Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztaltabb hölgy barátaimtól kérnék ötleteket és tanácsokat! S.O.S fórum

Tapasztaltabb hölgy barátaimtól kérnék ötleteket és tanácsokat! S.O.S (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 15. 17:07
Épp az hogy nyákom nincs semmi folyásom 5-6 napja
30. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 29. - Zizike babu)
2010. jún. 15. 16:57

Nyilalgat,szúrkál..picit görcsölget..ezek lehetnek a peteérés jelei..

ill.vizenyős nyák..

tessék..hátha másnak is hasznos lehet.:)

[link]

29. Zizike babu (válaszként erre: 28. - Handa27)
2010. jún. 15. 16:02
de a peteérésem szurkálo szokott lenni és kicsit másmilyen...
28. Handa27 (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 15. 04:50
Nekem minden peteérésemnél fájt egy picit a hasam, sztem inkább azt érzed.
27. Zizike babu (válaszként erre: 26. - 2df0604b89)
2010. jún. 13. 13:14
Én csak azért félek hogy párom nem lesz megértö vagy önzö lesz... :(
2010. jún. 13. 12:40

Nekem is szurkál a hasam már napok óta,ennék is meg nem is....ha eszek hányingerem van,undorodok a szagoktól és késik is,de én nem bánom:)Biztosan 3-an vagyunk,érzem:)

Ha a párod meg nem szeretne babát,akkor védekezzetek,ha meg nem hajlandó kiszállni 60-nál,akkor ne téged hibáztasson!

Szerintem üljetek le,beszéljétek meg,hiszen egy pár vagytok,nem?

25. fdóri
2010. jún. 13. 07:24

Szia!


Nekem ezek a jelei a peteérésnek . A 26 napos ciklusom kb 11. napján kezdődik, 1-2, néha 3 napig érzem. Ne izgulj.

Majd csinálj egy tesztet, ha meg kéne már jönnie. A pasikról meg annyit hogy lehet a nyakadba ugrik, ha végiggondolta, de lehet h nem, nem tudhatod előre.

2010. jún. 13. 00:27
Szeretném is ha baba lenne meg nem is :( és napok ota máson se jár az agyam és nem tudok kivel beszélgetni erről
2010. jún. 13. 00:11

Szia!Abban az esetben,ha csak 21 naposak lennének a ciklusaid,akkor közvetlen mensi után akár teherbe is eshetsz..

De mivel nem,és ha biztos hogy 28.-ra kellene megjönni,akkor a peteérésed kb.a 12.-16.napok között van..

/LÉNYEG,hogy a mensi előtt kb.14 nappal van peteérés..a cikklusnapokból vonj ki 14-et!/javaslom,hogy vezesd naptárban legalább 1 évig..ha félidőben görcsölgetnél..majd nézd meg,hogy utána hanyadik napon jön meg../

2010. jún. 12. 23:56
Elősször is hinni a templomban kell ha nem akartok gyereket akkor meg védekezni kell ...de szerintem nem vagy terhes.........bár valaki évekig akarja és nem jön össze valaki meg csak úgy de nyugi szerintem nem vagy az!!!!
21. mamcili (válaszként erre: 20. - Zizike babu)
2010. jún. 12. 23:53

Bocsi, de a döntés a tied.. a te tested és nem biztos, hogy így fog reagálni... lehet hogy gondolkodni fog...


probálj pozítivan állni a lehetőségekhez, könnyebb lesz minden.

2010. jún. 12. 23:46
A kapcsolatunk nekünk is nyugodt mert egy év alatt sose veszekedtünk,tény hogy korai lenne, de félek a véleményétöl és attol hogy a képembe vágja hogy menjek abortuszra
19. mamcili (válaszként erre: 18. - Zizike babu)
2010. jún. 12. 23:43

akkor nem vagytok egymásnak teremtve...

Már Bocsi, de én is így voltam vele...

bár a mi kapcsolatunk nem volt épp ideges természetű...

2010. jún. 12. 23:40
az a baj hogy én szeretnék babát és ö az a férfia aki melett le is kötném magam. Érett gondolkodásu és velem szemben gondoskodó. Ő az akinek szivesen szülnék gyereket, és ez eddig senkivel kapcsolatba eszembe se jutott. De ö hallani se akar rola.
17. mamcili (válaszként erre: 14. - Zizike babu)
2010. jún. 12. 23:34

Akkor ha terhes vagy és ő isfelelőtlenke volt, akkor mit idegeskedik?

Ha nem akar akkor védje magát... is ne csak neked kelljen.

Egyébként nincs olyan hogy nem kell védekezni...

még mneses alatt is... elött és utána is...

Mert sajnos lehet csusztatott peteérésed, nem mindeig van naptárhoz igazítva...

2010. jún. 12. 23:34
én 22 vagyok, párom meg 24. csak annyira ideges természetü és hallani se akar a gyerek témárol, és a babák egyáltalán nem hatják meg...
2010. jún. 12. 23:32

vannak korai tesztek, de mivel félidőben vagy lehet peteérés is, de a döntés a tied...

Hány éves vagy? hogy még 7-8 évet várni akar a kedvesed?

Miért lenne idegbeteg?


De mindenesetre mielött kétségbe esel jobb ha megcsinálod a tesztet háziorvos is ad egy vizelettesztre beutalót...

És egyenlőre nyugi...

akkor kezdj ek gondolkodni, ha a vagy addig nincs értelme

2010. jún. 12. 23:18
Mert ha megvan nem szoktunk de párom azthitte még megvan mert akkor még megszokott, én meg azthittem kiveszi... :s
13. FormulaGirl (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 12. 23:15
Miért nem védekeztetek ?
2010. jún. 12. 23:13
2 napig voltam kicsit rosszul de azt a melegnek letudtam. egyik olyan volt hogy dörögdinnye üditöt ittam egyik nap és szeretem a másik nap meg undorodtam töle... bár állitollag ez is csak z 5. hét körül jön vagy nemtudom még nem voltam ilyen helyzetbe. a másik tegnap volt hogy semmi étvágyam nem volt nem kivántam semmit, hajnali 4 kor meg megettem 3 szelet magyaros vajkrémes kenyeret. bár ezt már lehet csak beképzelem vagy a meleg teszi...
2010. jún. 12. 23:12

az is igaz, h nekem a 10. napon pozitív lett, de mi peteéréskor és tervezetten voltunk együtt...:)

és kb 3-4. nap már hányingerem volt a kávé illatától is, (mármint a fogantatás után számított 3-4. nap!!!)

2010. jún. 12. 23:09
szerintem még a teszt is kora, ahhoz is kell még pár nap, h kimutassa, ...és ha a peteérést érzed talán (remélhetőleg), akkor meg nem valószínű, h teherbe estél!
2010. jún. 12. 23:07

Én nem tudom, de kb. 1 napos terhes lehettem, mikor már éreztem, felment a vérnyomásom. Baromira nem értettem, mitől van? Aztán kb. 2 hetes, akkor már szúrkált a hasam....a teszt negatív lett.

A barátnőm most várandós, és neki is elég hamar szurkált a hasa, meg görcsölt, mintha mensi készülődne, olyan időben, mint most te lehetsz (már ha baba van). Szóval szerintem lehetséges, hogy terhes vagy.

8. d0b7178f40 (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2010. jún. 12. 23:07
nálam a 2 heteset már látta.Igaz csak a szikhólyag votl még de az már terhesség.És annyit mondott, hogy menjek vissza majd ha betöltöm a 12. hetet és akkor ír egy igazolást a védőnőnek.
7. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Klenca)
2010. jún. 12. 23:05
Nőgyógyászhoz, ilyen korán????? 5.-6. hét előtt nem nagyon fog érezni, látni semmit ....
6. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 12. 23:04

Vegyél egy tesztet.Nálam minimásil volt a tünet-Kicit felfordult ok nélkül a gyomrom.Nem nagyon, csak kicist.

Mint amikor az ember nagyon büdöset érez hirtelen.É ennyi.Aztán lett is pozitív teszt.

De mielőttaz "ördögöt" a falrafested vegyél egy tesztet.48-órás terhességet kimutatnak az érzékenyebbek.

Addig meg ne stresszelj.

Majd rá érsz utána, ha a nem várt eredmény lessz, hogy hogyan tovább.

2010. jún. 12. 23:03
Mindenféleképpen nyugodj meg. Valahol vegyél egy tesztet. Holnap reggel az első vizeletedből tegyél félre 2 cseppet a próbához. Feltétlenül keresd fel a nőgyógyászod minél hamarabb. Utána is ráér megijedni.
2010. jún. 12. 23:03
egyszerre irtuk
2010. jún. 12. 23:02
szerintem most lessz a peteeresed azt erzed,en is mindig erezni szoktam
2010. jún. 12. 23:01
ez lehet "csak" a peteérés jele is...én minden hónapban megéreztem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook