Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba felújítás fórum

Fürdőszoba felújítás (beszélgetős fórum)


19. nemmondod (válaszként erre: 17. - Caffi)
2011. jan. 27. 16:16
:DD
18. zéti (válaszként erre: 11. - Murva)
2010. jún. 10. 15:50
Fürdőszoba szaküzletben tudsz venni fugafelújítót. Ha nem túl sötét a fugád szinte bármilyenre át tudod színezni.
17. caffi (válaszként erre: 15. - Danina)
2010. jún. 10. 09:15
:)....anyóséknál fehér minden csempe,és zöld a fuga.....jól néz ki nagyon.....öööö nem anyósom,hanem a fürdő:))
16. caffi (válaszként erre: 14. - Danina)
2010. jún. 10. 09:13
Áááá ez az illatosított wc tisztitó mekkora ötlet.....működik zuhanykabin esetében is?
15. danina (válaszként erre: 13. - Caffi)
2010. jún. 9. 22:00
Egy rugóra jár az agyunk...:))
14. danina (válaszként erre: 11. - Murva)
2010. jún. 9. 21:58
Hát nem olcsó.A fugázást csiszold át,és mosható falfestékkel festheted.Előtte próbáld ki az én módszeremet:illatosított WC tisztítót vegyél,olyat ami vízkőre is jó.Ruhával,hígítatlanul vidd fel a csempére,jól csutakold át (közben szellőztess!)a végén tiszta vizes ruhával töröld át, gyönyörű tiszta és ragyogó lesz.Jó akár a Lidl-es vagy a Tescos is,nem kell feltétlenül nagyon tömény.
13. caffi (válaszként erre: 11. - Murva)
2010. jún. 9. 21:51

Akril...vagy amit a diszperzítekhez szoktak keverni,h színt kapjon....szerintem pont jó erre a célra,h átfesd a fugát.....

Ha jó merész szint választasz....már nem is tűnik fel h matt a csempe....amilyen színt választasz olyan kiegészítőkkel raknám tele a fürdőt....és még az ajtó keretet is olyanra festeném:)....kicsit durván hangzik....de jól néz ki....és a fuga átfestése így kb1000ft-ben meg áll:)

A festése egyszerű egy vékony ecsettel.....ha mellé kensz a csempéről lejön....a fuga viszont beszívja....így takarításkor se fogod kimosni a színt...

12. mamcili (válaszként erre: 11. - Murva)
2010. jún. 9. 21:39

Ha agyonhasznált a csempe- még az újra csempézés is olcsóbb lehet és szebb...

gondold át...

Tudok ajánlani megbizható embert, ha kell...

Nálam nagyon szépen megcsinálta.

11. murva
2010. jún. 9. 21:27
Fehér a csempe matt már és nagyon ronda a fugázás,ahhoz,hogy a fugázást újítsam ki kell kaparni nem?Lefesteni,hogy tudom,hogy csak a fugába legyen a festék és milyen festékkel?A csempematrica drága szerintetek?
10. survivor3 (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. jún. 9. 14:09

A fugázást érdemes csiszolóvászonnal átcsiszolni és szárazon letörölni.

Újszerűnek fog látszódani.

9. a7baea197d (válaszként erre: 7. - Sztolyka)
2010. jún. 8. 22:53
Én egy tapétaboltba találkoztam hasonlóval itt nem tudom lehet e linket küldeni, amit találtam most, elküldöm priviben!
8. mamcili (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. jún. 8. 22:31

domesztos hypó sósav?

vagy már nagyon gáz?

esetleg újrafugázni, csempematricázás, üvegfestés?

7. sztolyka (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2010. jún. 8. 20:37
ez tök jó!hol lehet kapni?
6. caffi (válaszként erre: 5. - Danina)
2010. jún. 8. 17:45
:)))
5. danina (válaszként erre: 4. - Caffi)
2010. jún. 8. 17:44
Jó ötlet!!
4. caffi (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. jún. 8. 17:41

Egyszínű vagy mintás a csempéd....ha egyszínű a fugát lehet festeni....az sokat dob a történeten!

De nekem is csak a csempematrica jut eszembe:(

Tegyél fel képet,a fürdőröl....hátha jobban be indulunk az ötletekkel!

2010. jún. 8. 17:28
LÉtezik ilyen öntapadós csempefólia vagy ilyesmi vízhatlan ha jól tudom, akár nagy felületre is alkalmazható.
2010. jún. 8. 17:28

Mit értesz az alatt,hogy csúnya?

Csak matt,vagy esetleg penészes,vagy törött...?

2010. jún. 8. 17:25
Ötleteket szeretnék tőletek kérni,hogy a fürdőszobában a csempét mivel tudnám felújítani,cserére nagy felújításra nincs most pénzem az aljára teszek pvc-t,de a csempét nem tudom mivel tudnám eltakarni,hogy jól nézzen ki,mert most csúnya a csempe a fugázás szóval az egész,aki csinált hasonlót vagy jó ötlete van kérlek osszátok meg velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook