Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit ajándékozzak a keresztfiamnak, ha elköltöznek? fórum

Mit ajándékozzak a keresztfiamnak, ha elköltöznek? (beszélgetős fórum)


10. Füge 67 (válaszként erre: 9. - Füge 67)
2010. júl. 16. 19:50

megcsináltattam a mesekönyvet...keresztfiam és a könyv is Angliában vannak...

a mesekönyv valami szuper lett...nem is gondoltam volna, hogy ennyire korrektül megírt történet lesz, gyönyörű az illusztráció is, és s.o.s. megcsinálták...

2010. jún. 11. 10:40

én meg azon izgulok, hogy örüljön is neki...

szerinted magyar vagy angol nyelvű mese kellene?

angol nyelv még nem megy neki, csak a magyar...


a párnára olyan jó fotókat találktam kettőnkről...:D

8. Manon (válaszként erre: 7. - Füge 67)
2010. jún. 11. 10:16
drukkolok hogy megcsinálják :)
2010. jún. 11. 10:10
írtam nekik...könyörgőre fogtam, hátha elvállalják...+ délután megyünk keresünk valahol ilyen párnát... :D
6. Manon (válaszként erre: 5. - Füge 67)
2010. jún. 11. 09:58
nézz körül hátha találsz azért olyan helyet ahol hamar megcsinálják ezt akár.
2010. jún. 11. 09:57

utána nézek...remélem találok valahol ilyet..

most láttam a neten névreszóló mesekönyvet is...de azt írják 2 hét alatt készül el...sajnos...pedig szívesen raktam volna a párna mellé egy olyat is.

4. Manon (válaszként erre: 3. - Füge 67)
2010. jún. 11. 09:55

sajnos nem tudom mennyibe kerül, de sok helyen azonnal vagy 1 óra alatt megcsinálják


sok plázában is van ilyen,


vagy van ez az új lézeres izé... biztos láttad már, abba is lehet képet tenni, és az is hamar megvan, persze ez drágább sajnos

3. Füge 67 (válaszként erre: 2. - Manon)
2010. jún. 11. 09:50
nem rossz gondolat...mennyi idő alatt készül el egy ilyen? Nem tudod mennyibe kerülhet?
2010. jún. 11. 08:49
Esetleg egy párnát/bögrét/képet amin ti vagytok közösen
2010. jún. 11. 08:44

Sziasztok!

Ötleteket várok, hogy mit is adjak ajándékba a 8 éves keresztfiamnak.Nem szülinapi ajándék kellene...azt könnyű volna találni.Egy hét múlva végleg elköltöznek Angliába.Teljesen a padlón vagyok szétbőgtem-bőgöm a fejem napi szinten, közben meg azon agyalok, hogy mit is adhatnék neki ami emlékezteti rám. Imádom a keresztfiam, valami jó ötlet kellene. Karkötője van már, a keresztelőre kapta...

Előre is köszi a segítséget.

Üdv

Füge

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook