Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatonvilágosra megyünk nyaralni! Valaki volt már itt? fórum

Balatonvilágosra megyünk nyaralni! Valaki volt már itt? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 1. 13:45

Szia! a világos panzió és az erzsébet szálloda egymással szemben található. Erzsébet szállodának van egy nagyobb medencéje, az étterem része kettő között van, isteni az ellátás, talán túl sok is, úgy tudom egy cég üzemelteti, így át mehettek a világos panzióba is ahol van gyerek sarok, biliárd, .... péntek este buli, udvaron főzés, sütés, mi jól éreztük magunkat, igaz itt mély a balaton, de mivel van gyerekmedence játszótérrel így nem volt érdekes . Átmentünk siófokra , hajókáztunk, meg az élményfürdőbe, igazán jól ellehet a szálláson is tölteni az időt ha jó idő van

Mikor lehűlt az idő

2013. jún. 6. 09:56

amíg senki nincs, addig újabb kérdés:

szeptemberben megyünk... a balatoni strandok hogy vannak nyitva még ilyenkor?

2013. jún. 6. 09:49

Van 1-2 fórum, de csak pár hozzászólással... és azok sem hordoznak magukban túl sok infót.


Szóval Balatonvilágosra megyünk... olyan válság-módra :D erzsébet szállodába. kisfiam 2,5 és még nem voltunk együtt nyaralni...

érdeklődnék, hogy járt-e itt már valaki? Nyilván balatonvilágoson igen, de konkrétan az erzsébet szállóban esetleg?


mi az, ahova egy ilyen nagy picivel el lehet menni... ahova érdemes elmenni?

5. Gordonka (válaszként erre: 4. - Bun Csilla)
2010. jún. 16. 12:59
Szívesen érezzétek jól magatokat!
2010. jún. 16. 11:14

Megnéztem és pont lesz szombati nap mesés nap amit a gyerekek biztos fognak élvezni!

Köszi a jó ötletet!

olvastam mindennap vannak programok!

3. Gordonka (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2010. jún. 16. 11:06

Menjetek be az aligai strandra, mi is sokat leszünk ott, remélem, ha az idő is úgy akarja :)

ott nyáron egésznapos programok lesznek, szerintem már fenn van, írd be a google-ba hogy clubaliga, és megtalálod a honlapot. Van belépő, de óriási a strand és szép.

2010. jún. 14. 07:35
Valaki volt már a világos Panzióban? A környéken mit érdemes megnézni a strandoláson kívül? Gyerekkel megyünk, 2.5 éves ikerlányaim és 10 éves a nagylány! Olyan programot keresek amit a kicsik is élveznek!
2010. jún. 14. 07:30
Balatonvilágosra megyünk nyaralni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook