt írok. :)

Belbake: Vaniliás pudding

A kész termékben (ha a tej 3,5 %-os) akkor 100grammban:

440Kj/104kcal

Fehérje: 2,9g

Szénhidrát: 16,4g

Zsír: 3,0g

ugyancsak a Lidl-ből

10. vaczila (válaszként erre: 9. - Falcsy)
2010. jún. 16. 18:31
Ebben nincs semmi cukor?
2010. jún. 16. 18:20

Én most nagyon rákaptam a light fagyira....:D

Már 3 hónapja Up-date módszer szerint élek és már 9 kg-tól megszabadultam.

Sajna elég nehéz lighta fagyit venni, én a sárga zenélő kocsiból veszem....

100g-ra vonatkoztatva

173 kcal

fehérje 3,3g

szénhidrát 21g

zsír 9,8g

8. Tücke (válaszként erre: 6. - 3cbd320f88)
2010. jún. 16. 08:20
ha diézázuni akarok akkor a gyümiket jól válogassátok össze meg a zöldségeket mert nem mind1 hogy mennyi a ch tartalom minnél kevesebb annál jobb..... és ha erre adjátoka fejeteket nem csak a ch-t kell nézni hanem a kcal-t is mert ha túl sok a kcal akkor nem értek semmit a fogyival.... am emg ha rákerestek a neten rengeteg táblázat van ami ezekkel a dolgokkal foglalkozik miben mennyi van... a másik meg találtok SouthBeach és az Atkins diétát ami ezekre épül hogy cukor liszt ne legyen bevíve a szervezetbe...
2010. jún. 16. 08:16
Light tejtermékek is fogyaszthatóak, 1,5 %-os tej, tejföl, sokféle sajt aminek 30 % alatti a zsírtartalma. (Pl: mozzarella, Béres Alexandra féle trappista sajt, light Pannónia, néhány fajta kockasajt és kenhető sajtkrém is van ilyen.
2010. jún. 16. 08:05
füstlivirsli, pulykamellsonka, paradicsom, paprika és az összes zöldség, gyümölcs...
2010. jún. 16. 07:57
Puffasztott rizs szelet...1 szeletben 33kcal van és bárhol lehet venni...
2010. jún. 16. 07:54

Sziasztok!

Én még csak tervezem a diétát (kisfiam most 3 hetes, szal még odébb van a diéta), de azért már most gyűjtögetném az infókat, hogy mik a büntetlen kaják:)

2010. jún. 16. 07:46
Nem igazán tudok hozzászólni,de szívesen fogom olvasni az ötleteket.
2010. jún. 16. 07:29

Akkor kezdem :)


Pikok Sertéspárizsi

Energia 100 grammban: 254 kcal/1064kJ

Fehérje: 10g

Szénhidrát: 2g

Zsír: 22g

Ahonnan vettem: Lidl

2010. jún. 16. 07:27

Nem vagyok kifejezett Updatező, de azzal teljesen egyetértek, hogy a cukor, és liszt üres kalória, és ha ezeket elhagyjuk akkor már a diétánk is sikeres lehet. Nekem legalábbis az volt. :) A gond az, hogy a legtöbb termékbe pakolnak finomított cukrot, vagy egy kis lisztet, csak épp az összetevők végére pakolják őket, szóval elég hosszú amíg végigböngésszük hogy egy-egy termék liszt, és cukormentes legyen.

Innen jött az ötlet, hogy osszuk meg a tapasztalatainkat, ki milyen terméket vásárolt amiben nem volt cukor és liszt Írjuk le azt is hány kcal, fehérje , szénhidrát, zsír van benne, hogy aki kalóriaszámláló diétát tart annak is segítsünk. Meg a bolt nevét is tegyük közzé, hogy más is könnyebben ráleljen a termékre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook