Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen gyógyszert szedsz fogyókúrára? Mit lehet tenni vizesedés ellen? fórum

Milyen gyógyszert szedsz fogyókúrára? Mit lehet tenni vizesedés ellen? (tudásbázis kérdés)


15. baa8646580 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2010. jún. 16. 15:41
Cukorral?! Akkor tárgytalan.:)
14. zzzsch (válaszként erre: 6. - 6190a5cfb4)
2010. jún. 16. 15:30

Az inzulinrezisztenciát magánrendelőben nézettem, nem írom ide a nevét, mert itt van nagy betűkkel, hogy ne reklámozzak, megírom mindjárt priviben.


Ugyanolyan a vizsgálat, mint egy sima terheléses cukor vizsgálat, de nem csak a véred cukorszintjét, hanem az inzulint is nézik.

Az éhgyomri és a terhelt cukrom nekem még teljesen normális volt. (Sima vércukor adatokból nem lehet megmondani az inzulinrezisztenciát, csak egyes esetekben gyanítani.)


A kezelés egyénre szabott. Nekem diéta (ami nagyon nem egyenlő koplalással, csak tudatos ételválasztás), mozgás (ez sem a szétgyötröm magam fajta, csak fontos, hogy rendszeresen át legyenek mozgatva az izmaim) és én kaptam gyógyszert is, mert nekem elég súlyos volt. Szerencsére van erre elég hatékony gyógyszer, nekem nagyon sokat segített, felgyorsította a gyógyulást.

2010. jún. 16. 13:31
fogyókúra - sok mozgás,sportolás, vizességre - bodza tea,ha érdekel írj.
12. kisj
2010. jún. 16. 12:42

Én ittam a kristálygombát, de azon kívül, hogy híztam tőle, más nem történt. (egy csomó cukorral kell ugyanis erjeszteni őket)

Viszont a fórum indítója még meg sem szólalt....

11. HViki (válaszként erre: 10. - Baa8646580)
2010. jún. 16. 12:16
van róla itt is fórum, keress rá. Elég sokrétű, pár mondatban nehéz összefoglalni.
10. baa8646580 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. jún. 16. 09:49

Szia! Mi az a kristálygomba?


A szűzteát egyébként nem ajánlom, a kapszulát sem, kegyetlenül erős hashajtó.

2010. jún. 16. 08:22
káposztaleves kapszula.... de a legjobb ha nem sózol vagy minimálisan és napi minimum 2l folyadékot megiszol ....
2010. jún. 16. 08:09
Szűztea!!!
7. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Lilasrozsaszin)
2010. jún. 16. 07:31

Szia!

Én a vizesedésedre ajánlanám a kristálygombát ami nagyon jó vízhajtó. Ez nem gyógyszer és nincsenek mellékhatásai.

A fogyáshoz pedig még jó a kombucha teagomba ami segít a zsírégetésben:)

Én nem vagyok híve a gyógyszereknek, hisz mindenek van mellékhatása.

2010. jún. 16. 06:50

Ezt az inzulinrezisztenciát hol és hogyan nézetted?

Mennyi volt a vércukorszinted? Hogyan történt a kezelés?

Beletetted a "bogarat" a fülembe..... :))

2010. jún. 16. 02:00

Nálam a hízást is és a nagyfokú vizesedést is az inzulinrezisztenciám okozta.

(A nők közel negyede ezzel küzd, hiába is fogyóznak.)

Annak kezelésével egészséges súlyúra fogytam és a vizesedésem elmúlt.

Érdemes kivizsgáltatni, bár a háziorvosom kinevetett, mikor egy ismerősöm tanácsára kértem a vizsgálatot, de aztán magán úton sikerült a végére járni.

A vízhajtó ebben az esetben nem oldja meg a problémát, csak a tünetet enyhíti, de bizonyos szerveket nagyon megterhel, szóval rendes kivizsgálás nélkül nem javasolnám.

2010. jún. 16. 00:18

vízhajtó mindenképp hasznos, bár sztem az is sokat előrelendít a témában, ha megnézed melyik ásványvíznek mennyi a natrium tartalma.

Én a nestlé aquarelt, primavera-t, natur aqua-t iszom, ha tehetem, de vannak a kifejezetten olcsó vizek közt is, én ugyanúgy elolvasom, mintha mondjuk élelmiszert vennék és a cukortartalmát keresném...

sokat számít a natrium...magas értéke az (is) okozhatja a vizesedést.

3. ariadna (válaszként erre: 1. - Lilasrozsaszin)
2010. jún. 16. 00:15
szűzteakapszulát, ami koffeinnel még hatásosabb.
2. kisj
2010. jún. 15. 22:23

Ez aztán katonásan lényegre törő fórumindítás:)

Ha kicsit bővebben is írnál...

2010. jún. 15. 22:10
Milyen gyogyszert szedsz fogyokúrára?miket ettél?poztív vélemények.vizesedek is nagyon.ötletek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook