Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet érezni h kinyílt a méhszáj? fórum

Lehet érezni h kinyílt a méhszáj? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 10. 18:47
Betöltötted a 36-ot akkor nem,sőt az apró kis görcsök ilyenkor már jót tesznek. Az első fiam 37 hétre szültem 3330 grammal.Figyelj a rendszerességére. Nekem nem nagyon fájt,inkább csak a kitolás. 4 u máhszájnál még fagyit ettem, mert szó sem volt szülésről. stb.
2010. jún. 10. 18:46

Elképzelhető, hogy nyílik valamennyit a méhszájad a görcsöktől. Kevés olyan szerencsés van, akinek fájások nélkül teljesen kitágul. :)

Nekem egész terhesség alatt nem nyílt semmit, pedig végig görcsöltem az egészet.


A higiéniára figyelj.

2010. jún. 10. 18:43
Szia!Én nyitva voltam az egész terhesség alatt.Ilyenkor már ne szedj magnet,ne ülj bele kád vízbe(tusolj)és nem lesz semmi gond:)
2010. jún. 10. 18:39
Itt külföldön soha nem vizsgál doki, így belülről soha nem néznek, meg uh-n sem. Már 36 hetes vagyok és pár napja igen gyakran keményedik a hasam és kezd fájdalmas lenni. Van amikor órákon keresztül érzem 3-5 percenként. Magnéziumot nem akarok szedni, nem rég hagytam abba. Meg lehet érezni h kinyíltam? Lehet belőle baj? Hagyjak abba valamit ami fertőzéshez vezethet ha véletlenül kinyíltam volna?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook