Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló probléma. Segítség kellene... :S fórum

Fogamzásgátló probléma. Segítség kellene... :S (beszélgetős fórum)


2010. jún. 14. 10:48
nekem a jobb lábam (combom) fájt egy darabig.Aztán egyszer csak elmúlt.
8. Furmari (válaszként erre: 7. - 7f4731178d)
2010. jún. 13. 19:47

Engem nem küldött sehová, csak megvizsgált, és megkérdezte szedtem e már valamilyen fog.gátlót. De én már túl vagyok egy szülésen, meg két-három típusú gyógyszeren.

Amit viszont berhurki mondott az igaz, a yasminelle elég gyenge, de minden fogigátló érszűkűlet kockázat, főleg, ha mellette dohányzik is az ember.

2010. jún. 13. 17:45

Simán visszaállt a ciklusom és azóta a lábam sem fáj!!! :)

A dokinak elkell küldeni valamilyen vizsgálatra tabi felírása előtt? MErt nem tette.... :S

óvszerezni nem szeretnék....ezért szeretnék újra felíratni.

6. berhukri (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. jún. 13. 17:45
A Yasminelle az egyik leggyengébb fogigátló. A fogamzásgátlók trombózist okozhatnak, pláne ha valaki bagózik mellette. Nekem konkrétan tüdő embóliát okozott (ugyanúgy az is rög) a Tri-regol, és akkor kaptam a Yasminellet. Nekem nem volt tőle bajom. De könnyen előfordulhat, hogy féj tőle a lábad, mindenképpen beszélj egy nődokival.
2010. jún. 13. 17:40
én is azt szedek, és most, hogy írtad, hogy fájt tőle a lábad, lehet nekem is attól fáj?!?! csak nekem a jobb lábam fáj, de néha már annyira durván görcsöl, és nekem is mintha az erek....
4. Furmari (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. jún. 13. 17:39

Nekem is fájt a lábam, de én keményen dohányoztam is mellette, és hát ugye mindkettő érszűkítő hatású. Most pedig egyszerre hagytam abba mindkettőt.

Neked voltak valamilyen tüneteid, miután abbahagytad a gyógyszert, vagy simán visszaállt a ciklusod?

2010. jún. 13. 17:35

Lehet csak a fajta nem vált be neked. A doki ír majd másikat, de szólj erről neki. Vannak olyan emberek akik nem tudnak szedni fog.gátlót különböző okokból.

Egyépként a Yazminelle nekem sem vált be.

2. Belle Morte (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. jún. 13. 17:34
Előfordulhat, persze. De nem sok embert ismerek, sőt egyet sem, aki ne bírná a gyógyszert. Annyi féle-fajta van, csak találtok egyet, ami Neked is jó. Sok sikert kívánok!
2010. jún. 13. 17:32

Tavaly szedtem Yasminelle-t 3 hónapig,de abbanhagytam,mert nagyon fájt tőle a lában. Vagyis csak a bal és olyan volt mitha néha-néha jobban lüktetnének,feszülnének 1-2 helyen az erek. :S

Visszasem mentem a dokihoz...DE most szeretnék újra....Szerintetek előfordulhat,hogy nem is szedhetek fgamzásgátlót? Vagy ilyen nincs?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook