Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan mondanátok meg a párotoknak hogy teherbe estetek? :D fórum

Ti hogyan mondanátok meg a párotoknak hogy teherbe estetek? :D (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 18. 13:53
Na ez jó régen volt, mikor én terhes lettem... nem is volt probléma, mert mind a ketten akartunk babát, tehát azonnal, ahogy megtudtam ( az orvos mondta, hogy tuti), rohantam a férjemhez közölni az örömhírt.
57. Zizike babu (válaszként erre: 56. - Kiddy)
2010. jún. 15. 22:18
Konkrétan nem beszéltünk rola, csak régen emlitettem hogy szeretnék töle babát. volt olyan hogy megkérdeztem mit szolna ha teherbe esnék mert ugye akár gyocer melett is megtörténhet. bár én nem szedhetek gyogyszert, és latex érzékeny vagyok a kup meg csip. szoval marad a kiszállás aminek még mindig ott a 34% eséje. na mindegy nagyon borbid és durva módon elviccelte a dolgokat. volt olyan mikor esélyes vlt a dolog nagyon akkor meg azt mondta hogy soha egy barátnöje sem volt abortuszon, és nem is most lesz. ezt nem nagyon értettem és nem igazán mindig tudom eldönteni hogy mikor viccel és mikor nem. azt se értem hogy bármi bajom van fáj a hasam hányingerem van vagy bármi rávágja hogy biztos terhes vagyok... szoval nem értem néha őt. olykor meg egy szo nélkül értem mire gondol.
56. kiddy
2010. jún. 15. 22:04

ez az abortusz tema csak feltetelezes a reszedrol vagy mar beszeltetek errol es o mondta ezt???

hidd el higy mindenkiben van egy kis felsz,de szerintem nem ez lenne az elso gondolata hogy elkuldjon teged abortuszra.de semmikepp ne akarj teherbe esni az o tudta nelkul,mert akkor az tonkre teheti az eleted mert mindig a fejedhez fogja vagni ha o tenyleg nem akar.barmi gond fog adodni neki csak annyi lesz a valasza:"oldd meg ahogy akarod,te akartad ezt a gyereket"...legalabbis szerintem,hallottam mar ilyenrol!

2010. jún. 15. 20:50
Kiddy én is 22 vagyok és a mi anyáink is fiatalok, de ö ugy gondolja hogy még 10 évig ne... azt mondja hogy ha terhes lennék nem ijedne meg de félek hogy abortuszra küldene és nem szeretnék felesleges veszekedést sem.... Frontember ez nagyon jó tetszik :D
2010. jún. 15. 18:46
....drágám,hamarosan egyel több teríték kell a vacsorához...........ne ijedezz nem az anyám jön vendégségbe!!!!..................
53. kiddy
2010. jún. 15. 18:44

Szia!En amikor meglattam az a bizonyos ket csikot,felhivtam telefonon hogy elmondjam a CSODAT:)

tervezett baba volt es elsore sikerult,de ha tehetnem akkor mar maskepp kozolnem vele(romantikusabban),dehat nem tudtam megallni:)azota megszuletett Roli baba,a kis szemunk fenye:)O 21 en pedig 22 vagyon es most 3 honapos.en mindig is ugy gondoltam hogy fiatalon szeretnek kisbabat,mert en imadom hogy a szuleim is fiatalok meg es velem egyutt nonek:)a parom szulei is fiatalok es o is igy gondolta szerencsere.

2010. jún. 15. 16:00
kezdem ugy gondolni hogy minden a jövö és a pillanat hatalmába van, pláne mivel eröltetni semmit nem akarok. :( de azért szeretném...
51. VCs81
2010. jún. 15. 15:22

Az én párom 36 éves és nagyon szereti a gyerekeket. Ennek ellenére még mindig nem szeretne sajátot. Pedig én már szeretnék, de megértem öt. :)

Kompromisszumos megoldásként egyenlöre egy kiskutyát nevelünk. :D

2010. jún. 15. 09:35
szerintem várj még 1-3 évet, addig szórakozzatok nyaraljatok kettesben, mert hármasban nem lesz olyan pihentető!
49. violamama (válaszként erre: 29. - Zizike babu)
2010. jún. 15. 09:12
Az én párommal mielőtt szerettem volna gyereket és beszéltünk a témáról sose hatotta meg v láttunk egy édes gyereket nem mondott semmit, fura volt hogy mit csinál majd a miénkkel, aztán mmikor kiderült hogy babánk lesz, (tervezett)Ő jobban örült mint én, nekem még orvosohoz kellett járnom egyéb bajok miatt és aggódtam hátha amiatt nem lehet megtartani. Csak azért telefonba közöltem vele, mert aznap hajnalok hajnalán ment dolgozni és előző este megbeszéltük hogy reggel csinálok tesztet. Aztán bementem dolgozni és csináltam még egyet:)) Úgyhogy sztem ha sokat beszélsz róla hogy szeretnél és ott lesz a pici, biztos örülni fog. De én drukkolok hogy úgy legyen ahogy szeretnétek:))
2010. jún. 15. 09:11

Nálunk soha nem lett volna ilyen szitu,pedig 7 éve vagyunk együtt.Ha baleset volt,azt ő is tudta,volt is,hogy együtt lestük a tesztet,hogy mi lesz az eredmény.


Jól látom,hogy te már szeretnéd? :)

2010. jún. 14. 23:25
én szeretnék is meg nem is de ha ö azt mondaná hogy örömmel akkor én belevágnék...
46. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 40. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 14. 23:22

ezeket a kifejezéseket te használtad..én csak megkérdeztem..

egyébként..34 évesen sem lenne késő,hogy apa legyen..csak sajna kettőtöknek lenne túl hosszú addig ez az idő..

Bár..változnak az emberek,talán akár már két év múlva is másképpen fogja látni e dolgot..

Remélem,amikor úgy érzed,hogy felkészültél az anyaságra..ő is szívesen belefog a babaprojektbe...:)

2010. jún. 14. 23:22

Szerelmem!

Ülj le, kérlek!

Képzeld, egy csoda történt velem!

44. Zizike babu (válaszként erre: 43. - C95c921ae7)
2010. jún. 14. 23:18
Párommal most beszélgetek msnen erröl a témárol és mondtam hogy ha valóban terhes lennék sziv infartust kapna, mert most fáj a hasam mintha meg akarna jönni de az arébb van erre beszolt h biztos terhes vagyok na mindegy azt mondja h nem hiszi hogy ideges lenne miatta :O ezt vajon hogy érti?
43. c95c921ae7 (válaszként erre: 42. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 23:16
Pár év múlva meggondolja biztos. Addig meg ne erőltesd. Hiszen még te is nagyon ráérsz.
42. Zizike babu (válaszként erre: 40. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 14. 23:13
Nézd ö egy ember. neked is van morgosabb természeted is bizonyos dolgok miatt, de egyben vannak emberek akikhez gyengéd szálak füznek és félted öket. Ő ilyen csak nem akar gyereket még (állitollag 10 évig)
41. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 39. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 23:09

Ha már terhes leszel,gondolom tervezett baba lesz..akkor nem kell tartanod a reakciójától..

viszont,azért arra törekedj,hogy "csak úgy" ne sikeredjen be..főleg,ha ilyen morgós természetű..

2010. jún. 14. 23:02

Bocsi,hogy ilyet kérdezek..de milyen a párod?

Vadállat,morgós..vagy érző lélek?

2010. jún. 14. 22:56
hát kemény menet... ha esetleg terhes leszek valami aranyos szeleburdi arckifeezéssel átadom a baba cipös diszdobozt és vigyorgok mellé egyet. ha szépen nézek akkor nem tud nem mosolyogni :d
38. tücsimücsi (válaszként erre: 37. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 22:50

Az én férjem 29 volt akkor, sokat meditált és megállapította, hogy nem vagyunk már 17 évesek.

És tudod jelen pillanatban milyen nézetet vall? Egyre többet mondja, milyen kár, hogy nem találkoztunk hamarabb, már előbb kellett volna gyereket vállalnunk, mert mire a lánya 18 lesz ő már egy vén trotty:-))) És azt is mondta hogy a munkahelyén is a nála fiatalabbaknak azt tanácsolja ne várjanak sokáig, mert nagyon megy az idő. A drágám bele van betegedve, hogy már 38 éves lesz....

2010. jún. 14. 22:44
exem most 32 és ö még mindig nem akarna
36. baloghany (válaszként erre: 35. - C95c921ae7)
2010. jún. 14. 22:42
Az enyém is 27 volt. Persze vannak akik 30 fölött érnek meg a dologra :)
35. c95c921ae7 (válaszként erre: 31. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 22:41
De ha ennyire nem akar még, nem teszel jót, ha mégis..Egyet értek azzal, hogy még fiatalok vagytok, szórakozzatok. Megérnek rá azért 60 előtt is. Az enyém 27 évesen már akarta és meg is lett az akarata.
34. Zizike babu (válaszként erre: 27. - Tücsimücsi)
2010. jún. 14. 22:40
Igazi öröm ilyen sztorikat olvasni. Egyszer az én párom is ilyen lesz már én fölöttem is apáskodik. mindig felhiv hogy ettem e rendesen meg ittam e és hogy vigyázzak ne kapjak napszurást ha valami bánt szo nélkül észreveszi és mindig megnyugtat és addig beszélgetünk amig meg nem nyugszok. szoval ezt senki nem látja rajtam kivül de a vadállat alatt egy érző lélek lakozik.
33. baloghany (válaszként erre: 29. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 22:38
Hát most még nem :) Fiatalok vagytok még szórakozzatok, utazzatok :) Persze gyerekkel is lehet, de már picit nehezebb, de úgy is szuper :)
32. tücsimücsi (válaszként erre: 29. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 22:38
ne csináld már, ha rajtuk múlna csak 60 évesen csinálnának gyereket, ők is nagy gyerekek:-))))
31. Zizike babu (válaszként erre: 28. - C95c921ae7)
2010. jún. 14. 22:37
Nem, abortusz nem vicc és nem játék, éppen hogy eszem ágába nem lenne abortuszra menni. és páromnak se a morgástol függ hanem nem akarom hogy majd felrobbanjon a dühtöl utána ugy is lenyugszik és átgondolja csak nem szeretem ha idegbeteg.
30. c95c921ae7 (válaszként erre: 29. - Zizike babu)
2010. jún. 14. 22:36
Akkor miért akarsz terhes lenni. Ezt jó esetben ketten szokták eldönteni.
29. Zizike babu (válaszként erre: 25. - Baloghany)
2010. jún. 14. 22:34

Nem férjem még és 24 éves. és a morgásai ellenére nagyon jo ember de nem érzi készen magát az apaságra

És mi az a pont amikor készen érzi magát?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook