Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen egy jó epiláló készülék? Tanácsokat várok! fórum

Milyen egy jó epiláló készülék? Tanácsokat várok! (tudásbázis kérdés)


9. 99279bb06f (válaszként erre: 8. - 867f9adc74)
2010. jún. 14. 10:24
Másnaptól (aznap még ne!) durvább frottír törölközővel jól dörzsöld át fürdés után, akkor nem fog benőni.
2010. jún. 14. 10:17

És mit lehet tenni szőrbenövés ellen?

Jó az epilátor, de nekem utána bőr alatt nő vissza sok...:-(

2010. jún. 14. 10:14
kb 5 eve hasznalom a regit, esetemben is nagyon megritkult es van ahol meggyengult a szor. Nem is af ajdalom zavar, inkabb az, hogy soka tart az epilalas. 48 csipesszel se megy gyorsabban?
2010. jún. 14. 10:09
Szerintem amíg nem szokik hozzá az ember ahhoz a fájdalomhoz, amit epiláláskor érez, addig teljesen mindegy milyen a készülék. Az enyém kb. 5éves, de anyumé tavalyi és ugyanaz a kettő érzésre.
2010. jún. 14. 09:40

Hát az enyém elvileg masszíroz, bár kirázza a kezemből az életet. A korábbival összehasonlítva valamivel jobb(nuku masszírozás, régi készülék), bár lehet már hozzászoktam...

Hűtőst még nem próbáltam.

2010. jún. 14. 09:39
Nekem maszirozos, a hugome hideg levegot fuj, semmi kulonbseg nincs kozte, szerintem. Igazabol, ha leveszem a masszirozo fejt, akkor se rosszabb, mint azzal.
2010. jún. 14. 09:23
Nekem volt nagyon drága és nagyon olcsó is. Az ég világon semmi különbség nincsen közöttük. Először fájni fog így is úgy is. Én 10 éve használom, már meg sem érzem egyáltalán és a szőr is teljesen megritkult. Én csak ajánlani tudom.
2010. jún. 14. 09:20
Van egy régebbi típusú készűlékem, kb 20 csipesszel, nem hűt és nem masszíroz, de tudom, hogy léteznek ilyen funkciók, meg azt is,hogy több csipeszes modellek is vannak. Mitől jobb egy epiláló? Melyikkel rövidíthető az epilálás ideje, netán a fájdalom mértéke? Nem márkákat kérek
2010. jún. 14. 09:18
Milyen egy jó epiláló készülék? Tanácsokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook