Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák!Akik lombikprogram segítségével szültetek, bevittétek megmutatni az intézménybe a babátokat? fórum

Anyukák!Akik lombikprogram segítségével szültetek, bevittétek megmutatni az intézménybe a babátokat? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 17. 23:12

Mi akkor vittük be, amikor amúgy is menni kellett a klinikára kontrollra.

Szerintem a babára áhítozóknak (magam is az voltam 4-szer)erőt adhat, ha lombikos babát látnak.

Ebből láthatják, hogy Nekik is sikerülhet.

2010. jún. 17. 23:07

Én nem vittem be megmutatni, elég messze van, meg csak úgy beállítani egy kisgyerekkel, mikor ott ülnek vagy ötvenen babára áhítozva, szerintem nem "ildomos" - nem találtam jobb szót.


Fényképet küldtem (kérték, hogy felrakhassák a tablóra), meg egy köszönő képeslapot.


Én a felnőttorvosi ügyeletre vittem be, fényképpel együtt, annak az aszisztensnek mutattam meg, aki minden nap 2x szúrt (legalábbis legtöbbször ő volt).

2010. jún. 17. 22:57

Mi bevittük megmutatni és fényképet is adtunk.

A nővérek és az orvos is nagyon örült. Nekik ez a sikerélmény és ösztönzés arra, hogy érdemes csinálni.

2010. jún. 16. 11:23

Nagyon sok fénykép van náluk, ami a sikeres beavatkozásokat bizonyítja. Ők büszkék arra, hogy egy gyermektelen párnak segíteni tudtak. Úgy éreztem, hogy inkább a nővérek, akiknek ez öröm. Az orvos (legalábbis az enyém) úgy tűnt, hogy elég közömbös e tekintetben (is).

Nem hiszem, hogy bevittem volna, ha 13 év után végre összejött volna.

Hogy ki az, aki a saját örömét megossza velük, az szerintem vérmérséklet kérdése.

Van aki az egész világnak szétkürtöli, van olyan, aki csöndben nevelgeti a várva várt gyermekét.

3. kiraanyu (válaszként erre: 1. - C6beeeb07a)
2010. jún. 15. 23:05
Én bevinném a babát megmutatni! :-)
2010. jún. 15. 22:17
Ahová én jártam sok babát láttam,hogy viszik megmutatni,szerintem nagyon jó érzés lehet az anyukának,és az orvosnak is egyaránt!:)
2010. jún. 15. 22:00
Anyukák!Akik lombikprogram segítségével szültetek, bevittétek megmutatni az intézménybe a babátokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook