Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fertőtlenítés ózonnal lakásban/házban/irodában fórum

Fertőtlenítés ózonnal lakásban/házban/irodában (beszélgetős fórum)


11. janszi
2023. okt. 20. 11:42

Már ha fertőtlenítés után kiszellőztetsz,mit ér a fertőtlenítés?

Olvass,és szeresd a kutyádat:

[link]


Nekem is van UV-C lámpám is,Germicid lámpám is,ózongenerátorom is,az egészségügyben is használják fertőtlenítésre ezeket,de nagy reményeket fölösleges fűzni hozzá,ez a tapasztalatom.

10. csasvagyok (válaszként erre: 1. - ArnoldSchwarzenegger)
2023. okt. 20. 10:37
Most olvastam, és gondolkodom az ózongenerátor készítésén vagy vételén. A leírás szerint óvatosan kell vele bánni. Minden élő szervezetet elpusztít, még a növényeket is. Erős oxidáló. Csak üres helyiségben szabad használni, és utánna 30 perc szellőztetés. A terménytárolomban a kukorica minden évben tönkre megy ( gomba, rovarok, egér). Oda jó lenne. Lakásban macerás: akvárium, növények. Kutya, macska. Mindent el kell távolítani. Viszont tényleg hatékony.
2018. jún. 28. 15:35

Ózongenerátorok:


[link]


kinek mi a véleménye? tipródom, hogy veszek egy ózonos fertőtlenítőt, de ingadozom.


Valakinek tapasztalata?

2010. nov. 18. 08:39
Megnéztem az ezzel foglalkozó cég honlapját,regiztem is,de az árakat nem látom.
7. t.Ili (válaszként erre: 1. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 18. 08:18

Én egyszer egy Deltában láttam,hogy ózonnal mosnak!

Az+óta is várom,hogy megjelenjen az ózonmosógép!

2010. jún. 17. 22:27
Tényleg senkinek nincs tapasztalata?
2010. jún. 16. 16:17
Senki, sose hallott még erről? Nem próbálta ki ismerős ismerőse stb.?
4. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 3. - Veronika27)
2010. jún. 16. 11:59
Nem ahhoz hasonló, ez gyakorlatilag egy-egy helyiség ózonnal való megtöltése, legyilkol minden gombát, vírust, bacit és meghatározott idő után visszaalakítja az ózont.
2010. jún. 16. 10:29

Konkrétan nekem a gőzölőm ózonlámpás, tehát a bőrt azzal fertőtleníti.

Azonban háztartási fetőtlenítésre nem használtam még semmi ilyen készüléket.

2010. jún. 15. 17:32
Senki nem is hallott még róla?! :(
2010. jún. 15. 16:12
Az lenne a kérésem, hogy ha valakinek van tapasztalata az ózonnal történő fertőtlenítéssel kapcsolatban, az legyen kedves és ossza meg velünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook