Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet hatekonyan kezelni a kisgyerekeknel a torokban megjeleno aftat? fórum

Mivel lehet hatekonyan kezelni a kisgyerekeknel a torokban megjeleno aftat? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 18. 18:02
bioptron lámpa rendszeres használatát javaslom!Mellékhatásoktól mentes:-)
2008. febr. 18. 16:47
Nekem szülés után havonta jött afta a mandulámra!Én a gyerek ( akkor újszülött ),szájpenész elleni ecsetelőjét kaptam,azzal kellett gargalizálnom,vagy bekennem!Nagyon jó volt,másnapra nem volt ott az afta!Én ezt tudom javasolni,és mivel eleve szájpenész elleni,biztos jó gyereknek is!
2007. jún. 22. 16:20

Nagyon hatékony gyógymód / és természetes/ Ha Grapefruitmag cseppel gargalizál a gyerkőc.

Szerintem legjobb az ÖKONET-es Grapefruit, mert nem keserű / nem úgy mint a többi/ és ha lenyeli a gyerkőc se lesz probléma.

Én ilyen problémára mindig ezt használom, bár eva1229 válaszát olvasva rá kellett jönnöm, hogy mióta mi is több immunerősitőt használunk nincs olyan gyakorisággal.

Egyébként a Grapefruitmag csepp immunerősitő is hiszen nagyon magas a C vitamin tartalma.

2007. jún. 22. 10:48
Az öcsémnek a doktornő egy fülpiszkával kivakarta, nyomta az aftát a manduláján... akkor nagyon fájt neki. Aztán mi is ecseteltük és kb 2 nap múlva színe sem volt...
7. ildiko0914 (válaszként erre: 6. - Tina68)
2007. jún. 22. 10:35

igen, afta ,mert gyerekorvos mar latta es nem tuszos mandula, csak epp hatekony kezelest nem kaptunk, es eleg fajdalmas es hosszu folyamat a gyogyulas, mivel a mandulan van nehezen erheto el, pl ecsetelovel, a

spray-vel nem is lehet megkozleiteni

2007. jún. 22. 10:23
Biztos, hogy afta? Nem tüsszös mandula? Mutasd meg a gyerekorvosnak szerintem, ő tud adni valamit rá. Bár mi évek óta nem szedünk gyógyszereket, én a mai cikkben megjelent gyógynövény termékeit használom. Abban van egy spray amit ilyenkor lehet használni. 1-2 nap alatt elmúlik.
2007. jún. 22. 09:38
A kisfiamnak egyszer volt aftája, és a doki írt fel ecsetelőt, ami nagyon keserű volt, de pár nap alatt elmulasztotta a hólyagokat.
2007. jún. 22. 09:35
Azt mondják az afta csak akkor jelenik meg ha vki immun gyenge, ezért sok multivitamint is kell enni, nekem is azóta nincs , amióta ezt szedek. Előtte sokszor megjelent, és bizony nagyon fájdalmas is tud lenni. Nekem annak idején még a glykoseptet (nem biztos, hogy helyesen írtam le a nevét) is ajánlották.
2007. jún. 22. 09:29
mi az az afta :) ???
2007. jún. 22. 09:28
Gyógyszertárban tudtommal recept nélkül is kapható phlogosol oldattal szoktam én. Vízbe vagy kamillateába néhány csepp ebből, fogmosás után gargalizálok, meg öblögetek (utána kiköpöm, nem nyelem le :)) hogy gyermekeknek lehet-e, talán a patikában meg tudják mondani.
2007. jún. 22. 09:18
Mivel lehet hatekonyan kezelni a kisgyerekeknel a torokban megjeleno aftat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook