Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tápszeres csecsemők később gyakran kövérek lesznek fórum

A tápszeres csecsemők később gyakran kövérek lesznek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
78. maya80
2010. ápr. 13. 15:00
Tény, hogy az anyatej sokkal jobb a tápszernél, de nem hiszem, hogy a testsúlyt befolyásolná.
2010. ápr. 13. 08:44

EZ EGY OLTÁRI NAGY BAROMSÁG!!

KÖVÉR AKKOR LESZ A GYEREK, HA A HÜLYE SZÜLŐJE MINDENFÉLE SILÁNY, HÍZLALÓ, MŰKAJÁVAL TÖMI, ÉS NEM EGÉSZSÉGES ÉTELEKKEL!!

2009. nov. 8. 16:21
Ez egy oltári nagy baromság! Sosem kaptam egyetlen csepp anyatejet sajnos és mindent lehet(ett) rám mondani, csak azt nem, hogy kövér vagyok. Sosem voltam kövér gyerekként sem. Egyáltalán nem ettől függ. De még egy hülyeség, amivel bele lehet rúgni azokba a nőkbe, akik bár mindent megtettek, mégsem tudtak szoptatni. Első gyermekemnél nem volt elég tejem, a kislányom nemsokára 3 éves és egyáltalán nem kövér, pedig 18 hónapig nem kapott tejet, csak tápit - babatejet. A fiam, mint egy gömböc, pedig ő meg anyatejes. Ennyit erről...
2009. febr. 6. 21:57
Ez egy nagy ostobaság! Akkor még úgy gondoltam, hogy sajnos, most már azt mondom, nem számít... de több okból tápszeren kellett a gyermekemnek felnőnie. Most 9 éves, és nem sovány, nem kövér, hanem pont ideális. Végig diagrammot lehetne húzni a fejlődéséről, ami mintaszerű. Szinte sose beteg, nem is volt az! Semmilyen hátrány nem érte a tápszer miatt. Több tejes babát láttam hurkásan, kövérkén, míg az enyém formás volt és most is az.
74. danama
2009. febr. 6. 21:44
ezt a hülyeséget, az én lányom most 8 éves és vékony, de az immunrendszere nagyon jó, tavaly se kapta el az influenzát!! Pedig az egész sulin átment! Pedig tápszeres volt!
2008. dec. 29. 11:02
Az én fiam 14 hónapos koráig szopizott, és olyan sovány, elfujja a szél. A lányom viszont "tápos" volt, és ő se kövér, átlagos a súlya. Ugyhogy nincs különbség, csak nemszabad már most rászoktatni a kekszre és édes társaira. Én az alma, és banán pépet se kevertem össze mással, csak a gyümölcsöt adtam.És azóta is megeszik a gyümölcsöket.
72. SF
2008. dec. 13. 16:32
Nem lesznek! 3 gyereket neveltem fel anyatej híján tápszerrel. A két kisebbet (17 és 20 évesek) majd elfújja a szél, és a legnagyobb is normál súlyú 22 évesen.
2008. dec. 12. 14:03

Ez egy nagy hülyeség!!!!!

Nézd meg az adatlapomon a gyerekeimet. Szerinted kövérek?

Nem kell minden baromságot elhinni, amit összebeszélnek!

70. madul
2008. jún. 10. 01:24
Mekkora hülyeség:DDD
2008. máj. 21. 07:58
Hát én sem osztom azt a véleményt, hogy a tápszeres babák ducik lennének, nekem a lányom majdnem 10 hónapos és csak 7,50 kg...persze nagyon formás...bár roppant válógatós. A tápszert csak immel-ámmal ette meg...most a tejpépeket hajlandó megenni.
2008. máj. 14. 20:47
Szerintem az hülyeség hogy a tápszeres babák kövérek lennének!Az én kislányom is tápszeres lett 4 hónapos kora után,és nem hízott el!Hanem szépen fejlödő babóka volt!Most már 3 és fél éves!
2008. máj. 14. 20:38
Az én fiam 3 és fél hónapos kora óta tápszeres, de nincs elhízva, sőt. Tornán a többi baba olyan pufók, ő meg nagyon kis formás, és ezek mellett nagyon szépen fejlődik.
2008. máj. 11. 11:49
az én fiam is sajnos tápszert kap de szépen normálisan fejlődik.És nincs el hízva.
2008. máj. 6. 10:04

Az én lányom is tápszert kapott sajna már a 3. héttől. Eleinte megindult a gyarapodása, de aztán beállt a rendes kerékvágásba.

A párommal ducik vagyunk, de szerencsére a lányunk karcsú, irtó jó alakja van.

2008. márc. 26. 21:01
Hát én erről még nem halottam!Az én kislányoom is tápszeres volt de soha nem volt kövér!Most már mindent kitalálnak!
2008. márc. 26. 12:57
Az én fiam elég korán, három hetesen állt át a tápszerezésre. Soha nem volt baj a súlyával, most 8 évesen 138 cm magas és ehhez 32 kg. Az egészsége sem sínylette meg, évente 1-2 alkalommal beteg.Pedíg engem is riogattak rendesen!
2008. márc. 23. 18:26

Na ezt a hülyeséget ki találta ki?

Én nekem felesbe kellett adnom , mert sajnos nem volt elég tejem, és kicsit duci de az a lényeg, hogy egészséges. És van egy barátnőm, aki az elejétől szoptatta a kislányt és csont sovány nem hajlandó enni semmit mert 2 évig csak anya cicién lógott, na ez durva. Akkor inkább legyen duci nem? majd lemozogja amikor elindúl, külömben is nem szépek a sovány babák szerintem.

2007. dec. 20. 15:47
Ja, igen, a sógornőm kislánya soha nem evett tápszert, 4 éves és 25kg. Eléggé kövér!
2007. dec. 20. 15:47
Az én lányom szinte kezdettől fogva tápszeres, 7 éves, 18kg. Állandóan orvosnál jártunk, mert, hogy nagyon sovány, mire kiderítették, hogy makk egészséges, ilyen az alkata
2007. dec. 20. 15:21

ez már milyen hülyeség hogy kövérek lesznek!!!!!!! az én fiam 28 hónapos és 12 kg!! hat hetes korától tászeres volt,


a sógorom lányának a fia egyáltalán nem volt tápszeres és 3 éves létére 22 kg!!!!!!! ha valami akkor ez a durva!!!

58. ALLICS (válaszként erre: 50. - Hisztikirálynő)
2007. dec. 20. 15:18

Egyetértek veled Hiszti!!!

Láttam kövér anyatejeset is.szerintem a tápnak semmi köze hozzá.A gyermek kövérsége nem attól az 1-1,5 évtől függ amikor tápot kap.

2007. aug. 2. 08:49
Unokatesóm mind a három babáját tápszerezte egy idő után és semmi ilyesmit nem véltem felfedezni. Most én is tápszerezem az enyémet és ő sem duci. sőt a védőnők ki vannak akadva hogy miért nem olyan hurkás ez a gyerek. 8 Én meg örülök neki mert szerintem igy jó ahogy van. Formás ,szép,mosolygós babauci)
56. LoLiNa
2007. aug. 2. 08:35
szerintem marhaság az egész...
2007. máj. 15. 09:43

Ez kb, olyan kutatás lehet, mint amit kiírtam áprilisban szavazásként is:

"Minél több időt tölt egy gyerek a bölcsődében, annál nagyobb az esélye, hogy később magatartásproblémái lesznek"


:)

2007. máj. 15. 09:40
szeerintem nem mert a lányomat is tápszereztem de nem lett hurkás :)
53. tini07 (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. máj. 15. 08:43
Detto
52. tini07 (válaszként erre: 50. - Hisztikirálynő)
2007. máj. 15. 08:43
Így igaz.Nem is értem.Ez még a régi(Robébi) tápszereknél volt így, a maiaknak már teljesen más összetétele van.Komoly követelmények vannak, hogy minek kell benne lennie,és miből mennyit!!!!!
2007. máj. 7. 08:51
Miféle hülyeség ez??????Ejjjj!
2007. máj. 7. 08:02
Szerintem se kövérebbek a tápszeres babák. Az én kislányom is a kezdetektől fogva tápszeres, és nem mondható mégcsak ducinak sem. Szerintem ez alkati dolog, hogy melyik csecsemő lesz ducibb, melyik nem.
2007. ápr. 22. 20:42

Az egész cim egy nagy hazugság.

Nekem mind a két lányom tápszeres volt, ma a kisebbik 8 éves, de tiszta izom. Azon nincs egy deka sulyfelesleg sem. A nagy sem kövér kimondottan vékony. Csak a tápszert akarják fikázni, hát ez felháboritó. Tehet az a nő arról, hogy nem tud szoptatni, elég baj az nekünk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook