Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Espiro vector 4 air fórum

Espiro vector 4 air (beszélgetős fórum)


2010. jún. 22. 10:03
hű... én is majdnem ezt néztem ki... csak a lite-ot. ahogy néztem, kb annyi a különbség, hogy az air-nek pumpálható kerekei vannak, míg a lite-nak tömör gumi...
21. bry083 (válaszként erre: 20. - *Vinike*)
2010. jún. 18. 09:25
Mi még a mózest használjuk....bár már lassan kinőjük:D
20. *Vinike* (válaszként erre: 19. - Bry083)
2010. jún. 17. 21:04

Nem,nem vagy béna!:D

De szerintem egy sportkocsitól már ez is teljesen jó,hogy 3 fokozatban dönthető. Mi még középállásban használjuk,úgy nagyon kényelmes a babának,aludni is úgy szokott.

19. bry083 (válaszként erre: 18. - *Vinike*)
2010. jún. 17. 20:55
akkor nem én vagyok a béna.....hanem a konstrukció :D
18. *Vinike* (válaszként erre: 17. - Bry083)
2010. jún. 17. 20:53
Hát ezen nem tudsz változtatni,max. a kis lábtartót tudod lejjebb engedni. mivel az ülés egészben dől,és nem csak a háttámla.
17. bry083
2010. jún. 17. 20:26

Sziasztok.


Nekünk is ilyen kocsink van és én is nagyon szeretem, egyetlen gondom vele, hogy a kosara nagyon kicsi és nehéz hozzáférni.Mondjuk ha van kocsitok és nem babakocsival kell menned bevásárolni akkor ez sem nagy gond.


Viszont nekem is lenne egy kérdésem. A sportrész támláját hogyan lehet hátradönteni, mert én nekem csak úgy sikerült, hogy közben a lába égnek áll, ha ez így érthető. Szóval derékszögben áll az ülés hátsó és alsó része akkor is amikor hanyatt döntöm.

16. bernizal (válaszként erre: 15. - 1e8f358d6a)
2010. jún. 17. 16:01
huhha az már nem soká it van. Nagyon jo neked!! :) és kisfiu vagy kislány lesz?
15. 1e8f358d6a (válaszként erre: 14. - Bernizal)
2010. jún. 17. 15:58
július 9-re voltam kiírva, de farfekvés miatt programozott császármetszésem lesz július 5-én.
2010. jún. 17. 15:28

Akkor orulok neki, jovohéten meg is rendelem. Jaj de jo!!! Ugy izgultam, h egy ketto elromlik majd, mert sohol sem tudtam ugy igazán utnna olvasni!

Regina Moore nagyon jo az izlésunk :) te mikorra várod a babát??

13. *Vinike* (válaszként erre: 11. - Bernizal)
2010. jún. 17. 15:25

Szereti! Mivel én decemberben szültem,akkor még bőven belefért a nagy takaróba bugyolált "csomag"!:DD

Aztán ahogy nőtt,úgy kellett egyre kevesebb ruha,így tökéletesen elfért benne. Még mindig beleférne szerintem,de már nem akar feküdni,így kb.egy hónapja használjuk a sportot. ebben is jókat tud aludni,és élvezi,hogy nézelődhet.

12. *Vinike* (válaszként erre: 10. - 1e8f358d6a)
2010. jún. 17. 15:22
Nálunk az Ember driftelt vele üresen,mikor összeraktuk!:DD
2010. jún. 17. 15:21
A hordozo része nekem sem kellene, mivel azt mi is kapunk!! jaj koszonom szépen, aranyos vagy!! akkor jolvan, ugy látszik nem csak én szeretném minnél hamarabb megvenni a babakocsit :) és ugy gondolod hogy ki állja a probát??? :) a pici szeret benne ullni, fekudni, aludni?? :) nem volt kicsi a mély része?
10. 1e8f358d6a (válaszként erre: 7. - Bernizal)
2010. jún. 17. 15:20

mi is ilyen babakocsit vettünk a születendő babánknak, eddig gyerekkel még nem volt "tesztelve", de üresen tologattam már a szomszédok nagy örömére. :)


Frankó kis kocsi, a hordozója is szuper, szerintem jó választás lenne nektek is!

2010. jún. 17. 15:17
Nagyon szép menyasszony voltál!:D
8. *Vinike* (válaszként erre: 7. - Bernizal)
2010. jún. 17. 15:16

A Babaszafari.hu-ról rendeltük,és 70 ezer volt,de mi nem vettünk hozzá hordozót,mert azt kaptunk kölcsön.

Naaaaagggyon szép zöld!!!:DDDD Messziről megismernek vele!!:)))

Gratulálok a babához!:DD

Mi is elég hamar megvettük!:)

7. bernizal (válaszként erre: 6. - *Vinike*)
2010. jún. 17. 15:07
jaaaaj én is zoldet akarok :)és te hol vetted???és ha megkérdezhetem mennyiért??a baba csak szeptemberben jon, de ugy megvenném már a kocsit!!!
6. *Vinike* (válaszként erre: 5. - Bernizal)
2010. jún. 17. 15:05

Nekem még semmi nem romlott el. Már a sport feltétet használjuk,talán az egyetlen kellemetlenség,hogy a sportrész kupolája elég kicsi. De mivel az egész megfordítható,így ha nagyon besüt a nap,max.megfordítom.

Nekem is ez volt a szerelem első látásra,zöld színben!

Mikorra várod a babát?

5. bernizal (válaszként erre: 4. - *Vinike*)
2010. jún. 17. 14:59
na végre találtam valakit :))) én rogton beleszerettem mikor megláttam, csak nem tudtam hogy milyen lesz használat után. Azt mondod hogy érdemes megvenni??? van valami ami hamar elromlik rajta, vagy ami zavaroo?
2010. jún. 17. 14:54

Nekünk ilyen van,6 hónapja használjuk,és csak dicsérni tudom!

Könnyű,fordulékony,terepjáró.

Kérdezz,ha valami érdekel,szívesen válaszolok.

2010. jún. 17. 14:47
Sziasztok. hallott már valaki az espiro vector 4 airrol??? esetleg tapasztalat valakinek??? ti milyennek gondoljátok?
2010. jún. 14. 16:04
Szia!Ez volt az egyik kocsi amit én is kinéztem.Neten keesztül nagyon tetszett,élőben már nem annyira,végül nem e mellett döntöttünk.Sajnos nagyon nagy,nehezen tudtam volna vele közlekedni.A hordozójának a "dőlésszöge" szerintem meredek,az én babám össze volt benne görnyedve.(pedig nem egy pici baba)
2010. jún. 14. 15:58
Sziasztok. azt szeretném megtudni, hogy ismeri e valaki az espiro vector 4 air babakocsit. én ilyet szeretnék venni, de elotte megszeretnék hallgatni pár véleményt! koszii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook