Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
413. 4b6a2525df (válaszként erre: 411. - Owerworld)
2013. dec. 5. 21:09
kamu, mint ahogy ez a regisztráció is
2013. júl. 20. 13:22
Nekem egy ismerősöm szedte jóval a 3. gyermeke születése után , és látványosan lefogyott tőle úgy, hogy nem nagyon sportolt. persze gondolom a 3 gyerek azért rásegített :D De én nem tartom kamunak. Aki nem fogy tőle, az vélhetőleg alkatilag is erősebb és nehezebben megy vagy sehogy. Sajnos van ilyen.
2013. ápr. 8. 16:27

Sziasztok

Nem tudom, hogy most hogy van de szerintem a Hoodia meg a hoodiet is ugyan abból a növényből van. Nekem bevált a Hoodiet spray. Én 10 kilót fogytam 1 hónap alatt vele. Bár hiányoltam a teltség érzetet amit írt, de így is tökéletesen bevált. Teltség érzetet nem adott, de ezek után nehezen tudnám elképzelni, hogy egy jó kiadós kaján kívül bármi is adhatna teltség érzetet. Viszont az étvágyam nagyon jól elvette. Reggelente fújtam 3-at, 4-et a nyelvem alá és minden éhség érzet elmúlt. Még a reszketés se jött elő amit az éhség okozott nálam még régebben. Már egy hónapja használom, még fele megvan és reggel meg este szoktam sprézni. Reggelit meg vacsorát nem fogyasztok. Viszont ebédelek, mint egy hétköznapi ember, bár nem dél körül, hanem 4-5 óra körül, hogy estére még maradjon valami a gyomromban. Én nem sportolok, nállam a kemény fizikai munka most amivel leadom a felesleget. Amúgy meg nem valami költséges, mert ha az ember kihagyja a reggelit meg a vacsorát, még ha azt a legkevesebb pénzből is hozta ki kijön a spray ára egy hónapra.

2013. febr. 3. 12:23

Sziasztok!

Az összes készítmény , mint üzlet jó , annak aki gyártja, eladja !

Az érintett inkább próbálja meg a plusz költségmentes életmód változtatást !

Én most úgy kezdtem el 20 napja , hogy semmi szenvedés nincs benne ! 3.8 kg az erdmény , nem állok meg 30 -40 kg-ig , mert most 68 éves vagyok és még nagyon sokat szeretnék élni !Nézd meg kérlek a lapomat , a cikkemet, a naplómat ,

segítsük egymást , olcsón , egészséges módszerrel!Várlak ! ! üdv

2013. febr. 3. 04:21

sziasztok

Gondoltam kipróbálom a spray-t 2 néven fut? mert valahol hoodia spray és valahol hoodiet?melyiket érdemes venni?

2012. dec. 15. 08:43
Én kapszulát szedtem, de semmmit nem ért. Tapasztalatból mondom: ezek a "csodaszerek" nem hatásosak testmozgás-diéta nélkül (amitől alapból fogy az ember)...
2012. dec. 14. 22:56

Na szép estét!

Én holnap megyek a Hoodia spray-ért, meg veszek két doboz BioKrómot is. Utóbbi már használt, évekkel ezelőtt. Már legalább 10 éve, hogy az elhízott kategóriában vagyok, tavasszal sikerült elcsengetnem a 172 kilót. Igen. jól írtam. Akkor megijedtem... Aztán lekaptam gyorsan 165-re, onnan lassan lekopott 3-4 hónap alatt 160-ra. Vettem Zeataxot. Nem sokkal lettem éhesebb tőle... Hol beveszem, hol nem. Akaraterővel lemásztam 160 alá, 158,5-160 között imbolyog a súlyom. Úgy döntöttem, közel az ötvenhez nem kellene megvárnom az infarktust, mert még a műtőasztal is leszakad alattam - kardiológus mondta, hogy 150 kilóig mehet a ketéterezés is, ha gond van, jól ráfázhatok...

Szóval holnap elkezdem. Majd mesélek.

2012. nov. 28. 09:49
Tudom hogy aí kapszula illegális, de én még akkor vettem amikor legális volt, eszem ágában sincs illegális dolgot venni de ha már otthon van nem dobom ki.
2012. nov. 28. 09:48

Sziasztok!

Én a bogyót vettem meg kb éve de nem használtam. Most feljött kb 5kg mert többet ettem a kelleténél és szeretném leadni. Viszont a több evéstől kitágulhatott a gyomrom és folyton éhes vagyok ha kevesebbet eszem. Gondoltam a Hoodia segít hogy ne legyek éhes így tudok koncentrálni és a kevesebb étellel lemegy az a plusz 5 kiló ami most mozgással sem indul meg.

Kérdésem: Milyen hatása van, ha este veszem be? Korábban szedtem akkor reggel vettem be egyet de ettől reggel már 5kor fenn voltam és kicsit fáradt voltam a kialvatlanságtól amúgy más probléma nem volt vele. Ha este veszem be akkor szerintetek változik a dolog?Nem akarom, hogy akkor meg elaludni ne tudjak de ez se jó, hogy 6-7 órákat alszom és reggel felébredek de délutánra meg tök álmos vagyok.

Köszi

404. Németh Edit (válaszként erre: 403. - Pilloné)
2012. okt. 16. 22:47
Szia én nem merném .
2012. okt. 15. 13:49
Sziasztok!A sprayt se lehet szoptatás alatt használni igaz?
402. Hoxa
2012. aug. 10. 11:29
Ez a fórum, a spray-ről szól, kérlek titeket, hogy az illegális hoodia kapszuláitokról ne írjatok!
2012. aug. 6. 23:01

Én nekem ez a spray adta meg a kezdő löketet a diétámban.

-16kg-nál járok.

Akinek mankó kell, hogy elinduljon, arra tökéletes, de csodaszerek nincsenek. :)

Eleinte nekem is fájt a fejem tőle.

400. szklarissz (válaszként erre: 367. - Angsana)
2012. júl. 26. 09:53
Akinek vérnyomás problémái vannak, eleve felejtse el a hoodiát, ez alap. Ill. mint mindenre, erre is lehet valaki érzékeny, nem vagyunk egyformák.
2012. júl. 23. 12:53

Még nincs egy hete hogy használom, de egy kiló biztos hogy lement!

Sajnos a fejem nagyon fáj, és azt hiszem ennek a spray az oka. Eddig az időre fogtam, meg biztosan front, de egyre biztosabb vagyok benne hogy a spray. Aki tapasztalt már hasonlót, nem múlt el idővel a fejfájás?

Igazából nem is értem hogy okozhat ilyen tüneteket ha növényi eredetű.

2012. júl. 17. 16:15

Sziasztok!!


Én ma szerzek be egyet ha minden jól megy. 10 kg-t kéne leadnom, remélem működni fog!

397. tixtina (válaszként erre: 396. - Zinnia)
2012. júl. 13. 00:48

Oké,elolvastam.

Nem rendelek a távol keletről,patikában vásárolok.

396. zinnia
2012. júl. 13. 00:41

[link]


ajánlom figyelmetekbe...

395. Rafi82
2012. júl. 4. 15:59
Ilyen melegbe még a futópadhoz sincs kedvem :(
394. bendeguz62 (válaszként erre: 391. - Rafi82)
2012. júl. 4. 10:43
Evés elött kb negyed órával 4 pump. A számban tartottam 2-3 percig utána lenyeltem. Eredetit vettem gyógyszertárban. Aztán tányérra tettem mindenféle zöldséget nyersen vagy párolva. Melléraktam egy szelet sovány husit. És elkezdtem enni, pár falat ( 6-7-8 )után megálltam vártam 10 percet. Általában ittam egy pohár vizet még és a többi ételt eltettem későbbre. 5 óra felé megint spray és ugyanez a forgatókönyv. Ha este nyolc felé még megéheztem ettem egy almát, vagy egy natur joghurt felét. (pár falatot)Az ivást sokan írják, hogy rengeteget kell inni, de én azt sem vittem túlzásba. Kb napi 2 liternél többet levessel dinnyével együtt biztos nem ittam. Utálom amikor folyton a klotyót kell járni. Szerintem én eleget iszom, de mostanában divatba jött ez a sokat kell inni dolog. Természetesen ha sokat izzadok többet iszom, pl bringázás közben volt már olyan, hogy közel 3 litert megittam 3-4 óra alatt de akkor nagy meleg volt és igényelte a szervezetem.
393. bendeguz62 (válaszként erre: 391. - Rafi82)
2012. júl. 4. 10:25
Nekem már az első alkalommal elvette az étvágyamat. Tulajdonképpen nemsokáig használtam és csak délben és este. Alig ettem és nem sokat gondoltam a kajára. Így viszonylag hamar lefogytam . Májusban kezdtem és szeptember október táján már nem használtam . kb 18 kg jött le. Azóta se szoktam vissza az előző étrendemre. Süti csoki szénhidrátok nagyrészt kiiktatva. Persze nem teljesen :) Többet mozgok. Eddig még egy kiló sem jött vissza.
392. tixtina (válaszként erre: 391. - Rafi82)
2012. júl. 3. 23:25
Eleinte én sem éreztem semmit-pár nap múlva már nem voltam éhes.
391. Rafi82
2012. júl. 3. 23:17
Ti hogy csináljátok ezt a sprayt hogy hat. Én nem érzek semmit tőle.
390. tixtina (válaszként erre: 386. - Bendeguz62)
2012. júl. 3. 19:34
Rendben-én is arra gondoltam,hogy majd a hűvösebb napokban kezdem el.
389. tixtina
2012. júl. 3. 19:33

Hát emberek-nekem olyannyira elvette az étvágyamat,hogy már egy hete nem vagyok éhes:DD

Pár napja fújtam utoljára,és ma egész nap csak ittam./ásványvizet:DD/

Most ettem két szelet Update kenyeret egy kis kefirrel,és nagyon jól laktam én,aki egy nap akár 8 ezer kalóriát is elfogyasztottam:oo

Pedig akkor is csak egyszer ettem,reggeltől estig:DD

2012. júl. 3. 14:13
Sziasztok :) Ma vettem meg a spray-t, 2x használtam idáig az íze elég kellemetlen de tűrhető, nagyon jól "laktat" elvette az étvágyamat, pedig rohamokban ettem egész nap :( szerintem van valami benne :) bízom 1 hét után jelzem mit tapasztaltam szép napot :)
387. bendeguz62 (válaszként erre: 383. - Lujzi85)
2012. júl. 3. 12:15
Nem akarom felvázolni hogy közel 90 kilósan milyen fizikai állapotban voltam, de abban a barátnőmmel pont tegnap egyeztünk meg, hogy még a meleget is jobban bírjuk. Arról nem beszélve, hogy egy dombra nem tudtam felmenni mostanában pedig azért (nem dicsekvés képpen) 3 óra bicózás 30 fokban direkt jól esik. Persze dombokkal. Ez lefogyás nélkül biztos nem így lenne.
386. bendeguz62 (válaszként erre: 381. - Tixtina)
2012. júl. 3. 11:56
Ne a hőségben próbáld ki. Majd összel. Szerintem egy világszám, főleg ha amúgy is szeretsz bicózni. Teljesen átalakította a testemet. Hosszasan lehetne róla ódázni , mire jó de felesleges. Menni kell és tekerni. Akkor rájösz ,hogy minden testrészedre jó hatással van.
385. Hoxa
2012. júl. 3. 08:40
Ez a topik a spray-ről szól, megkérlek titeket, hogy a hoodia tablettákkal kapcsolatosan ne írjatok ide!
384. Lujzi85
2012. júl. 2. 23:31

Tehát megvolt az első Hoodiás napom, reggeli előtt vettem be, ma későn eggeliztem ezért a tízórai kimaradt, nem is voltam éhes, csak azért ettem mert tudom, hogy kell, de délelőttönként amúgy sincs étvágyam, ebédeltem, szintén nem voltam még éhes, és uzsonnára megettem néhány korpakekszet, hogy legyen a hasamban valami, és csak 8 óra felé lettem éhes mikor a párom pogácsát eszegetett, de egy után nem kértem többet, nem kívántam, így a vacsorám ebből az egyszem pogácsából és egy szelet dinnyéből állt. A nap folyamán megitttam kb. 3 liter vizet, mert aki a Hoodiát ajánlotta azt mondta, igyak sokat, mert kiszárít, és én ittam, de amúgy nem voltam szomjas, csak azért ittam, mert kell, meg mert amúgy is szeretnék rászokni a gyakori vízivásra, mert ezzel is gondjaim vannak, keveset iszok, sokszor csak a nap végén tűnik föl, hogy alig ittam valamennyit.

Féltem kicist, a sok fejfájásról panaszkodó Hoodiahasználó miatt, mert elég sokat fáj a fejem amúgy, főleg időjárási frontok idején, de semmiféle fejfájásom nem volt, és semmi egyéb hátrányos hatás nem jelentkezett még eddig, remélem később sem fog, de bármi legyen is megírom majd. jóéjt!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook