Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek könnyebb egy tábor alkalmával együtt lefogyni? fórum

Szerintetek könnyebb egy tábor alkalmával együtt lefogyni? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 15. 12:55
igen
16. Heko
2010. jún. 16. 22:45
Én eldöntöttem, ott a helyem. Bér az időpont csúszik, de az új időpont a szabi miatt is jobb :D
15. Annapurna (válaszként erre: 8. - Heko)
2010. jún. 10. 10:50

Én próbáltam! Tavaly nyáron 85 kg-ról 60 kg-ra fogytam vele. (azt hiszem, a nevét ide nem írhatom le, de privátba megírom, ha valakit érdekel.)

Olyan gyorsan fogytam, hogy az ismerőseim ezt kérdezték rémülten: "Csak nem vagy rákos?!" Mondtam, hogy soha ilyen jól nem voltam.

Én a fogyókúra táborba nem megyek (nem lesz teljes a Hoxa csapat) mert tartom azóta a súlyom, nem kell fogynom. De szerintem a nyár a legjobb elkezdeni a fogyást, mert sok a friss zöldség, és a melegben amúgy sincs kedve enni az embernek.

14. sarasica (válaszként erre: 8. - Heko)
2010. jún. 10. 07:34
Ja igen, a zöld italról már hallottam, úgy egy éve. De elég hülyeségnek tartottam, meg olyan izének egy ilyen zöld löttyöt inni. De így, hogy a honlapon olvastam, ki mennyit fogyott tőle, már örülök, hogy adják majd a táborban és kipróbálhatom. aztán eldöntöm, mit gondoljak róla.
13. sarasica (válaszként erre: 12. - Vatizsuzsi)
2010. jún. 10. 07:30

Én is megtaláltam a honlapot! Viccesen kezdődik:-)

Csajok, én ráizgultam erre a táborra! Jó hogy írtál róla Heko! A legjobban annak örülök, hogy vihetem a fiamat is, és kipróbálhatja a gyerekjógát. Én meg tanulok fogyasztó ételeket főzni. A főzés a hobbim, azért is vagyok ilyen duci:-(

Ki jön még? Hoxacsapat a fogyitáborban? Heko, te már döntöttél?

12. Vatizsuzsi (válaszként erre: 11. - O.andi)
2010. jún. 10. 06:27
21-én kezdődik, 14-ig lehet jelentkezni. (Megtaláltam a honlapot: fogyókúra tábor-t beírva a Google-ba most a második helyen van.)Azt hiszem, alszom még rá egyet és jelentkezem. (Talán még nem maradok le.) Olyan jó lenne a ősszel a tantestületbe úgy visszamenni, hogy rám sem ismernek, úgy lefogytam. Vajon tényleg lehetséges ez? Eddig még semmivel sem sikerült!
11. o.andi
2010. jún. 10. 01:23
Huu de jó lenne elmenni...szivesen mennék...mikor lenne?
10. babapiskotaa (válaszként erre: 1. - Heko)
2010. jún. 9. 22:05
Nekem az egyik ismerősöm megy, már nagyon be van zsongva! Szerintem ha tudsz menj el te is, amit elmondott abból nagyon jónak tűnik!
9. Heko (válaszként erre: 7. - Vatizsuzsi)
2010. jún. 9. 21:14
Nem tudom,hogy itt írhatom-e, de a googleba ha beütöd,hogy fogyókúratábor úgy kiadja. Ha nem megy szólj és elküldöm priviben.
8. Heko
2010. jún. 9. 21:12
Engem még ez a lúgosító ital is érdekelne. Azt hiszem az egyik ismerősöm erről beszélt, ő 4 hónap alatt fogyott vele majdnem 20 kg-t. Valaki már próbálta?
7. Vatizsuzsi (válaszként erre: 6. - Heko)
2010. jún. 9. 21:09
Milyen honlapot?
6. Heko (válaszként erre: 5. - Vatizsuzsi)
2010. jún. 9. 21:06
Azt írják a honlapjukon, hogy kimondottan túlsúlyosoknak való jóga lesz, ami segít a fogyásban. Te már megnézted a honlapot?
2010. jún. 9. 21:00
Nekem is jó lenne egy fogyókúra tábor, de én nagyon kövér vagyok, nem hiszem, hogy tudnék jógázni:-(
4. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Heko)
2010. jún. 9. 19:28
Ráadásul hasonló problémáitok vannak, és még akár barátokra is szert tehetsz a táborozás alatt!:)
3. a7baea197d (válaszként erre: 1. - Heko)
2010. jún. 9. 19:12
Igen, hiszen egymást is inspiráljátok. A vega étrend saját tapasztalatból pedig hozza a fogyást, mozgással egybekötve kiváló. Én egyedül csináltam, szó mi szó embertpróbáló volt. Szerintem könnyebb ha több ember vesz részt, és hasonló cél végett.
2010. jún. 9. 19:09
sztem igen ez nem is olyan rossz dolog:-)
1. Heko
2010. jún. 9. 19:08
Lesz 21-től Almamelléken egy fogyókúra tábor. Jógázással és vegetáriánus konyhával és fogyasztó itallal egybekötve. Nekem nagyon szimpatikus a program,de még nem döntöttem el biztosan. Szerintetek könnyebb lehet társasággal együtt lefogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook