Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudnék 'jó' áron, futóbringát vásárolni? fórum

Hol tudnék 'jó' áron, futóbringát vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 20. 19:00

Sziasztok

Én csak jót tudok mondani a futóbringáról!

Februárban múlt 4 éves a kisebbik fiam, és a 12es bicaját nemrégiben átalakitottuk, mert nem akartam sokat költeni futóbringára.

Összesen 3 hetet gyakorolt rajta és ma már megy 2kerekü bicajjal!

Szerintem nagyon jó ötlete volt annak aki ezt kitalálta!

Sziasztok

2010. jún. 16. 17:52

Én nem értek hozzá, de azt tudom, hogy ez a bicaj biztonságos, lehet, hogy még segítene is, ha tetszene neki.

Teljesen leér a pici lába, tehát, ha megbillen is, nem esik el és csak hajtani kell, mint a kismotort.

Ha találnál a neten olcsón, szerintem érdemes lenne kipróbálni, de ha később vesztek sem vagytok elkésve.

10. sajert (válaszként erre: 7. - 35c81b79eb)
2010. jún. 16. 14:59
Egy hónap múlva lesz 2,5 éves. Mozgáskoordinációs zavaros, mi még "csak" ott tartunk, hogy kapaszkodás nélkül, biztonságosan lépcsőzzön, guggolni, ugrálni tudjon.
9. sajert (válaszként erre: 8. - Miniszter)
2010. jún. 16. 14:57
Jaaa, igen, persze :-DDD.
8. miniszter (válaszként erre: 6. - Sajert)
2010. jún. 14. 17:53

"az a sima kétkerekű bicajról leszereli a kerekeket, és kész a futóbringa"

:-D :-D :-D

Szerintem pedálokat akartál írni, nem? :-D :-D

2010. jún. 14. 17:31

Tényleg nagyon jó, a nagylányom három éves elmúlt mikor vettük neki, négy éves múlt, mikor a pótkereket is levettük a bicikliről és elsőre simán ment. Hamar ráérzett, mivel megtanulta a futóbringán mi az az egyensúly.

Ráadásul nagyon szerette is.

Sajert! Mennyi idős a fiad?

2010. jún. 14. 16:06
Olvastam egy újságban, valami kerékpáros klub elnöke mondta, hogy ez jó. Azt írta az újság, hogy akinek nem telik rá, az a sima kétkerekű bicajról leszereli a kerekeket, és kész a futóbringa. Amikor meg már jól egyensúlyos a törpi, akkor felszereli rá az ember a kereket, és már tud is bicajozni. Ezt majd kipróbálom, de egyenlőra a fiam egyensúlyérzéke sehol sincs...
2010. jún. 13. 22:26

Mi annak idején a Mü..erben vettünk a lányomnak, nagyon jó.

De a vaterán is szokott lenni.

4. Ekka
2010. jún. 13. 20:41

Olyan mint a műanyag kismotorok, csak ugye ez már csak 2 kerékkel.

(van fából, fémből, műanyagból)

Kislányom teljesen beleszerelmesedett... Gondoltam úgyis közeleg a szülinap, így meglepinek jó lenne:)

2010. jún. 13. 20:31

nem is hallottam még ilyenről:o pontosan mire jó?


Most megnézegettem itt a net-en, 9500,- ft körül van.

2. Ekka
2010. jún. 13. 20:12

Nem látott Valaki véletlenül nagyobb áruházban ilyen kis szerkezetet?:)

Köszi:)

1. Ekka
2010. jún. 13. 20:11
Hol tudnék 'jó' áron, futóbringát vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook