Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menjek vagy maradjak? fórum

Menjek vagy maradjak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
76. Saci9
2010. jún. 17. 22:29

Nem olvastam végig a topikot, lehet,h valaki írt már hasonlót, de szerintem:

A párkapcsolat arról szól, hogy szeretjük a másikat, ezért mi is annak örülünk, ami Neki örömöt okoz. Jelen esetben, ha te szeretnél elmenni a barátnőddel, akkor ezt neki el kell fogadni, sőt el kell engednie téged. Gondolom a bizalom megvan, meghát az ember félrelép, ha akar. Bár gondolom ebből ti már kinőttetek. És a párkapcsolat nem a görcsös állandóan egymásra tapadásról szól. Néha kell mindkét félnek egy kis "szabadság" a barátokkal, ismerősökkel. Egy kis légkörváltás. És attól, hogy nem szívesen engeditek el a másikat sehová, azzal csak a saját önzőségeteket bizonyítjátok.

Attól, hogy pár valahol egyet alkot, még nem szabad a két fél egyéni oldalát kiölni. Ezekről rengeteget lehetne beszélni, de most szerintem nem ez a lényeg.


Lényeg a lényeg, szerintem menj nyugodtan. Mondd meg a párodnak, hogy szívesen elmennél, jól esne kicsit barátnőzni, kicsit a csajos dolgokról beszélni. Kellenek ezek a dolgok egy nő életében. És ugyanígy egy férfinek is. Ha elmegy sörözni a haverokkal, meg beszélgetni. Ettől még kapcsolat a kapcsolat, ne legyünk önzőek, hogy csak magunknak akarjuk a másikat! :)


Amúgy meg írtam privátot, Bucóka! :)

75. Bucóka20 (válaszként erre: 72. - Andi6020)
2010. jún. 14. 15:57
Hogy kikkel...nem kell álltalánositani,róla pedig megvan a véleményem..attól függetlenül h itt nem tettem közhirré.
74. Bucóka20 (válaszként erre: 70. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 14. 15:55

Nem ezért nyitottam a fórumot.

Mentem volna mivel eldöntöttem,de vonattal.

2010. jún. 14. 15:47
Az előző hsz természetesen Bucókának ment!!!!! Bocsi
72. andi6020 (válaszként erre: 71. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 14. 15:46
Mindentől függetlenül fasza barátnőd van, ha nem képes vonatra szállni veled! Bakker, kikkel vagy Te körülvéve??
2010. jún. 14. 15:37
Egyébként részemről a "beszélgetést" lezártam.
70. boszorkánylepke (válaszként erre: 69. - Bucóka20)
2010. jún. 14. 15:28

Mert azt szeretted volna, ha itt megerősítést kapsz arra vonatkozóan, hogy ne menjél el nélküle.

Látod mások ezt nem így gondolják.

Lehet, hogy nem vagyok "annyira" okos, de, hogy bölcsebb vagyok, mint Te az biztos.

69. Bucóka20 (válaszként erre: 68. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 14. 13:55

Akkor minek kérdeztem meg?

Ha annyira okos vagy.

2010. jún. 14. 13:31

Bucóka!

Szerintem Te amikor feltetted a kérdést, már akkor tudtad, hogy nem mész el, csak kifogásokat kerestél, hogy miért nem.

2010. jún. 13. 20:00

Az utolsó mondattal egyetértek.:-)

Mélyebben nem akarok belemenni a témába...nem szeretnék veszekedést szítani. :-)


Amit leírtam az úgy van,én pont nem az vagyok aki hazudozni jár ide.

66. 04e95f637a (válaszként erre: 64. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 18:29
Elhatározással,nem tudsz változtatni,mert ugyan olyan maradsz!Tudod,az embereket legtöbbször a történések,és az azokból levont tanulságok,változtatják meg!Ha körülötted nem történik semmi,mert nem hagyod,nem hagyják,egész életben ebben a tócsában fogsz toporogni!Hidd már el! :)))) Tudom,miről beszélek!14 éves korom óta élek egyedül,magamnak a nagyvilágban,és nekem senki nem segített,ha mondtak is valamit,nem érdekelt!De igazuk volt!!! :)) Meg kellett egy csomó mindent tapasztalnom,ahhoz,hogy elhiggyem,miről beszélnek!
65. Bucóka20 (válaszként erre: 63. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 13. 18:22

Kibírtam...:-)

Most le kell lépnem kicsit,de jövök még.


Azért annyit hozzá teszek,h nem őt féltem....aki akar az megy(jobb előbb mint utóbb),ezt megtanultam.Nem láncolom magamhoz.

64. Bucóka20 (válaszként erre: 62. - 04e95f637a)
2010. jún. 13. 18:19

Én meg anno 24 órát .. :-) de nem egy buli miatt.

Nem kifogást kersek,akkor megírtam volna h megyek és szevasz,úgyse tudja meg senki h nem voltam.:-)


Lényeg h a naplómba le van írva pár dolog ami érthetővé teszi a buszozós dolgot.


Amit az elő hozzászólásodban írtál,részben igaz..ezen próbálok változtatni.Hiszen senki sen tökéletes.


Nem tudtam kivel megbeszélni ezt a dologot,ezért indítottam a fórumot,h több szemszögből is lássam a dolgot.Ettől még nem vagyok akaratgyenge.:-)

63. boszorkánylepke (válaszként erre: 60. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 18:17

Szerintem Te még túl fiatal vagy, az életben a 3 órás buszozásnál sokkal komolyabb és fájóbb dolgokat is ki kell bírni. Szerintem 3 órás buszozásba még nem halt bele senki, és a távolsági autóbuszok ráadásul légkondisok.

Valld be: legnagyobb baj, hogy félted a barátodat és nem mered egyedül hagyni. Nem sok jót jósolok ennek a kapcsolatnak.

62. 04e95f637a (válaszként erre: 60. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 18:15
12 órát utaztam egy buli miatt! :)))
61. 04e95f637a (válaszként erre: 58. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 13. 18:14
Nem fog tudni!Valószínűleg az egész életét,azzal fogja tölteni,hogy mások döntenek majd helyette,mert könnyen befolyásolható,irányítható,és akarat gyenge!
60. Bucóka20 (válaszként erre: 58. - Boszorkánylepke)
2010. jún. 13. 18:14
Eldöntöttem,de nem tudom magam megerőszakolni h 3 óra buszozást kibírjak.
59. Bucóka20 (válaszként erre: 57. - 04e95f637a)
2010. jún. 13. 18:12

Bárcsak úgy lenne.:-) Akkor kerek-perec leírnám,h fosi vagyok nem megyek.:-D


Mennék,mert döntöttem,de nem tehetem meg h félúton leszálok "pusztafalván",mert szarul vagyok.

(ez még a "betegségből" maradt meg)

Azt hittem nem kell győzködni bnőmet,h vonattal menjünk..hiszen olyannyira mind1 lenne neki.

De mondta,h ő csak busszal.Láttam is rajta,h minek aakrok én vonatozni....

58. boszorkánylepke (válaszként erre: 55. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 18:11
Ilyen könnyen feladod? Mi lesz veled, ha az életben ennél sokkal fontosabb dologban kell majd döntened?
57. 04e95f637a (válaszként erre: 55. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 18:09

ne csináld! :)))

Mented magad?

2010. jún. 13. 18:08

Én már "vén" fejjel mondom, hogy menjél el a barátnőddel és érezd magadat jól. Természetesen a társadnak is meg kell engedni, hogy nélküled is elmenjen a haverokkal. A legrosszabb dolog, amit tesztek, ha mindenhova csak együtt akartok menni.

Az én felnőtt gyermekeim szerencsére jól csinálják.

Elmennek együtt, lányom is elmegy beszélgetni a barátaival, barátnőivel, kollégáival és társa is elmegy a haverokkal motorozni - akár pár napra is, és a kollégákkal is beülnek néha dumcsizni, sörözni. Ettől még Ők nagyon szeretik egymást. Ne hogy azt képzeljétek, hogy ha mindig, mindenhova együtt mentek, akkor tuti, hogy végleg együtt maradtok. Egyáltalán nem ezen múlik. Ha nincs megértés és őszinte szeretet, akkor hét lakat alatt sem lehet megtartani, azt aki menni akar.

Szóval menjél el a barátnőddel egy kis kikapcsolódásra. Hidd el ennyi neked is jár. Gondolom nem azért akarsz elmenni, hogy pasikat szedjél fel. Akkor meg ne legyen bűntudatod.

Beszéljétek meg, és hagyjatok szabadságot a másiknak, különben nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Nem szabad a másikra teljesen rátelepedni. Kell egy kis szabadság is.

Sok sikert!

2010. jún. 13. 18:05

Még jó,h ennyit vaciláltam a dolgon.Busszal nem tudok menni,mert félő h russzul leszek.(nem a tipikus busz fóbia)...így javasoltam bnőmnek h menjünk vonattal,azt még csak-csak kibírom.

De ő meg azzal nem akar jönni,ráadásul ha vonattal mennénk,akkor még Debrecenbe is buszozni kellene (bár az 20 perc,annyit vhogy kibírnék)

De így teeljesen elszomorodtam,nem tudok elmenni.Másik,h a vonat drágább,de mondtam ezen ne múljon fizetem,de bnőm teljesen elzárkózott a vonattól.


De nektek köszönöm.:-)

2010. jún. 13. 18:00

Csak két dolog: írod, hogy ő sem hagyott sz..ban. De hát azzal, hogy elmész, miért hagynád abban? Lehet, hogy alig várja, hogy feltehesse a lábát az asztalra, és szétszórhassa a zoknijait:-)

A másik: a barátnőd joggal mondhatná, hogy a pasid miatt ejted őt...

És gondold el, egész 3 nap alatt motoszkálna a fejedben, hogy mi lett volna, ha elmész. Egy kapcsolatnak nagyon-nagyon jót tesznek a különlétek, feltöltődik az ember, kicsit új és érdekes lesz a másik számára, és ő maga is újult erővel veti magát a kapcsolatba. Úgyhogy go, Debrecen, go, go, go!

2010. jún. 13. 16:44
+t :-)
2010. jún. 13. 16:44

Igen! Sikerült nagyjából eldöntenem.:-) Neki is jó lesz egy kis külön lét.Nem a világ vége ez.


Neked kitartás kívánok.:-)

2010. jún. 13. 16:35
Ha megengedsz egy tanácsot, menj el. Mi 4 évig úgy voltunk a párommal,h nem nagyon mentünk sehová, nemhogy külön együtt sem. Most pedig rájöttünk,h sz*r az egész és majdnem ráment a kapcsolatunk, és még most sem biztos,h nem. Nem szabad ennyire csak a másiknak élni. Eddig én sem hittem el, de sajnos mindent elronthat. :( Menj és érezd magad nagyon jól!!!
50. Bucóka20 (válaszként erre: 48. - Thiaa)
2010. jún. 13. 16:25

Értelek,igazad van.:-)


Örülök,h írtatok! Vmivel könnyebb így..:-D

49. Bucóka20 (válaszként erre: 47. - Belle Morte)
2010. jún. 13. 16:24
:-)) Fiatalsááág..:-)
48. thiaa (válaszként erre: 43. - Bucóka20)
2010. jún. 13. 16:21

A 10 napot úgy értettem, h az volt a leghosszabb amit egyhuzamban külön voltunk. De pl többször volt olyan, h hétvégére hazamentem, ő itthon maradt. Vagy ő ment el az egyik haverjához XYZ helyre a hétvégére. És mikor hazalátogatok az nem azt jelenti, h csak a családommal vagyok. Sőt, őket látom a legkevesebbet. :) Barátnőkkel találkozom, járom a várost. Van, h bulizunk, de általában csak beülünk valahova beszélgetni. Mindenkinek kell a lazítás, és azért mert párkapcsolatban éltek, nem jelenti azt, h külön nem érezhetitek jól magatokat.

Ez a nyári munka pedig nem kötelező. Egyáltalán nem kellene mennem, nem egy cégnél vagyok ami kiküld valahova. Főiskolai hallgató vagyok, ez a munka egy lehetőség nappalis diákoknak az Egyesült Államokban.

2010. jún. 13. 16:17
Hagyjál már! Jó, hogy menj Debrecenbe! 3 nap nem a világ, kapcsolódj ki, élvezd. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook