Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. jan. 18. 07:50

Szia Anitibi!

Én anno amikor történt a családunkba egy tragédia,utána fogytam le 5-6kg-ot!ugye akkor sem nagyon ettem,nem volt étvágyam... s egy idő után összeszűkült a gyomrom,s azért nem is voltam éhes... csak a nyaraláskor visszajött pár kg!Azért próbálom meg most úgy,h keveset eszem

2012. jan. 17. 22:31

Re87.

Lehet csak gyári hiba de remélem nem dobtad ki úgy,hisz meg lehet azt oldani.


Bogyókkal csak tényleg óvatosan és nagyon figyeld magad minden kis jelet!

Bízom benne,hogy neked nem lesz mellékhatása és sok kiket kívánok hozzá.

Én nem merem próbálni hisz kető picibabám van és nem szeretnék kockáztatni



sok sikert aztán írj ám mennyire hat neked!

2012. jan. 17. 22:28
Petra enned kell,mert a gyomrod kikészül és ezt nem érzed a hoodiától.Én reggelizem egy kifli tejcsivel vagy kakaóval,ebédelek kb 1-2óra körűl és utána semmi........de a gyomrodnak kell az étel mindenképp,ha nem eszel azzal többet ártasz és nem is fogsz fogyni mivel a szervezeted raktároz,mert tudja,hogy nem fog kapni
2012. jan. 17. 18:49

Szia Anitibi!

Köszi a segítséget!hnap úgy próbálom meg, h 1jóreggeltes keksz,illetve délelőtt,délután is 1 alma... hátha segít

319. Re87 (válaszként erre: 318. - 80fd50bef5)
2012. jan. 17. 13:58

Nem mondod,hogy Neked leér?!Hát akkor csak én vagyok ilyen pancser :).Azt hittem ez valami szemét üzleti fogás,hogy minél előbb újjat kelljen venni:).

Ma vettem be az első szemet,szóval nem tudom még mi lesz.Olvastam róla én is jót is,rosszat is.Köszi,én is remélem minden rendben lesz!:)

2012. jan. 17. 13:55

NEKEM A KIS CSŐ AZ LEÉR AZ ÜVEG ALJÁIG ÉS MÉG MEG IS HAJLIK.

BOGYORÓL HALLOTTAM MÁR SOKAT DE AZT TUDOD,HOGY MENNYIRE VESZÉLYES?

VÉRNYOMÁSOD ÉS A PULZUSOD IS MEGNYOMJA!

SZOGORÚAN TILOS MELLETTE A KÁVÉZÁS!

CSAK ÓVATOSAN HASZNÁLD ,MERT NEM HIÁBA NEM ÁRÚLJÁK GYÓGYSZERTÁRBAN.

AZÉRT NE MINDEN ÁRON AKARJ LEFOGYNI...MERT MI LESZ KÉSŐBBB A MELLÉKHATÁSOKKAL.?

VIGYÁZZ MAGADRA REMÉLEM MINDEN RENDBEN LESZ NÁLAD

317. Re87
2012. jan. 17. 13:48

Sziasztok!

Én ma kezdtem a hoodia bogyót.Nyáron használtam a spray-t is.Szerintem hatásos!De ami röhej az egészben,hogy az a kis cső,amiben jön fel a spray-ben a cucc alig ér túl az üveg felén!Így is egy vagyonba kerül és a felénél alig többet bírsz belőle kifújni.Pfff

316. bendeguz62 (válaszként erre: 315. - H.Petra02)
2012. jan. 17. 13:20
Ha semmiképpen nem tudsz megbarátkozni az ízével akkor én nem erőltetném. Azt,hogy még a hányásig is eljutsz az azt jelenti túlságosan undorodsz tőle. Sose éreztem az ízét ennyire rossznak. Kicsit keserű és ennyi. Valami miatt nálad rosszul sült el a kísérlet. Szerintem van még egy csomó olyan dolog ami hozzásegíthet a fogyáshoz, csak nagyon akarni kell. Én körül néznék a neten mi az ami másnak bevált és nincs rossz íze. Mondjuk ugyanez a hatóanyag tabletta formájában.Vagy valami egész más. Annak nincs értelme, hogy szenvedj. Szép napot:)
2012. jan. 14. 17:43

Szia Anitibi!


Akkor így próbálom meg holnaptól!nekem úgy 4-5kg-t kéne leadnom,s úgy kéne tartani a súlyomat!Tavaly nyaralás után szedtem fel,s azóta sajna nem tudtam leadni!akkor nagyon jól éreztem magam,de így sajna nem....

2012. jan. 14. 15:19

SZIA PETRA.


NEKEM IS ROSSZ VOLT AZ ÍZE DE NEM IS JÓL CSINÁLTAM.BEFÚJTAM A NYELVEMALÁ ÉS LENYELTEM.

EZ ÍGY NEM JÓ.....ROSSZ ÍZŰ

AHOGY ÉN CSINÁLOM:NYELVALÁ BE 5 FÚJÁS ÉS NEM RAKOD RÁ A NYELVED HANEM TARTOD AMÍG BÍROD LEGALÁBB 2 PERC ÉS AKKOR OTT FELSZÍVÓDIK ÉS AMIT LENYELSZ FELEOLYAN ROSSZ SEM LESZ,MERT AZ IZLELŐBIMBÓID A NYELVEDEN VAN FELÜL AZZAL,MEG NEM ÉRINTKEZIK.

HA KIKÖPÖD AZ AZÉRT NEM JÓ,MERT EGY RÉSZE KÁRBAVÉSZ MEG UGYANÚGY ÉRZED AZ ÍZÉT.

PRÓBÁLD KI AHOGY ÉN SZOKTAM.ÉREZNI FOGOD A KÜLÖNBSÉGET.

MEG LEHET ROSSZ AZ ÍZE DE EZT KI LEHET BÍRNI HISZ CSERÉBE SOKAT SEGÍT.NEKED MENNYIT KELLENE FOGYNOD??

2012. jan. 14. 10:12

Kedves Anitibi!


Örülök,h neked használt!sajnos én már az ízétől rossul vagyok,minden bajom van tőle,már hánytam is!Szerinted az nem lenne elég,ha csak befújom a nyelvem alá,s nem nyelem le??Én is nagyon szeretném,h használjon nekem!

2012. jan. 11. 22:28

sziasztok.

Én 1 hete vettem és már az első fújást is éreztem,csökkent az éhségérzetem nem keveset.1 hete használom és 3kg ment le,ami nem kevés.De nekem szerencsére annyira bevállt,hogy kb 500kaloriát eszem,mivel nem is jut eszembe,hogy egysek valamit.Csak este gondolkozom,hogy ma csak egy db kifli volt a reggeli és ennyi.Este természetesen eszem de csak pár falatot,hogy ne éjszaka éhezzek meg.Naponta 3 szor fújom ha éhes vagyok ha nem és így nem éhezem meg.Nekem sokat segít nagyon,folytatni is szeretném ami feleslegem van 20kg de ez a maximum a minimum 15kg és el is fogom érni mindenképp.Hihetetlen,hogy ennyire leküzdi az éhséget én mindig éhes voltam még éjszaka is de a hodiától nem kívánok még a nasit sem.Viszont hétvégén valami édes sütit fogok enni,mert a cukrot érzem,hogy kevés.de tényleg jó hatása van,régen ha nem ettem iszonyatos fejfájásom volt de ennél még az sincs,egyszerűen tökéletes nekem.Viszont van olyan aki csak 1-et fúj és az kevés jó,hogy nem hat neki,mikor 3x5fújás kell és nem 3x1....remélem ezzel segítek másoknak aki tudja vegye meg

311. Vikianya (válaszként erre: 306. - Bendeguz62)
2012. jan. 11. 21:34
köszi :) És hogy csináltad?
310. Vikianya (válaszként erre: 308. - H.Petra02)
2012. jan. 11. 21:33
én azt olvastam, hogy valakinek egyből használ, valakinek meg egy hét is kell. Nekem segít :)
309. 1975V
2012. jan. 10. 17:56
Ma segített elterelni a gondolataimat a nassolástól, eddig erre nem használtam, de ma bejött. Persze jó nagy adag akarat is kellett hozzá... meg ebéden jobban jóllaktam, mint máskor... Lehet, hogy ettöl? Higgyük!
2012. jan. 10. 11:54
Hát így első nap,igazából nem érzek semmit sem!Ami biztos,hogy az íze... nagyon nem jön be!
2012. jan. 9. 19:15
Én ma vettem először spray-t!Remélem használni fog!Igaz,hogy csak 5-6kg-ot szeretnék lefogyni,de nagyon remélem,hogy használni fog!Van valami Jó tapasztalatok? :D
306. bendeguz62 (válaszként erre: 305. - Vikianya)
2011. dec. 18. 11:01
Kitartás, én már 18 kg-nál tartok, a Hoodiára már nincs is szükség csak az elején kellett.
2011. dec. 12. 20:41
egy pár napja elkezdtem én is használni, és nagyon megvagyok elégedve. Olvastam, hogy van, akinek egyből használ és van akinek egy hét is kell. Hát nekem az első adag is bejött, rengeteg erőt ad :)
2011. nov. 23. 10:32
a zárókupak!az a legfinomabb része...sajnállak jányom
303. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 302. - Tomor28)
2011. nov. 22. 22:46

Igen, nagyon nevetséges, amikor azzal a kifogással élnek, hogy nem akarnak nagy izmokat. Hisz, ha akarnának se sikerülne nekik :D

Csak a tisztán látás végett, a férfiak esetében (akik köztudottan könnyebben növelhetik izomtömegüket), kb. egy év megfeszített munkával és komoly odafigyeléssel a kajára nagyjából 3-4kg izomtömeg növekedést lehet elérni.


Ezek után elég nyilvánvaló, hogy egy hölgyet heti 2-3 edzés nem fenyeget túlzott izomnövekedéssel, főleg, ha hozzávesszük, hogy a fogyókúra miatt még enni sem eszik rendesen.

302. tomor28
2011. nov. 22. 22:32

Sziasztok!


A sport nagyon jó,én függő vagyok.Másfél éve sportolok keményen már lassan elérem a célom kinézet szempontjából,de egy nőnek izomépítés szempontjából nehezebb dolga van.Röhejes,hogy sok nő tiltakozik a nagy súlyok ellen.Nem olyan könnyű elférfiasodni!Mondjuk nekem tetszik,ha egy nő nem

nyüzüge.

301. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 300. - Bendeguz62)
2011. nov. 22. 12:09

Minél izmosabb vagy, annál több kalóriát égetsz abból, amit megeszel. Ráadásul csinosabb is izmosnak lenni, arról nem is szólva, hogy egészségesebb!


A bringázás nagyon hatékony, a spinning pedig szórakoztató. Jó választás:)

300. bendeguz62 (válaszként erre: 299. - Tomor28)
2011. nov. 22. 11:34

Hali!

Mivel már egyre kevesebbet használom a sprayt, és teljesen el is akarom hagyni, elkezdtem spinningelni. Nagyon jó intenzív mozgás, ajánlom mindenkinek aki le akar fogyni .Még csak háromszor voltam , de érezhetően használ. Mert valószínüleg izmosodni is kell, nem csak lefogyni:))

299. tomor28 (válaszként erre: 298. - Bendeguz62)
2011. nov. 20. 15:31

Gratulálok!

Ez szép eredmény.Együtt tudok veled érezni,mert kb én is ennyi súlytöbblettől szabadultam meg,és nagyon nehéz.Nekem az idegrendszeremet viseli meg nagyon.A spray nekem nem jött be.Most tapaszozok plusz egy ételfutár cégtől rendelem a diétás menüt,mert így megállom,hogy ne egyek mellé.

Kitartás mindenkinek!!!

2011. nov. 18. 14:44

Sziasztok!

Májusban kezdtem a fogyit. Azóta 85kg-ról 69 kg-ra csökkentem. Délben és este használom a Hoodia sprayt. Mindig csak 4-et nyomok és addig tartom a számban amig csak lehet kb 5 percig. 2 hónapja csak alkalom szerűen használom, amikor nagyon éhesnek érzem magam. Nekem nagyon bevált, enélkül nem tudtam volna lefogyni ennyit. Több kísérletem volt már 4-5 kg-nál több nem ment le sose. A negyedik flakonnál tartok, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Hozzáteszem mellette mozgok is, de elötte is ugyanennyit sportoltam.

Szóval próbáljátok ki. Nem biztos hogy mindenkinek egyformán használ, vagy lehet, hogy van akinél egyáltalán nincs hatása. A barátnőm két hónapja kezdte el, mert ő még nálam is bizalmatlanabb, azóta 8 kg fogyott. Mindkettőnk tapasztalata az, hogy néhány falat után már nem érezzük magunkat olyan éhesnek és könnyebb abbahagyni az evést. Így étkezésről -étkezésre összeadódik a különbség, és sokkal kevesebb kalóriát viszünk be a szervezetünkbe. Ezenkivűl mivel nincs falási kényszerem ,édességet sem kívánom annyira, de egyébként szükséges mellé önuralom is. Tehát maga a spray nem elég, kell hozzá egy nagy adag elszántság is :)

297. temperensz (válaszként erre: 296. - Mafalda)
2011. okt. 26. 12:29
Engem is érdekel :)
296. mafalda (válaszként erre: 295. - Tomor28)
2011. okt. 26. 10:22
Köszönöm válaszodat!Majd beszámolok az eredményről,hátha érdekel másokat:)))
295. tomor28 (válaszként erre: 293. - Mafalda)
2011. okt. 23. 13:58

Azt hiszem 5 perccel evés előtt írja a tájékoztató.

Szerintem nincs mellékhatása,nekem legalábbis nem volt.

Hát van akinek használ van akinek nem.Használjad és majd érezni fogod,hogy van -e hatása.

Sok sikert!

294. tomor28 (válaszként erre: 292. - Temperensz)
2011. okt. 23. 13:55
Akkor mindent bele!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook