Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az első csók... fórum

Az első csók... (beszélgetős fórum)


2010. szept. 5. 14:29
Van egy Srác "az életemben" aki a Bátyám menyasszonyának az öccse 16 éves én 14 vagyok. Ne volt még pasim kos vagyok és azt olvastam hogy a kosok nagyon ragaszkodnak a szerelmeikhez Szóval a sráccal már kb. 8 éve vagyunk barátok és idén egy gimibe kerültünk néha találkozok vele a folyosón és mindig lányok kíséretében(gondolom az osztálytársai) majd megesz az irígység ugyanis szinte csak rá tudok gondolni A bátyámék eljegyzésén egész "közel" kerültünk egymáshoz kicsit becsípett és nagyon aranyos voltszóval akarva akaratlanul magától közeledett felém amikor a két unokaöccsére vigyáztunk egy külön szobában akkor lefeküdt és mondta hogy üljek le mellé az ágyra aztán elkezdett kérdezgetni mindenféléről Aztán a folyosóra kiültünk egymás mellé és a fejemet a vállára hajtotta aztán ráhajtotta az ő fejét az én fejemre ez olyan különös pillanat volt nekem mikor felemelte a fejét akkor én is és teljesen érthetően szemezett velem de zavarba jöttem és hirtelen nem értettem mit akar és megkérdeztem hogy mi van miért nézel és akkor elment kicsit megsértődve. Visszagondolva borzasztó érzés hogy nem fogtam meg a kezét ahogy elment előttem és húztam vissza magam mellé és nem mondtam hogy bocs . Lehet hogy túl sokat képzelek bele a dologba de az eljegyzés óta mintha Teljesen belé szerettem volna ha rágondolok le sem lehet törölni az arcomról a mosolyt és a folyosókon ő is köszön és mosolyog . Nem tudom most mi van teljesen összezavart de mégiscsak szerelemmel gondolok rá így nem tudom mit tegyek kérlek tanácsoljatok valamit mert már ez az egy hónap is borzasztó volt úgy találkozni vele nap mint nap plussz még nálluk is hogy nem tudtam hányadán állunk. . Kérlek segítsetek nekem mert meg fogok őrülni az érzéseimtől . köszönömszépen Bea
24. Fedo
2010. aug. 7. 05:46
az első talikor az autójában.... :P
23. Fedo
2010. aug. 1. 05:40
ja én nem életem első csókjára gondoltam, hanem a mostani szerelmemmel történt első csókunkra:D
22. Fedo
2010. aug. 1. 05:39

nagyon jó volt. azóta is szuper minden csók...

óhhh bárcsak most is érezhetném:(

2010. júl. 30. 20:51

VAN MÁR ILYEN TOPIK !!!!!!!!!!!!!!


Nem lehetne összevonni őket???!

2010. júl. 5. 17:16
Az enyem nem volt jo...sajnos...az is nyalas volt...es raadasul a pasi lefogott,meg se tudtam mozdulni...."megeröszakolt" a csokjaval.... hihihi... de az unokatesoja csudajol csokol :) azota is vele vagyok...es csak ezzel a 2 pasival csokoloztam... ez volt 3 es fel eve lassan :) az unokatesoval csodajo volt :):):)
2010. jún. 22. 21:00
Én már 19 voltam akkor (nem voltam korán érő típus). Emlékszem, táncoltunk, és akkor megcsókolt. Nekem valami eszméletlen élmény volt, az erő kiment a lábaimból, a fülem zúgott, homályosan láttam, beleszédültem:))) Csuda jó volt:)))
18. Lhara (válaszként erre: 17. - Lhara)
2010. jún. 22. 20:49
...hálám a tiétek, hogy módom lett felidézni ezt a csodát...
17. Lhara
2010. jún. 22. 20:40

Ezen alaposan el kellett gondolkodnom... míg végül nem is az eszembe, inkább a szívembe jutott...

A fiú csodálatosan nagydarab. Izmos, sűrű, sötét, göndör haj, mindig nevető szemek. gödröcske az bal orcán. Kedves és védelmező... de egy évvesztes "bukott szamár". A menő csajok állandó ostromától menekülve talált rám, a szárnyaszegett, csendes, hirtelen nőiesedő csak mosolygóra. Haza kísért... vagyis haza szállított... bicajjal, 3km-re a suliból. Még beszélgettünk kicsit az utcánk sarkán, aztán búcsúzáskor hirtelen összeakadtunk. Imádtam... a csókot és a fiút is... én, a gyorsan felnövő tizenhároméves.

16. puritan (válaszként erre: 14. - Annus0625)
2010. jún. 12. 13:43
akkor biztos ki volt száradva a szája, azért volt nyáltalan :)
15. Lyrian (válaszként erre: 14. - Annus0625)
2010. jún. 12. 13:36
úgy látszik vannak kivételek :)
2010. jún. 12. 13:34

akkor én kivétel vagyok?!


Nekem szép emlékként maradt meg az elso csók. 4 hónappal a 15. szupinapom után, mikor eloszor mehettem diszkóba, az unokatesómmal és a barátjával mentem. A srácnak ott volt az eggyik haverja, eloszor elvitt táncolni, aztán megkérdezte nem sétálunk-e eggyet. Aztán beszélgettunk, nevetgéltunk és végul megcsókolt. Nem volt nyálas, inkább szenvedélyes.

2010. jún. 12. 08:36
hát igen...lehet ezt szépíteni és amerikaifilmszerűen nyálasan lerírni, de azért az első csók szerintem is mindenkinek nyálas és idétlen
2010. jún. 11. 22:23
Nem tetszett:)....mert nyálas volt.
2010. jún. 11. 22:13
egy Laci nevezetű sráccal csókolóztam először,a kapunkban,mikor hazakísért!Tök béna voltam,de jó volt! :) igaz,azóta sem szeretek csókolózni!boááá,na az túlzás,hogy nem szeretek,mert utálok! :))
2010. jún. 11. 22:10
Discoban,részegen,akkor ismertem meg az illetőt .Már bánom de hát az időt visszaforgatni nem lehet...
2010. jún. 11. 19:35

jajj de rég volt...:)

Azt sem tudtam hogyan kell...:DD

2010. jún. 11. 19:28

Nekem is inkább nyálas volt,mint jó... :-DDDD

Azóta már más... :-)

Mert ha valaki nem a szájrapuszit mondja,az szerintem nyálas mindenkinek. :-))))

7. Lyrian (válaszként erre: 6. - Access)
2010. jún. 11. 19:19
na... ezt nem mondod, azaz írod komolyan :D
2010. jún. 11. 19:18
Ki emlékszik már arra :)
2010. jún. 11. 19:17
ennyi rossz emlék az első csókról? :)
2010. jún. 11. 19:15
pfújjjj....rossz...rossz...rosssz :DDDD
2010. jún. 11. 19:14
FFFuuujjjj!!!Tiszta nyál lettem!!!!!!!:ODDD
2010. jún. 11. 19:07
Szörnyű volt. Hű de szerelmes voltam a fiúba, fél évbe is beletelt mire "meghódítottam", addigra már alig maradt valami a nagy, mindent elsöprő szerelemből. Csak arra emlékszem hogy nyálas volt...ble..
2010. jún. 11. 17:12

Miért van, hogy egy kép láttán szétcsavarodik a szíved, és csípni kezdi a sminklemosód a szemed? Pedig csak egy e-mailt kapsz, hogy bejelöltek ismerősnek, és hirtelen fogalmad sincs, ki is az az M.N.R. Biztos megint valami csoport akarja, hogy csatlakozz, vagy valaki, aki csak úgy találomra bejelölt...


...név, kiskép... még mindig nem ugrik be... aztán megnyitod azt a pici, csalóka fotót... lassan betöltődik, részenként, egyre többet és többet látsz... és amikor teljesen megnyílt... csak nézed... nézed... nézed... és könnybelábad a szemed a hirtelen, szinte fojtogató régtől.


A haja rövid volt. Most hosszú... göndör fürtjeibe ősz hajszálak keveregnek... de semmit nem változott... a szeme (csak az apró pókhálóráncszőttes furcsa körülötte), szája mosolylágy íve, az a huncutság, ami szétcsodálva kacagtatott meg mindig...


Emlékszem, óvatosan érintette meg a szám szájával, puha, pillekönnyű csók volt... a lábujjamig beleborzongtam... édes volt, tejízű... fogta a derekam, én meg sután kapaszkodtam a vállába... órák óta vártunk erre a csókra... mennünk kellett volna már... vártak ránk... de én kérettem magam, szégyelltem, most, így, vén fejjel belegondolva, csak húztam az időt, hogy ne teljesüljön olyan gyorsan az a pillanat...


Igen..., az az első pillanat... a fotó-szakkör laborja... vegyszerek szúrós illata lengett minket körül... amikor életem első csókját kaptam Tőled... és aznap este lekéstük az Esti Macit...


Emlékszel még rá Te is?...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook