Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógépes játékoknál hol tudom levenni a hangot? fórum

Számítógépes játékoknál hol tudom levenni a hangot? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 10. 12:30
a kompjutered jobb sarkaban birod levenni a hangot minden esetben.en surun leveszem,mert laptopom van es zenet hallgatok/akkor fel allitom a hangot,majd utana tokre le,mert a fejhallgatot leteszem es nem akarok az allando klikingelesemmel mast zavarni a hazban.
4. J.B.
2010. jún. 11. 21:29

Valóban le lehet venni a hangerőt a játékokban a beállításoknál (options - audio), de sok játék ilyenkor csak leveszi a hangerőt, nem tiltja le a hangot. Emiatt nem biztos, hogy fogsz tudni zenét hallgatni közben, mivel két program is (játék + zenelejátszó) ugyanazt az eszközt (hangkártya) használja/használná. Ez könnyen okozhat program-összeakadást, szerencsésebb esetben csak egyáltalán nem lesz hang, rosszabb esetben kiakadnak, "lefagynak" a programok.

Természetesen van olyan játék, ami teljesen letiltja a saját hangját, tudsz alatta zenét hallgatni, de ez a kevesebb.

2010. jún. 11. 20:53

Szia 81Krisztina!


A játékoknál van Opció rész, ahol az Audiót lehet be állítani. Sok játék tipusnál lehetséges.

2010. jún. 11. 20:51

Sziasztok!

A számítógépen hallgatok zenét, és játszom is közben, de szeretném lenémítani a játékot, mert így nem annyira kellemes a zene:) Lehet egyszerű a kérdés, de nem találtam a megoldást..:( Tudna valaki segíteni?

Köszi

2010. jún. 11. 20:50
Számítógépes játékoknál hol tudom levenni a hangot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook