Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elsőbe készülünk fórum

Elsőbe készülünk (beszélgetős fórum)


2010. jún. 9. 20:25
A füzetek minőségére is kérték, hogy figyeljünk oda.
2010. jún. 9. 20:24

A minőséget a mi iskolánkban is hangsúlyozták. Én ezt értem is, mert egy silány, kemény, karcoló ceruzával nehezen tud dolgozni a gyerek, kevésbé tud sikerélményt szerezni.

A háromszög alakú ceruzát nem kérték, de én lehet, hogy azt veszek, ( majd ár alapján döntök) vagy a rendes ceruzára húzható gumit.

7. Krisztine2 (válaszként erre: 6. - Krisztine2)
2010. jún. 9. 18:39
Nálunk mult héten volt szülői kaptunk egy listát hogy mit kell megvenni.Ami fura hogy csak drága nagyon jó minőségű ceruzákat fogadnak el.Kínait,tescósat nem.Három márka van felsorolva abból lehet választani.És csak háromszög alakú ceruzákat fogadnak el.(a 12db-os színes 2000Ft,és 2!db grafit 999Ft volt.most vettem)Én ezt túlzásnak érzem.Nálatok hogy van?
2010. jún. 9. 18:35

Sziasztok:)

Az én kisfiam is most lesz elsős:)

2010. jún. 9. 14:31
Nálatok mi a szabályozás, mikortól iskolaköteles egy gyerek, mikortól év vesztes?
2010. jún. 9. 13:41
Augusztusban tölti a 6ot. Pszychológussal beszéltem, csinált tesztet, az alapján döntöttünk az első mellett. Nem tanácsolta már neki az ovit.
2010. jún. 9. 11:58

Hány éves lesz szeptemberben?

Az én fiam hat és fél.

2010. jún. 9. 11:50
Szia, mi is az elsőt kezdjük. Ákosunk iskolás lesz..:-)
2010. jún. 9. 11:49

Nagyfiam ősszel kezdi az első osztályt. Izgatottan várja ő is, mi is.

Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévő szülőkkel, hogy segíthessünk egymásnak a felkészülésben.

Milyen taneszközt vásároljunk, hogyan bátorítsuk gyermekünket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook