Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első kisfiam születése fórum

Első kisfiam születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Első kisfiam születése

6. baba_88 (válaszként erre: 3. - Bettike2007)
2010. júl. 1. 20:46

Az miatt is, meg azért mert kedves doktor úr aki a hasamat nyomta akkor is nyomta amikor nem kellett volna, amikor szóltak neki, hogy hagyja abba. Ezt utána hallottam amikor a szülésznő mesélte egy másik valakinek.

Köszönöm mindenkinek a gratulációt! Előbb is jöttem volna, csak nem sok időm van a baba mellett:) Ami persze nem baj:)

2010. jún. 25. 20:16
csak eljutottam idáig, h elolvastam...hááát nem volt egyszerű... de tényleg igaz! az első nekem is hosszú nehéz volt, a második egy fokkal könnyebb, harmadikra pedig végre, azt írhatom, élmény lett...rutin kell! ebben is, mint mindenben...
2010. jún. 18. 09:18

Gratulálok a babádhoz.Én vákum nélkül repedtem,és engem is majdnem két órán keresztül varrtak.De megérte! És a babád a névnapomon született :D

Jó egészséget!

2010. jún. 15. 17:56
Gratulálok a babádhoz,az én kislányom is hasonló súlyú volt,de nem értem miért repedtél így szét???A baba feje miatt???Mert hogy az alkalmazkodik a szülőcsatornához!Érdekes de még jó hogy semmi baj nem volt:-)
2010. jún. 15. 17:25

Hát hogy őszinte legyen nem semmi amin keresztül mentél ... ebben a történetben csak az a durva hogy adokik miatt akár meg is halhatoptt volna a kisfiad.....én elképzelni se tudom ezt a hosszas vajúdást már csak azért se mert :

én még aznap mostam főztem vasaltam vásároltam csak a nyákdugót hagytam el amiről mindenhol azt olvastam hogy még 2hétig utána lazán kilehet nélküle húzni szülésig... hát nálam nem így volt fájásaim se voltak 16:15kor elfolyt a magzatvizem megjelentek az első fájások 7percenként és 17:15kor már a szülőszobán voltam 17:30kor a műtőben és 17:58kor megszületett a lányom presze nekem programozott császárom volt a kettőzött lábtartás miatt....



De minden jó ha a vége jó örülök hogy nem lett semmi bajotok és egészségesek vagytok

2010. jún. 15. 16:08
Nagyon sok szüléstörténetet olvastam az oldalon a terhességem alatt, gondoltam én is megosztom veletek az enyémet.
9 hónapot vártunk rá az első vetélés után. Mivel volt már egy vetélésem, így ki akart írni az orvos a 6. héten, amire én nemet mondtam, mondván, hogy kapok könnyített munkát. Nem így lett.

Ugrás a teljes írásra: Első kisfiam születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook