Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szelidi tó fórum

Szelidi tó (beszélgetős fórum)


10. klenca (válaszként erre: 9. - Csabane)
2010. aug. 12. 09:42
Talán már voltatok is. Van buszjárat Dunapatajról, s végig aszfaltozott...
2010. jún. 16. 20:28
Dunapatajról hogy tudunk kimenni a Tóhoz.Van valami közlekedés? Mert én úgy láttam még vagy 4 km.Júliusba megyek üdültetni 8 értelmi fogyatékos gyerekkel.Esetleg tudtok valami közeli látnivalót,amit érdemes megnézni? Mozgáskorlátozott gyerekem is van.Lehet tolókocsival közlekedni?
8. dori0005 (válaszként erre: 7. - Manul)
2010. jún. 15. 05:56
Környékbeli vagyok, mondom, 20 kilométerre lakom a tótól. De ma már úgy vagyunk vele, hogy nem bizti, hogy megyünk. :S
2010. jún. 14. 22:01

Azt gondoltam!:DD

Van egy szabad strand is,illetve kettő de az egyik nagyon kicsi.Ami Dunapataj felőli oldalon van az nagyobb.

Hol szálltok meg vagy környékbeli vagy?

6. dori0005 (válaszként erre: 5. - Manul)
2010. jún. 14. 20:59

A strandra. Ott csak 1 van, nem? Szokott belépő lenni, de ált. felrakják a strandröpi hálót is, és van büfé, meg mosdó és egy csúszda. :) Tavaly sokat voltunk ott, és hétköznap is voltak, de persze a hétvégén vannak sokan. Holnap elvileg még jó idő lesz, és ma is jó idő volt, csak egy-egy gyors zuhi volta, ami szerintem nem hűtött sokat. Amúgy én 20 kilométerre lakom a tótól, szóval szerintem ma ott se volt olyan rossz idő.

Nagyon köszönöm, hogy megkérdezted nekem! Akkor szerintem holnap oda megyünk strandolni a párommal. Te voltál már ott? Vagy csak a férjed fürdőzik ott?

2010. jún. 14. 20:46
Ha jó az idő mindíg van élet,nem tudom,hogy hány fokos de a férjem már fürdött a hétvégén.Hová mentek?
4. dori0005 (válaszként erre: 3. - Manul)
2010. jún. 14. 20:42

De jó! És azt nem tudod, van ott már élet? Mert nagyon uncsi lenne, ha csak ketten lennénk az egész strandon. A víz kb. hány fokos?

Bocs, hogy ennyit kérdezek!

2010. jún. 14. 19:31
Állítólag jó a vízállás és már lehet benne fürdeni.
2. manul (válaszként erre: 1. - Dori0005)
2010. jún. 14. 19:29

Szia!

Az anyósoméknak a parton van házuk,mindjárt megkérdezem,ha akarod!:DDD

2010. jún. 14. 19:26
Volt valaki nemrég a Szelidi tónál? Mondjuk most hétvégén? Hogy áll a tó? Milyen most a vize? Holnap mennék a párommal fürödni a strandra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook