Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön össze a baba! fórum

Miért nem jön össze a baba! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 15. 09:51

A fórumnyitó 7! hónapja próbálkozik nem 2 !


De értem mit mondasz, nekünk évekbe telt...

11. orsibigyu (válaszként erre: 10. - Orsibigyu)
2010. jún. 15. 09:24
Jah és 2 hónap alatt összejött a baba is, pedig más ugyanilyen betegséggel mindent kipróbálva sem esik teherbe, mert görcsöl és a saját kezébe akarja venni az irányítást.
2010. jún. 15. 09:20

Ne haragudjatok, hogy kemény leszek, de engem a nőgyógyászom kidobott volna a rendelőjéből, ha azzal megyek hozzá, hogy 2 hónapja próbálkoznk és még nem jön a baba. Azt mondta volna, hogy ne akarjam már elvenni mástól a drága idejét, ilyen butaságért. Bocsánat...

A doktornőm, annakidején, mikor kiderült, hogy olyan betegségem van ami miatt nehezen eshetek teherbe, azt mondta, 1 évig töretlenül és minden görcs nélkül próbálkozzunk (finoman azt is elmondta, hogy élvezzük a szexet és ne csak gyereket akarjunk csinálni) és ha 1 év eltelik jöjjek vissza és akkor kivizsgál, és ha kell kezelést is ad. De addig, rá se gondoljak, hogy miért nem jön a baba, addig normális is lehet.

2010. jún. 10. 12:33
Kitartás csajok jönni fog csak kicsit várni és küzdeni kell értük!!!!:-)
8. Sicike (válaszként erre: 1. - 0c1bce0a32)
2010. jún. 10. 11:00
Átélem helyzetedet,mi is pont ugyanebben a cipőben járunk :(
7. Christineee (válaszként erre: 6. - 0c1bce0a32)
2010. jún. 10. 06:34

Ne szomorkodj, mert sokszor csak egy kis türelem kell és hát a szervezet se lesz már fiatalabb.


Nekem is volt hogy egyből terhes lettem meg volt hogy nem kart jönni. Ezek bonyolult dolgok. És van hogy teljesen egészséges pároknál is várat magára!


De fontos hogy ne akard görcsösen azonnal a babát!

6. 0c1bce0a32 (válaszként erre: 5. - Christineee)
2010. jún. 10. 06:31
Igen hamar ősze jöttek ezért nem értem,hogy most miért nem akar sikerülni
5. Christineee (válaszként erre: 4. - 0c1bce0a32)
2010. jún. 10. 06:30
Az első két gyerkőc könnyen összejött?
2010. jún. 10. 06:26
Már meg fordult a fejemben egy teljes ki vizsgálás,ha következő hónapra se jön össze akkor elindulok.
2010. jún. 10. 06:24

Az baj hogy a terhesség létrejötte egy halom dologtól függ, bármelyik fáziban lehetnek gondok.

Sajnos ezt így ilyen egyszerűen nem lehet megmondani...

Egy kivizsgálás után okosabb az ember.

2010. jún. 10. 06:23
Nyugi, ennyi várakozás normális.
2010. jún. 10. 06:20
Már hét hónapja próbálkozunk a harmadik babával,de még sehol semmi.Szedek magzatvédő vitamint mag ne b hatott.Mi lehet a gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook