Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Focivébé-függő pasik partnerei :) fórum

Focivébé-függő pasik partnerei :) (beszélgetős fórum)


2010. szept. 15. 17:20
Kedves Lányok, Asszonyok! Ha szeretnétek párotokat vagy csemetéteket meglepni karácsonyra a 2010-es VB hivatalos labdájával írjatok! :)
2010. jún. 11. 19:04

Nálunk nézi,de közös programokra is marad idő.

Hogy őszinte legyek,nekem már most elegem van a fociból.Nem értem neki miért jó ezt nézni...ááh pasi:)

7. caffi (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 11. 17:19

Nálunk a foci és a F1...a szent műsorok közé tartozik:).....hozzá szoktam h ö nézi....ez az egy kikapcsolódása van,sokat dolgozik....tiszteletben tartom:)....ezekhez igazítjuk a programokat:)

Ha nem lehet hozzáigazítani,mert mindenképp el kell mennünk....ak videóra vesszük....és addig se rádió se hírek....h nehogy megtudja az eredményeket:)!

Amúgy nekem sokkal több bogaram van amit elvisel....úgy h addig lefoglalom magam....hoxa,takarítás,kreativkodás....vagy F1-re tök jót lehet aludni:))))

2010. jún. 11. 16:21
mi együtt nézzük, vagy amikor nincs akkora kedvem, akkor főzök, netezek (hoxázok:), takarítok valami... én abszolút megértem, mindenkinek van amit nagyon szeret és csak 4 évente 1 hónap... kíbírható és nagyobb a béka
5. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 11. 13:35

az a baj,hogy nem kell nekik VB valahogy mindig találnak valamit maguknak:-(

úgy megszoktam,hogy nem beszél ,hogy kialakítottam a magam világát:-)persze nem megyek sehova csak otthon bújkálok!

2010. jún. 11. 12:03

Nálunk nincs kompromisszum,főleg ha Vb van.Nézi,és kész :D

Szervezek magamnak programot vagy valami tennivalót ilyenkor.Ki lehet bírni :)

3. adfa0d8bdb (válaszként erre: 2. - D17b5271ec)
2010. jún. 11. 12:03

:)


Mi is barátnős programokat csinálunk!

2010. jún. 11. 11:53
az én pasim is állandóan a tv- bámulja ha foci van, ilyenkor nem nagyon lehet vele kommunikálni, úgyh, én inkább külön programot csinálok magamnak :)
2010. jún. 11. 11:44

Mit csináltok ilyenkor, ha az imádott férfi napokon keresztül a tévét bámulja?

Főleg ilyen jó időben... :(

Kompromisszum vagy külön programok? Esetleg közösen nézitek a meccseket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook