Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


173. Katka050 (válaszként erre: 170. - Éciboszi)
2011. máj. 14. 09:44
Kb. egy hete használom a spray-t, de én nem igazán vettem észre semmi hatást. Igyekszem odafigyelni arra - ahogy eddig is - , hogy mit és mennyit eszem, de semmivel sem könnyebb ellenállni a következő falatnak. Ez persze ne keserítsen el, nyilván van, akinek használ... Még egy kicsit én is reménykedem. :)
172. éciboszi (válaszként erre: 171. - Katka050)
2011. máj. 13. 07:31
CSak még nem fogytam,gondolod az is menni fog?
171. Katka050 (válaszként erre: 168. - F1fee9d062)
2011. máj. 12. 20:05
Szerencsés vagy, örülj neki. Sajnos én ezt nem igazán mondhatom el magamról.
170. éciboszi (válaszként erre: 167. - Katka050)
2011. máj. 11. 10:19
Én is kipróbálom,bár nem vagyok híve a fogyibogyóknak.Sajnos a változókor megnehezíti az életem,máskor nem volt gond ledobni pár kilót,de most hiába tornázom naponta hiába figyelek arra amit eszek nem tudok visszafogyni(kb 8 kiló ami feljött 1 év alatt)2 hete kezdtem a hoodiát még ugyan nem fogytam,de úgy érzem kevesebbet eszem és az édességet nem szenvedések árán hagyom ki.Azért ha tudtok erősítsetek meg(aki már fogyott)
2011. máj. 11. 08:50
Hali.kíváncsi lennék,hogy milyenek a tapasztalatok a hoodiáról?Van akinek bevált?
2011. máj. 11. 00:11

Nem, nincs ilyen gondom. Nem fogyasztok szénhidrátot. És napi átlag 15 percet aktív mozgással töltök.

Ennyi.

167. Katka050 (válaszként erre: 165. - F1fee9d062)
2011. máj. 10. 14:27
Nyilván neked nem is okoz problémát az étvágyad kordában tartása. Mindent nem lehet bemesélni reklámmal, de valamiért mindegyik elér egy célközönséghez. Az valószínűleg nem fújkál a nyelvére, akinek erre nincs szüksége, hiszen feleslegesen vállalna kockázatot. Ellenben, akinek a mindennapjait keseríti meg a túlsúly, a felesleges kilók, annak az egészségét ez már eleve kockára teszi. Ezek az emberek vállalják a kockázatot, és fújnak a nyelvükre. Én ezt a "azonnallefogyóslöttyök" és a "zsírégetőstabletták" helyett választottam, mert szerintem azoknál ez..nos közelebb áll a természeteshez.
166. f1fee9d062 (válaszként erre: 163. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. máj. 10. 12:57

Egyet értek!

És hogy miért megy át egy nyelvre fújos baromság esetleg könnyebben a teszteken, mert rajta van, hogy "külsőleg"!

Na, ami nyálkahártyán felszívódik, annál jobban semmi nem lehet belsőleg!

A hátamon feláll a szőr pl az illatos tampontól! Azt se tudjuk, mitől illatos! Nyilván nem kamillakivonattól, hanem vegyszertől...

Ne fújjatok semmit a nyelvetekre, ha csak egyetlen mód van rá! Nyálkahártyán rögtön felszívódik!

2011. máj. 10. 12:53

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Ha használ, azért nem alkalmaznám, mert ami egy fújással csökkenti az étvágyat, az károkat okoz, ez meggyőződésem. Az étvágy az csupán egy fontos indikátora az életnek. Aki beteg, annak pl. nincs étvágya!

Mindent be lehet mesélni reklámmal???

Én mindenben úgy hozok döntést, hogy mennyire áll közel a természeteshez.

164. Katka050 (válaszként erre: 163. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. máj. 10. 11:26

Abszolút egyetértek azzal, amit írtál, különösen azzal a résszel, hogy ma már egyáltalán nem egyszerű kiszűrni a kínálatból - s itt legyen szó bármiről, akár gyógyszerről, élelmiszerről stb. - hogy mit fogyaszthatunk kockázat nélkül. Nem lepődnék meg azon sem, ha ilyen már nem létezne.

Egyébként én iszonyatosan tartok az ilyesfajta csodaszerek mellékhatásaitól, mindazonáltal nem is igen hiszek a hatásukban. Ez az első, amit próbára teszek... és őszintén, még ebben sem vagyok biztos, hogy jó döntés volt. Meglátjuk. A hoodia kapott egy esélyt. :)

163. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 162. - Katka050)
2011. máj. 10. 11:00

Igazából a vényköteles dolgokról lehet tudni, hogy pontosan micsodák. Nyilván azokról sem publikálnak mindent, de legalább a gyártó és a forgalmazó ismert, lekövethető.


A spray estében szerintem maximum OETI engedélye van, ha egyáltalán engedélyeztették, mert ha jól emlékszem, az sem kötelező a forgalmazásához. Meg aztán vannak csalafinta forgalmazók, akik OETI számot tesznek a csomagolásra, csak azt éppen nem azért kapták, mert azon a számon engedélyezték őket, hanem éppenhogy elutasították.


Tény, hogy nem egyszerű egy mai vásárló dolga, ha teljes mértékben körültekintő akar lenni. Illetve a vásárlók megszokásból mindent egy kalap alá vesznek, ha azt egy patikában szerzik be. Vagyis úgy tekintik, mintha egy sok éven át, neves laboratóriumokban fejlesztett, minden szakmai követelménynek megfelelő terméket vennének. Ezt a mindenféle "hülyeséget" forgalmazók ki is használják és igyekeznek patikákon keresztül is forgalmazni a termékeiket.


A másik tévhit általában az, hogy ami természetes anyagból van, az nem árthat.


Arra az emberek hajlamosak nem gondolni, hogy a legkomolyabb mérgeket a szintetikus anyagok ideje előtt, kizárólag tertmészetes anyagból állítottak elő, növények kivonatai, állatok mirigyéből származó mérgek stb.


Nem azt mondom, hogy ne próbáljatok ki semmit, de azt már butaságnak tartom, hogy valakinek mindenféle mellékhatások jelentkeznek és nem hagyja abba a kísérletezést önmagán.

162. Katka050 (válaszként erre: 160. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. máj. 10. 10:40

Valóban félreérthettem valamit, én azt hittem, a spray-ről van szó (mint azt a fórum eredetileg feltett kérdése is mutatja). Ez esetben persze igazat kell adjak neked.

Remélem a patikában vásárolt spray esetében, nem kell ilyenektől tartani.

161. Vikinca
2011. máj. 10. 09:13

Én egy hete használom, ha étkezés előtt fújom semmit nem érzek, kb. ugyanannyit meg tudnék enni, de akaraterővel (ha nehezen is) abba tudom hagyni az evést.Az viszont tuti, hogy az édességet nem kívánom, pedig meg tudtam őrülni a csokiért!

Szerintem megéri kipróbálni, ahogy olvastam sok emberre máshogy hat!de lehet, hogy van benne egy kis placebo hatás is!

160. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 159. - Katka050)
2011. máj. 9. 22:34

Azt hiszem félreértettél valamit, mert nem a spray-ről van szó.


Amiről beszél az egy tisztázatlan forrásból származó tabletta (neten rendelik), aminek a mellékhatásai szinte kétségtelenül szibutraminra utalnak (aminek a forgalmazását az EU-ban beszüntették). Szóval nem kifejezetten összehasonlítható a patikákban kapható vényköteles szerekkel.


Persze, mindenki azt szet be, amitől nem tart, hogy kárt okoz vele önmagában.

2011. máj. 9. 21:22

Sziasztok!

Én ma vettem meg az első spray-met, és kíváncsian várom, vajon tényleg van -e hatása. Csodát nem várok tőle, csak némi rásegítést, hiszen amúgy is elszántam magam a diétára. Van, aki esetleg tényleg pozitív tapasztalatokról tud beszámolni?

A mellékhatásokról meg annyit, hogy egy akármilyen gyógyszert ha felír az orvos... valaki el szokta olvasni egyáltalán azt a lajstromot, amit ezek mellé biggyesztenek?? Csak azt az orvos adja, tehát... biztos nem gáz ugye? Szerintem már egy szimpla májkrém mellé is adhatnának ilyen tájékoztatókat... :) Épp ettől a spray-től féljek?? :)Én ezt is a gyógyszertárban vettem... Sok sikert mindenkinek!

158. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 156. - Eregorn)
2011. máj. 8. 16:29

Te tényleg elhiszed, hogy a szibutramin mellékhatásaitól majd a probiotikumos tabletta fog megvédeni?!


[link]

2011. máj. 7. 13:32
Helló! Gondoltam én is beszámolok kicsit a tapasztalatokról. 4 napja kezdtem el használni a sprayt, de kevesebb adagban és csak a délutáni, esti étkezések előtt, de persze oda is figyelek mit eszek és elkezdtem szoba bicajozni is. Nagyon meglepődtem de használt, ha fújok kevesebb étellel is jól lakok, és nem gondolok egész éjjel arra, hogy feltépem a hűtőt és nem érdekel a diéta. Nem hiszem, hogy csak emiatt, de nagyon gyorsan lement rólam 2.5 kiló, úgyhogy igyekszem délelőtt kicsit többet enni, nehogy duplán jöjjenek majd vissza. A cél -10 kiló lenne (újra) és persze az is,hogy ne hízzam vissza 1 év alatt (megint). Meglátjuk:) Szerintem is minden agyban dől el, ezek csak mankók:)
156. eregorn
2011. máj. 6. 08:53

Sziasztok!


Én a tablettát szedem már 10 napja. Nagyon féltem , hogy nem fog beválni. Kényszer evő vagyok , illetve 10 napja már nem. Hihetetlen, de van, hogy az egész napi kaja adagom az egy banán, néha a banán helyett pár szem eper, meg egyszer kis műzli tejjel. Persze szedem a probiotikumos multivitamin tablettát, hogy azért komoly bajom ne legyen. Egyszerűen nem kívánom az ételt. Rendesen főzök a páromnak, de én kihagyom, mert nem kívánom. Ami döbbenet, hogy én coca cola függő voltam. A napi 1-1,5 liter simán elfogyott. 10 napja kólát se ittam:) Észrevettem persze mellékhatásokat: iszonyatosan kívánom a vizet, nincs az a víz mennyiség amit ne innék meg, zsibbad néha a fejbőröm, hiperaktívabb vagyok, kicsit túlpörgök néha, ami furcsa mert én alapból lusta vagyok, a szédülés is előjön néha, de ez gondolom a kevés étel miatt van , illetve én alacsony vérnyomású vagyok. Ja és a legfontosabb: a párom szerint utálatosabb vagyok és hamarabb kapom fel a vizet :( Egyenlőre ennyi. Fogalmam sincs , hogy ment e már le valami rólam, mert nem vagyok hajlandó rá állni a mérlegre :( majd talán egy hét múlva rá állok :)

155. era2107
2011. ápr. 30. 09:49

sziasztok!


Élménybeszámolóznék egy kicsit.

2hete fújom a sprayt és ma reggel végre látom a hatását is :D a húsvéti nagy zabálások óta azaz 4nap alatt lement 1kg rólam igaz kombinálom a 90napossal, de nagyon örültem az eredménynek! Igaz a nasizhatnékom az megmaradt ahhoz az akarat erőm kell de lényegesen kevesebbtől lakok jól.


Sok sikert nektek is!

154. kicsivirag0402 (válaszként erre: 145. - Edbel)
2011. ápr. 25. 09:18
Hogy hogy nem lehet a p57-es tabit rendelni????? Koszi a valaszt
153. EMENDEMSZ (válaszként erre: 151. - Nadi84)
2011. ápr. 23. 16:01
Teljesen egyetértek.
152. EMENDEMSZ (válaszként erre: 142. - Melcsi4)
2011. ápr. 23. 15:57
Gyógyszertár.:)
151. Nadi84
2011. ápr. 22. 21:08
Annyian írnak rossz tapasztalatokról, hogy gondoltam én is megírom az enyémet. Azt nem tudom hányan olvasták a használókból, hogy a Hoodia sprayt EVÉS ELŐTT 5 PERCCEL!!!! kell fújni. Magyarul nem arra való hogy elvegye az éhségedet, amikor nagy valószínűséggel tényleg éhes vagy. Nekem súlyos falási rohamaim voltak már 10 éve. Nagyon sokszor lefogytam, de mindig visszajött. Már egy éve megint próbálom elkezdeni a fogyókúrát, de egyszerűen nem ment. Barátnőm használja a Hoodiát, és nagyon sokat fogyott tőle. Gondoltam én is megveszem. Nekem nagyon jól csökkentette az elfogyasztott adagok nagyságát. Általában már pár fala után tele vagyok, és nem esik tovább jól az evés. A nassolást is abbahagytam, pedig én is szénhidrátfüggő vagyok rendesen. Amióta használom csokira se néztem. Sőt ésrevettem hogy elkezdtem nem bírni a nagyon édes ízeket. Szóval nekem teljesen bejött így használva. Viszont sosem csinálom azt hogy rámjön az éhség és befújok hogy elmúljon. Szerintem nem erre való...
150. 2954d38182 (válaszként erre: 148. - Edbel)
2011. ápr. 22. 12:25

Szerintem pocsék íze van,pont ezért kérdem hogy muszáj-e lenyelni vagy elég a nyelv alatt tartani 10 mp-ig????


Mentolos,kámforos, zsibbad a nyelvem tőle :)

149. hidewatch (válaszként erre: 146. - Edbel)
2011. ápr. 22. 11:33
Ha nagyon kívánod az édességet, kipróbálhatod a króm tablettát, az állítólag pont ebben segít.
148. edbel (válaszként erre: 147. - 2954d38182)
2011. ápr. 22. 10:36
Szia. Igazából úgyis nyelsz egyet utána, de nincs rossz íze. :)
2011. ápr. 22. 10:15
Muszáj lenyelni a löttyöt? vagy csak elég ha befújjuk és a nyelv alatt tartjuk egy ideig????
146. edbel (válaszként erre: 145. - Era2107)
2011. ápr. 22. 10:12

Sziasztok!


Így van a kívánalom... Ha nem lennék édesség függő, akkor semmi gondom nem lenne. A rendes táplálékkal nincs gond, még arra is odafigyelek, hogy sok zöldséget gyümölcsöt egyek, de az édesség az valami iszonyat. Pedig már megfogadtam, hogy ami pénzt csokira költök azt mindig félre teszem a kisfiam perselyébe. Ez megy is egy hétig aztán jön valami munkahelyi stresz és vége. Merthogy Én így vezetem le sajnos. Tudom, hogy jobb volna a sporttal, de bevallom kicsit még lusta is vagyok. Most már jó idő van jöhetnek a bicikli túrák.

És a szédülést Te is megfigyelted? Nekem már iszonyat mennyiszer van, de nem akarom abbahagyni, mert itt van 10 óra és a reggeli egy szendvicsen kívül még nem ettem és nem is vagyok éhes, pedig pogit sütök és még meg sem kóstoltam. Ez azért haladás.

Egyébként úgy kezdtem, hogy 2 óránként fújtam kettőt a mellékhatások miatt kísérleteztem, mert eléggé érzékeny vagyok a gyógyszerekre. Aztán két nap után nem volt kiütés így 11 óra felé fújok olyan 4-5-öt aztán 14 óra felé és este olyan 17 felé és így nekem bejött eddig.

Kíváncsi leszek lányok a húsvétra ,jön a sok süti meg minden, hogy hogy tudok ellenállni. Hétfőn jövök beszámolót tartani, ha nem baj. Addig nem leszek gép közelben.

Kellemes Húsvéti ünnepet Nektek!! Nagyon sok kitartást!!

145. era2107 (válaszként erre: 145. - Edbel)
2011. ápr. 21. 19:36

Sziasztok!


Holnap egy hete hogy használom. Én is észrevettem hogy kevesebbet eszem, sajnos ugyan az a problémám hogy a nasizás utáni vágyat nem csökkenti :(. Viszont estére nekem is hányingerem van mintha egész nap csak zabálnék, igy nem mondom azt hogy jól esik nasizni, csak a megszokás....

2011. ápr. 21. 17:04

Én ma vettem csak.


Csak evés elött fújtok belőle vagy rutin szerüen is, reggel-délben.-este???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook