Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 1. évfordulos ajándék ötletek fórum

1. évfordulos ajándék ötletek (beszélgetős fórum)


2010. jún. 14. 19:11
Fotógömb ? keress rá a neten...
2010. jún. 14. 09:29
Mi augusztusban leszünk 1 évesek... én olyan szív medálra gondoltam, ami 2 részből áll és összeilleszthető... az 1ik nála lenne, a másik nálam. Csak nem tudom, hogy hordaná-e :S nem tartaná-e cikisnek, mert nem túl fiús dolog. Esetleg azon gondolkoztam, hogy vennék neki hozzá 1 kaucsuk láncot és Ő arra fűzhetné... erről mi a véleményetek? Hogy lehetne ezt a dolgot pasisabbá tenni?
7. Vikianya (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2010. jún. 13. 21:33
Mi az esküvőnkre kaptuk, de szerintem nektek is jó ötlet: olyan üveg téglatest amibe belegravíroztatod a fotótokat. Mi imádjuk :)
2010. jún. 13. 21:33

-Saját kezűleg készített fényképalbum (idzétekkel esetleg)

-Fényképes bögre vagy varázsbögre (amin csak akkor látszik a fénykép,ha forró italt töltesz bele)

-Puzzle (ismét közös fényképes):-)

-Főzhetnél neki vacsit,vmit amit nagyon szeret.(mellé nyomtathatsz ki fotópapírra közös képet,az lehet az alátét:)

Sok minden van.:-D

2010. jún. 13. 21:31
Szia! Én nem ilyen alkalomra de adtam már fényképes ajándékként, macit, aminek a poloján van a foto. Mindenki örült neki aki ilyet kapott. Ha érdekel írj, elmondom hol csináltattam.
2010. jún. 13. 21:30
Szia! Rengeteg ilyen fórum van, olvass azokba bele, biztosan fogsz ötletet találni.
3. Sookie (válaszként erre: 2. - Sookie)
2010. jún. 13. 21:29
Nálunk nagyon bevált ;)
2. Sookie (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2010. jún. 13. 21:29
Közös fotótokkal mondjuk egy póló vagy egy párna? :)
2010. jún. 13. 21:22

Most leszünk jövő hétvégén egy évesek a párommal, és szeretnék neki valami szép, emlékezetes és kreatív dolgot adni, de nem tudom mi legyen az. Gravírozásra gondoltam, de már kapott pl névjegykártyatartót barátoktól. Ékszert nem hord...

Közös képből mit lehet kihozni, ötletek?

Ti mit adtatok és hogy vált be a meglepi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook