Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


143. 840bd70224 (válaszként erre: 141. - Magdee)
2011. ápr. 19. 18:48

Igen, igen, én írtam a vérnyomáscsökkentőt..

Én ma 10. napja, hogy használom a Hoodiát, nincs bajom tőle..:-)

Bár nem is fogytam. Először lement -70 dkg, de ennyi, és vissza is jött ez..:S

Most már érzem, hogy nem vagyok éhes tőle, és UPDATE-ezem is mellé. Bár nálam az anyagcsere-gyorsítás elmarad..:S Sőt, mióta használom 2x voltam összvissz (sorry a kifejezésért) nagywc-n.

Enni nem eszem túl sokat, de hát érzek egy kis felesleges pénzkidobás-szagot. De még van 2,5 hetem hátra..

Lilu 3 hónap alatt fogyott -6 kg-ot.


Tornázni nem tornázom, kevés az időm, érettségire készülök, a kajára figyelek..

De hát bosszant az, hogy inkább híztam, minthogy fogytam volna..:S

142. Melcsi4
2011. ápr. 19. 17:40

sziasztok!

hoodia sprayt hol lehet venni? (dm, rossman, biobolt??)

141. magdee
2011. ápr. 19. 11:55

Sziasztok!

Én is beléptem a Hoodiások táborába:-)

Ma kaptam meg illetve hozta a futár..

Remélem olyan jó lesz mint a Lilunak Mert hogy volt a napokban a tv-ben hogy ő is ezzel fogyott le... Nem diétázik Eszik amit meg kíván Sőt csak hogy egy kis kedvet csináljak nektek is hozzá Nem is sportol..:-)

Nos én is várom a hatását.. Vki írta hogy szed vérnyomás csökkentőt El árulom hogy én is szedek napi egy szemet De én utána olvastam mielőtt meg rendeltem Semmi melléhatás nem ismert...Szóval sztem semmi bajunk nem lesz tőle.. Alkohol nincs benne annyi hogy ki üssön minket:-))

Kérlek benneteket ha vkinek van vmi rossz tapasztalata akkor írja meg Már csak a megelőzés miatt is jó lenne tudni róla:-)

Köszi előre is

És nagyon jó fogyást kívánok!!!!

140. EMENDEMSZ (válaszként erre: 137. - D995f34111)
2011. ápr. 17. 12:19
Szerintem attól is függ,mit eszel mellette.Én ezen a héten 5 kilót fogytam de nagyon keveset eszem és leginkább uborkát.Sokkal többet fújok mint az adag,viszont így nem menstruálok a fitoösztrogén tartalma miatt.
139. era2107
2011. ápr. 17. 11:42

Sziasztok!!


Én péntek este kezdtem, akkor hozta a futár. Az egészségtárház oldaláról rendeltem, az eddigi tapasztalataim során szerintem eredeti. A tapasztalataim azok, hogy így 2nap elteltével mondhatom, most szörnyen éhes vagyok :D, de az esti nassolás már elmarad. Lelkes vagyok úgyhogy remélem lesz ez jobb is. A kis könyvben amit kaptam hozzá olvastam az anyagcsere gyorsító hatását, ez biztos hogy így van, minden reggel szedtem eddig a szűztea kapszulát(nem részletezem miért:))és mióta fújom a sprayt nem kellett bevennem.

A hoodiát kombinálom a 90napossal, amivel már fogytam 2kg kíváncsian várom, hogy mennyiben fog segíteni +ban a Hoodia.

Majd informállak titeket a további hatásról!

2011. ápr. 11. 09:59
Én még nem végeztem vele, 4. napnál tartok, -70 dkg ;-)
2011. ápr. 10. 18:54

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy aki használja/használta a hoodia sprayt az mennyit fogyott egy "doboztól"? Hányszor fújtatok? Meddig elég?

2011. ápr. 8. 13:56

Sziasztok!

Na, én ma vettem HOODIÁt.. Még csak 1x fújtam, tök éhes lettem tőle, így hirtelenjében, de még van egy órám uzsiig. Kitűztem időpontokat mára, hogy mikor és mit ehetek.. =) (8 kg-ot szeretnék leadni érettségiig.)

Azért nem aggódom, hogy éhes vagyok tőle, mert több embernél is olvastam, hogy csak 3-4 nap után kezdődött meg a hatása..

Na, most egy kérdésem lenne..Ugye alkoholt tartalmaz.. nekem meg vérnyomás-csökkentőt kell szednem, napi negyedet.. Szerintetek lehet tőle bajom?

Az íze meg nem is borzasztó..:)

2011. márc. 28. 16:48
ma szeretnék én is venni.remélem beválik,mert már egy kocsi árát ilyen sz***ra költöttem.....
134. hidewatch (válaszként erre: 133. - Évike212)
2011. márc. 28. 09:11
Nem lesz kellemetlen tőle a lehelleted. Amikor befújod keserű, ez az íz viszont nagyon hamar elmúlik.
2011. márc. 27. 19:24
miért rossza az ize?? vagy kellemetlen lesz a lehelet tőle??
132. ae7cca89ee (válaszként erre: 126. - Évike212)
2011. márc. 27. 11:58
Persze hogy hallottam. A neve Chemotox. Reggel fújsz egy adagot a szádba és biztosan elveszi az étvágyad arra a napra.
131. sysy66
2011. márc. 27. 10:01
MI AZ A ZÖLD KÁVÉ? HOL LEHET KAPNI? ÉS AZ IZE? DRÁGA?
130. sysy66
2011. márc. 27. 10:00

SZIA

ISMEROSOMNEK SZÉTMENTEK A FOGAI TOLE IGY ÉN SEM MEREK VENNI

2011. márc. 27. 09:21
Nekem nem vált be.
2011. márc. 27. 03:53
soha nem halottam még rola
2011. márc. 26. 23:30
hallottam már róla, van is nekünk.
2011. márc. 26. 22:48
Hallott már valaki az étvágycsökkentő spray-ről?
125. EMENDEMSZ (válaszként erre: 124. - Hidewatch)
2011. febr. 20. 08:59
Nem számolom.Szükség szerint.Többet fújok mint amennyi rá van írva.
124. hidewatch (válaszként erre: 122. - EMENDEMSZ)
2011. febr. 19. 21:02
Ezt sajnálattal hallom... Hányszor használtad egy nap?
2011. febr. 19. 14:38
keressétek kapszulaba plussz zöld kávé nállam heti 2-3 kg le ment
2011. febr. 19. 10:44
Nekem nagyon bevált,csak múlt hónapban egyáltalán nem menstruáltam tőle.A nőgyógyász szerint a kaktuszban lévő fitoösztrogéntől.
2011. febr. 17. 10:50

Sziasztok!

A párom használja,és neki tényleg csökkentette az étvágyát,de csodát senki ne várjon.Én is kipróbáltam párszor,egész tűrhető az íze is,de sajnos nem használjuk folyamatosan és így fogyásról nem számolhatok be.

120. hidewatch (válaszként erre: 119. - Carma)
2011. febr. 16. 13:10

Szia, ne csüggedj, nekem több nap kellett, mire hatott. De azt ne felejtsd el, hogy ha tényleg éhes vagy, akkor enned kell, ezt a tényleges éhséget a hoodia sem fogja elnyomni, szerencsére, hiszen akkor könnyen életveszélyes állapotba lehetne tőle kerülni :)


A lényeg, hogy egyél napi 3-4-szer, és mondjuk használd reggeli, és ebéd előtt. Nekem ezzel a módszerrel este nem olyan nehéz kibírni evés nélkül, mint enélkül. De a lényeg, hogy abban nem segít, hogy egész nap ne egyél semmit, abban sem, hogy kevesebbet egyél, ez a te döntésed, abban viszont segít, hogy pl este, mikor elvileg nem vagy éhes, de ennél, akkor könnyebben ellenállsz. Ilyenkor érdemes vizet inni, és hamar ágybabújni :)


Egy nagyon vékony sráctól kérdeztem meg egyszer, hogy hogy lehet, hogy ilyen sovány, mire azt mondta, hogy este ha éhes, már lusta kaját szerezni magának, így inkább iszik két pohár vizet, és elmegy aludni :) Ez egyébként egy tuti módszer, nekem is beválik :)

119. carma
2011. febr. 16. 11:51

Hát sziasztok.

Tegnap megvettem a hoodia sprayt, mert annyi jót olvastam róla.

Eddig úgy néz ki, hogy ismételten kidobtam 5000 forintot az ablakon.

ma reggel korgó gyomorral ébredtem, alig vártam, hogy elmúljon a hoodia által. fújtam 5öt az utasítás szerint, hát az eredmény az lett, hogy ugyanannyit kellett reggeliznem mint egyébként. most ebédelek, szintén fújtam. éhes maradtam mint a dög és enni azt tudok rendesen.

most vagy csak pár nap múlva kezd el hatni vagy egy átverés ez is... reménykedem az elsőben. :(

118. hidewatch (válaszként erre: 116. - Bonca80)
2011. febr. 11. 12:06
Ezt én is hangsúlyozom mindig, hogy csak akkor van értelme, amikor az ember maga eldönti, hogy mik a céljai. Emellett, én azt hiszem abba a 20%-ba tartozom, mert én ahogy elkezdtem használni, elmúlt a szenvedésem, és a kívánósságom, és ezt nem tudom mással magyarázni, mivel a fogyókúrámat már elkezdtem nélküle, kitartó is voltam, de szenvedtem attól, hogy mindenféléket nagyon megkívántam, főleg este. Most ez nagymértékben csökkent, és elmúlt a szenvedés :)
2011. febr. 8. 20:04
sziasztok1 én ma kezdem használlni másodjára mert valóban segit! elöször mikor fogytam,beleuntam a használlatába és abbahagytam. az étvágyam visszajött, röktön kivántam mindent és visszajöttek a kilók is :( két héttel ezelött elkezdte egy barátnöm is ö már 2 kilót leadott anélkül hogy szenvedett volna. tehát tényleg jó. én most ujra belevágok! Csak ajánlani tudom mindenkinek
116. Bonca80
2011. febr. 8. 11:30

Sziasztok!

Én néztem a tvben a hoodia sprayről egy műsort. Az esetek 80%ában nem tapasztaltak változást, a fennmaradó 20% kevésbé érezte magát éhesebbnek. A terméket megvizsgálták, és kiderült, hogy semmiféle olyan anyag nincsen benne, ami csökkentené az étvágyat, vagy fogyasztólag hatna, kizárólag minden a használók agyában dől el.:)

115. EMENDEMSZ (válaszként erre: 110. - Anny50)
2011. febr. 5. 14:09
Fokozatosan okoz étvágytalanságot.Én is türelmetlen voltam az elején.Ha szükséges akkor fújj kicsit többször.Elméletileg nincs mellékhatása.
114. hidewatch (válaszként erre: 110. - Anny50)
2011. febr. 1. 11:19

Étkezés előtt vagy után szoktad használni?

Az is fontos szerintem, hogy érzelmileg rá legyen az ember hangolódva a fogyókúrára, és agyban eldöntse, hogy megcsinálja és kész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook