Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


83. aniik (válaszként erre: 76. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 5. 20:05
szia. bocsi, hogy csatlakozom..én i s megmértem, 2 helyen is , mert nem tudom, hogy pontosan hol kell, de nekem 15-15,5 között van. az mit jelent???
82. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 81. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 23:16
jóóóóóóóóóó :D
81. hidewatch (válaszként erre: 80. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 4. 22:44
Naná hogy vigyázok, szükségem van rájuk a pumatestemhez :D
80. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 79. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 22:10

No, akkor ha már 65 kiló leszel, már látni fogod, hogy kell-e még az a két kiló :)

Először menj le 70 alá, az már sokat fog mutatni. De az izmaidra vigyázz!

2010. okt. 4. 21:54
Van rólam ilyen papír. Akkor ezek szerint amit az ír, annak lehet hinni? Mert ott 65 kg van, akkor az lehet a reális? Azzal még egyet is értenék :) Mondjuk legalább 2 helyen mértek meg ilyen géppel, és ezek közül az egyik volt az a kis huncut, amelyik kiköpte magából a 63-as értéket :)
78. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 77. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 18:49

Üdv a klubban! Keress valakit, akinek van egy hiteles testtömeg összetétel mérlege, az ki fogja kalkulálni, hogy miből mennyid van most és mi lenne az optimális (a csontállományod, víz, izomzat függvényében)!

Az omronnak van ilyen cucca, olyan negyvenegynehány ezer, de vannak a patikákban is valamilyen gépek (őszintén, még nem néztem őket meg közelről, lehet, hogy ugyanezt tudják), nézd meg pár százas talán.


Illetve van "Laurának" is egy gépe, bár hallottam itt a hoxán, hogy az volt akinek össze-visszamért. Nem tudom, hogy miért. Ha gondolod keresd a gugliban, Laura diéta kidobja elsőnek.

2010. okt. 4. 18:34
Hát, azt eddig is sejtettem, hogy a BMI nem alkalmas az én esetemre. Most megmértem, a csuklóm kerülete az ízületnél pontosan 17,5 cm. Ilyenkor hogyan kell számolni?
76. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 75. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 18:11

Lehet, hogy nem tökéletes, de rengeteg sokkal rosszabbal még kérkednek is errefelé (hoxán) sokan.


A csuklódat mérd meg az ízületet (ahol csak csont és bőr), ha az 17 cm fölött van, akkor az átlagosnál vastagabb és valószínűleg nehezebb is a csontozatod. Akkor nem érdemes nézegetned a BMI kalkulátorokat.

75. hidewatch (válaszként erre: 73. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 4. 18:07

Nem szabtam időkorlátot, mert attól eddig mindig beparáztam. Szerintem mindenki más ütemben fogy, mindenki máshogy működik. A lényeg számomra, hogy a lehető legjobban biztosítsam a súlycsökkenés folyamatosságát, tehát a hosszú stagnálást szeretném valahogy elkerülni.


Ahogy a naplóm címe is mutatja, a célom 63 kg :) Persze benne van a pakliban, hogy ez nem az ideális súlyom, szerintem az ennél több, mert széles és tömör csontozatom van, de igyekszem minél jobban megközelíteni :) Az a tervem, hogy addig étkezem így, míg el nem érem vagy ezt a súlyt, vagy azt az állapotot, amikor tükörbe nézve vigyorogni kezdek. Ez néha most is megtörténik, de nem a testemmel kapcsolatban :)))


Az éhezés nem nekem való, az a tapasztalatom, hogy nem vezet semmire.


Nem tudom, hogy ezek jó tervek-e, de szeretném remélni :)

74. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 72. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 16:13

Közben megnéztem a naplódat, jókat nevetgéltem a post-ites ötleten. Szerintem tök jól csinálod. Először azt hittem, hogy 1200 kcal-ra álltál, már éppen javasolni akartam, hogy a mostani súlyodhoz képest picit kevés és nem lesz hová csökkenteni, amikor már fogytál. De okosan csinálod és most egyelőre többet eszel.

Tök jó, sok sikert!

73. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 71. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 16:05

Nekem az a gyanúm, hogy te egy bevizsgált, engedélyezett terméket használsz, szemben az innen-onnan rendelt kétes eredetű és összetételű kapszulákkal. Valószínűleg nem véletlen, hogy a kapszulát fogyasztóknál merülnek fel mindenféle fura mellékhatások...


Arra felkaptam a fejem, hogy étkezési terved van. Első olyan hoodiás vagy, akiről kiderül, hogy nem észnélkül, evés nélkül akar fogyni, kiéheztetve a szervezetét. Szuper!


Mik a terveid, mennyit akarsz leadni és milyen időkorlátot szabtál magadnak?

72. hidewatch (válaszként erre: 71. - Hidewatch)
2010. okt. 4. 13:36
Mondjuk azt elfelejtettem mondani, hogy én akarok is fogyni, tehát az akaraterőm is dolgozik, de a spray óta nem sok szükség van a munkájára :)
2010. okt. 4. 13:35

Én a spray-t használom, nem mindig jut eszembe a használata, de nekem használ, és nálam nincs mellékhatása. Mondjuk én a normál adagnak kb. a felét használom naponta, de így is használ. Az első 1-2 napban azt hittem, hogy fordítva fog hatni, mert először éhes lettem tőle. De kb. a 3. naptól kezdve csak azért nem felejtettem el ebédelni pl., mert étkezési tervem van, és tartanom kell a kalóriamennyiségeket.


Ahogy láttam, mellékhatásokról leginkább a kapszulával kapcsolatban számolnak be. Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam egyelőre, és már egy hete használom.

70. Nőci1 (válaszként erre: 65. - Slimmer)
2010. szept. 10. 20:34
Végre valaki megmondta:-)) Gratulálok neked,ha van kedved írd meg ,priviben,hogy csináltad,hogy ment a fogyás stb,köszi. :-)
69. b4c2d9392f (válaszként erre: 67. - Judynyo)
2010. aug. 30. 08:17
érdekes, az álmatlanságot én is tapőasztaltam, de azt hittem az éhség miatt van
68. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 67. - Judynyo)
2010. aug. 27. 16:06

Nagy kár, hogy nem előtte kérdezted meg a gyógyszerészedet.


Bízzunk benne, hogy tényleg csak rád ijesztett és egy pár ezer forintos "leckéből" tanultál. Ne legyen az ennél nagyobb bajod!


Még gyógyszerésznek sem kell lenni ahhoz, hogy könnyen belássa az ember, hogy ugyanazzal a növénnyel lehet gyógyítani, de nagy kárt okozni is. Sokszor elég az arányokon változtatni.


Egy másik topikban, ahol a kapszuláról van szó (mellesleg ott is elmondhatnád, hogy mi történt veled), már felhívtam a lányok figyelmét, hogy valami miatt elég "bújkálósra" sikeredett a forgalmazó honlapja, amiből sem a gyártó, de még maga a forgalmazó neve sem derül ki, nem beszélve, hogy az állítólagos igazolások is elég kétesek.


Erre az egyik fórumozó lehurrogott, hogy ha nem is szedem a kapszulát, akkor miért fáj az nekem, hogy vannak, akik végre találtak valamit, aminek a segítségével van remény, hogy lefogynak. Így is fel lehet fogni. De szerintem sokkal komolyabban kellene venni ezt a dolgot.


Sok sikert és kitartást a fogyásodhoz!

2010. aug. 27. 08:53

Szeretném leírni nektek az én esetemet a Hoodia kapszulával. A neten vásároltam meg, mivel az egyik fórumon ajánlották, hogy nagyon jó, tiszta gyógynövény és biztonságos. Már az első napon éreztem, hogy tényleg hatásos, mert elveszi az étvágyamat, csak egy kicsit olyan érzésem volt, mintha kívülről szemlélném magamat, és állandóan száradt a szám, így a sok folyadék fogyasztással sem volt gond. A második nap is egész jól telt el, inkább azért ettem, hogy ne legyek rosszul, egyébként nem kívántam az ennivalót. A harmadik nap éjszaka már nem tudtam aludni, felkeltem és csak forgolódtam, reggelre pedig szorító érzés volt a nyakamban és a mellkasomban, ami egyre csak erősödött. 5 napig tudtam szedni, mert már akkor nagyon rosszul éreztem magam, annyira szorított a mellkasom, hogy az hittem szívinfarktust kapok. Abbahagytam, és a tünetek csak lassan múltak. Megkérdeztem egy gyógyszerészt, hogy mit tud mondani erről. Ő csak a spray változatát ismerte, mert csak az van a patikákban, de elmondta, hogy hiába gondoltam én azt, hogy csak gyógynövény, sok olyan terméket árulnak, ami vény köteles, hiába természetes alapanyagú. Végülis a kábítószerek és a kígyóméreg is természetes anyagok, mégis károsak és mérgezők.

Már csak abban reménykedem, hogy nem lesz maradandó károsodás a szervezetemben és a szívemben a Hoodiától.

66. wewewe
2010. aug. 22. 11:55
Én is vettem tegnap és azt veszem észre,hogy használ.Nem vagyok olyan éhes :).Máskor ilyenkor már kapartam a falat.
2010. aug. 19. 12:33

Hiábavaló pocskondiázni hol a tablettát, hol a spray-t. Amint olvasom, némelyik embernek ez, másoknak az hat, és természetesen vannak olyan egyedek, akik még nem találták meg a megoldást.

Én, az örökké éhes és folytonzabáló, 25 év hiábavaló diétázgatás és kínlódás után végre megtaláltam a gyógyszert az örökké éhes agyamra, a Hoodia spray-t. A sprével naponta egyszer eszem (az első két hétben ettem reggelire és vacsira 1 yoghurtot)és amit akarok és pukkadásig, és nem érzek legyőzhetetlen éhséget, vagy egyáltalán nem vagyok éhes a nap többi részében. Lényeg, hogy 6 hét alatt 13.5 kilót fogytam. Éééésss, nesze nektek fitnessbajnokok: a kisujjamat sem mozdítottam meg. Életem végéig használni fogom a Hoodiát, semmi bajom nincs tőle.

2010. aug. 17. 22:24
Na majd holnap jövök, remélem addig kapok jó válaszokat azoktól, akik használják, vagy használták! THX! :-) :-)
63. VictoryS (válaszként erre: 59. - Bared)
2010. aug. 17. 22:21
Szuper a napló,de itt is a bogyó van és nem a spray. Engem most a spray érdekelne, de nagyon. A bogyóról olvasom, hogy nagyon szuper, viszont azt itt nem kaptam...
62. VictoryS (válaszként erre: 61. - 3265084553)
2010. aug. 17. 22:20
Oké, tudom mire célzol, és nekem nem kell mondanod, mert már leadtam majd 30 kilót. Nem ilyen egyszerű a képlet hidd el! Próbáld meg ezt néhány masszív térdsérülésselk és 50 kiló felesleggel! Hamar meglenne a másik képlet is. No de a lényeg. Nem nekem kell, hanem a barátnőmnek, aki szintén különböző okokból nehezített helyzetből indul, és a klasszikus nem megy neki,. Nekem anno a doki írt fel bogyót, amit már bevontak. Neki már erre nincs esélye, ezért gondoltam, hogy ez a spray segíthet a kezdő lendület megszerzésében. Szóval tényleg TAPASZTALATOK kellenek és nem vélemények! Még egyszer nagyon köszönöm!
61. 3265084553 (válaszként erre: 1. - VictoryS)
2010. aug. 17. 22:16

Aszondja:


"Egészséges életmód, a változatos étrend, elegendő mennyiségű víz elfogyasztása és testmozgás mellett a Hoodia Gordonii spray igazi segítséget nyújthat az ideális testsúly elérésében"


Az ördög a részletekben van.

60. VictoryS (válaszként erre: 59. - Bared)
2010. aug. 17. 22:16
Köszi! Megnézem!
59. bared
2010. aug. 17. 22:14
2010. aug. 17. 22:13
Ja és előre is köszönöm a válaszokat, sokat segíthettek vele!
2010. aug. 14. 20:38
kipróbáltam... sajna nem nyert nálam
2010. aug. 13. 15:48

nekem éhségcsökkentőnek a Reduce Weight vált be, bár csak egy hete szedem.


Van is ilyen fórum:Reduce Weight tapasztalatok

2010. aug. 13. 11:13
amúgy én még soha nem vettem semmilyen fogyasztó szert ezen kívül, de asszem nem is fogok
2010. aug. 13. 11:13
Persze, hogy kell akaraterő, én sem arra számítottam, hogy egy spray megoldja minden súlyproblémámat, de ez s**rt sem ér... Senkinek nem ajánlom, felesleges pénzkidobás szerintem. (jó nagy kasza lehet, mert agyon promótálják mindenhol)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook