Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rádiófrekvenciás bőrfeszesítés fórum

Rádiófrekvenciás bőrfeszesítés (beszélgetős fórum)


23. Angéla1 (válaszként erre: 21. - Grizus)
2022. márc. 13. 19:00
Régi a hozzászólás,de... A kuponosokra sokan jelentkeznek,néha torlódnak a vendégek és előfordul pl. hogy nem a helyes sorrendben kerülnek sorra a kezelő gépeknél a vendégek(kavitációs zsírbontás utáni nyirokmasszázs pl.). Vagy rövidebb ideig csinàlnak valamit vagy kisebb telj. géppel amit nem tudunk megállapítani nert nem értünk hozzá stb.😉
2018. júl. 27. 13:57

Talan mar senki sem olvassa a forumot de azert leirom a tapasztalataimat, persze azt hadd tegyem hozza hogy ez az en tapasztalatom es lehetseges masnak pozitivabb a velemenye errol a dologrol.


Nos nekem.a.combomom es a fenekemen elegge laza a bor azt mar nem tudnam megmomdani minek koszonheto talan meg tinikoromban hatarozodott meg amikor kevesebbet mozogtam es tobbet ettem de igy is max 65 kg.voltam a 175cm hez tehat vekomy alkat.de narancsbor az mar akkor is volt .Aztan elkezdtem egeszsegesen taplalkozni es hirtelen lement rolam.10 kg ezzel valoszinu a borom nem.tudta felvenni a tempot es kisse lottyedt lett mert az egeszseges taplalkozas mellett izmositanom is kellett volna de akkor ezt senki se mondta nekem. Nos a lenyeg 3 eve elmentem egy kozmetikaba ahol csinaltak 6 alkalmas radiofrekvenciat..Semmi valtozast nem tapasztaltam


Aztan par honappal kesobb elmentem egy masik helyre ahol nem.csak radiofrekvenciat de egy LPG kezelest is vegigcsinaltam kb. 10+10alkalom. Nem is akarom mondani hogy egy vagyont kikoltottem.Elegem lett.


Folytattam a sportot es a egeszseges eletmodot. Tovabb fogytam de a borom uhyanolyan laza maradt. Vegso elkeseredesemben felkerestem egy plasztikai sebesz hogy zsirleszivas csinaljon. De jo indulatuan azt mondta sajnos a laza kotoszovet a combomom nem teszi lehetove mert nem oldana meg a probelmamat sot talan meg rosszabb lenne mert a borom lazassaga miatt valoszinu a zsirleszibas utan nem tudna megfeleloen visszatapadni. Borfeszesites kell.de hegek nelkul. Azt mondta a radiofrekvenciat ajanla bar sajnos meg elegge gyerekcipoben jar ez a dolog hogy hihyan lehet a bort ismet fesszesse.tenni.anelkul hogy felkene vagni hozza az embert.


Ugy gondoltam adok meg egy eselyt a dolognak de nem igazan hittem benne. Elmentem egy borgyogyaszati klinikara gondoltam itt mar meg fejlettebb gepekkel dolgoznak mint egy kozmetikai szalon


Megcsinaltam ismet 6 alkalmas radiofrekvenciat kiegeszitve ultratone kezelessel. Roviden annyit tudok mondani hogy ereztem hogy dolgozik a gep de ez mind hiabavalo volt hiszen kifizettem a kezeles arat es a 6 alkalom utan sem lattam a boromet feszesebbnek vagy simabbnak. Ugyhogy ez az en tortenetem a radiofrekvencival. Ha ossze akarom szamolni mennyi penzt dobtam ki az ablakon akkor nagyon szomoru leszek hiszen mar igyis egy vagyonba kerul.az hogy egeszsegesen taplalkozom es nem a.sarki kis boltban.eszem a 200ft-os pizzaszeletet

21. grizus (válaszként erre: 20. - Höri1)
2013. ápr. 27. 05:40
Nem értem, mi a különbség a kuponos meg a nem kuponos kezelés között? Ugyanott csinálják, ugyanazzal a géppel, ugyanannyi ideig, ugyanaz a kezelő. Ez inkább csak olyan beetetés, hogy járjak utána teljes áron is, de kéne hogy használjon. Ugyanez vonatkozik minden kozmetikai kezelésre, a teljes protokollt megcsinálják, elvileg használnia kéne, de én eddig csak csalódtam, most más módszerek után kell néznem.
20. höri1 (válaszként erre: 18. - Grizus)
2013. ápr. 23. 17:12

Szia!

Kuponnal semmit nem szabad!!!

Mivel abból a pénzből nem lehet kihozzi :(

19. grizus (válaszként erre: 17. - Gizi22)
2013. ápr. 17. 04:32
Kedves Gizi, ha még ránézel erre a fórumra, érdekelne, hogy hol voltál Pellevén ilyen olcsón? Üdv, grizus.
18. grizus
2013. ápr. 17. 04:31
Látom ez a fórum rég behalt, de azért írok rá. Én egy belvárosi szalonban voltam rádiófrekvenciás arckezelésen és konkrétan semmit sem ért. Pedig a gép jó volt és a kezelő hölgy is értette a dolgát. Mégsem ért semmit. Kuponnal vettem, ami olcsónak tűnik, de a semmiért dobtam ki azt a pénzt, lett volna jobb helye is.
17. gizi22
2010. szept. 22. 09:48
Igen, én már próbáltam, és szuper jól működött a dolog! A szemem körüli ráncok és a táskás duzzanat is eltünt! Pedig a szemem körüli problémával már több éve kinlódtam és szemhéjplasztikán gondolkoztam, de megúsztam!!!! És nem csak egy műtétet kerültem ki, hanem egy csomó pénzt is megspóroltam, hisz egy-egy Pelleve kezelés csak néhány tízezer forintomba volt (én 3x voltam).
2010. jún. 24. 08:10

Sziasztok!

Hallott már valaki erről: PELLEVE - rádiófrekvenciás bőrfeszesítő eljárás???????

Van esetleg tapasztalat vagy infó????

15. ollala
2010. jún. 9. 21:13
Ja arra nem válaszoltam, hogy 85 kg voltam a szüléskor, most pedig 72 vagyok. 69 voltam a terhesség előtt. Szóval pár hét alatt leugrott 13 kg. Gondolom ezt a hirtelen fogyást nem bírta követni a bőröm. Amúgy igazából arra is kíváncsi lennék, hogy oké, hogy feszesedik a kezeléstől a bőr, de ha most lehajolok vagy ülök, akkor olyan lógós a hasam. A bőr feszesedésétől ez megváltozhat, vagy ebben azért ne reménykedjek?
14. ollala (válaszként erre: 13. - V-ji)
2010. jún. 9. 19:11

Igen, nagy a különbség az árakban. Nekem a teljes kúra 300000 ft lenne. Ebben benne van a rádiófrekvenciás kezelés, ultrahangos zsírbontás, meg valami izom stimulációs masszázs.És 10 alkalom.

Szóval nagyon sok pénz, ezért nem mindegy, hogy mennyire hatásos.

13. v-ji (válaszként erre: 12. - Judyt640)
2010. jún. 8. 19:45

Szia!

Az áraknál elég nagy a szórás, 4-5ezer Ft-tól akár több 10ezer Ft-ig mindenfélével találkozhatsz. Az árak sajnos nem minden esetben állnak egyenes arányban a hatékonysággal. Ha megírod, merre laksz, vagy dolgozol, utána érdeklődök, hogy ki végez ilyen kezeléseket a környékeden. Írj nyugodtan privátba.

12. judyt640 (válaszként erre: 11. - V-ji)
2010. jún. 8. 19:30
Elolvastalak benneteket engem is érdekel a dolog,de én nemtudom ott ahol lakom csinálják e és kb egy kezelés mennyibe kerül?
11. v-ji (válaszként erre: 10. - Ollala)
2010. jún. 8. 18:23

A szövetek állagának lassú romlása sajnos előbb-utóbb bekövetkezik, ez egy teljesen természetes folyamat. De a kezelésnek hála egyáltalán nem mindegy, hogy honnan, milyen állapotból kezdődik. Én személy szerint biztatlak, hogy vágj bele, mert ez tényleg egy jó technológia. Ha az megnyugtat, először menj el csak egy próba kezelésre, biztos van rá lehetőség.

Sok sikert, nagyon szorítok és légy szíves oszd majd meg velünk a saját tapasztalataidat!

10. ollala (válaszként erre: 9. - V-ji)
2010. jún. 8. 18:03

Köszi szépen, de már meg van, hogy hová mennék.

Amúgy fenntartó kezelés nélkül azért nem az erdedeti, kezelés előtti állapot áll vissza, ügye?

Ahová megyek ott is több módszert alkalmaznának, a rádiófrekvencia csak egy közülük.

9. v-ji (válaszként erre: 7. - Ollala)
2010. jún. 8. 17:44
A fenntartó kezelés megint egy alkati kérdés és függ attól is, hogy a kúra után hogyan tartod karban a tested. Van aki új lendületet kap az elért eredményektől és beiktat az életébe valamilyen rendszeres mozgásformát, de olyan is akad, akinek kényelmesebb időnként egy-egy emlékeztető kezelés. A szövetek feszességének fenntartásáért tenni kell, mert a bőr tónusa sajnos csökken.
8. v-ji (válaszként erre: 5. - Ollala)
2010. jún. 8. 17:37
A rádiófrekvenciás kezelés megfelelő számodra. Az ilyen problémával hozzám fordulóknál két kezelés közé szoktunk iktatni egy-egy aromaterápiás testfáslizást. A kettő együtt nagyon hatásos és sok helyen végzik hasonlóan a kúrát. Ha szeretnéd, szívesen keresek Neked egy közeledben ténykedő, megbízható szakembert, akihez elmehetsz egy konzultációra. Nagyon fontos, hogy ennek a kezeléssorozatnak személyre szabottnak kell lennie, nem húzható mindenkire ugyanaz a sablon. Mennyit sikerült fogynod?
7. ollala (válaszként erre: 6. - V-ji)
2010. jún. 8. 17:35

Szóval szerinted megérné belevágnom?

És miért kellenek a fenntartó kezelések? Mert állítólag így ajánlják.

6. v-ji (válaszként erre: 3. - Magicmag25)
2010. jún. 8. 17:25

Szia!

Látatlanból nehéz ezt így előre megmondani. Én úgy végzem a kezelést, hogy minden vendégemről kartont vezetek. Lecentizem őket az első kezelés előtt, majd félidőben és a legvégén. A félidős mérésre általában 4-5 kezelés után kerül sor, akkor alkattól függően már 2-6 cm mínuszt is lehet mérni mondjuk egy has tájékon, átlagosan. Narancsbőr esetében szintén nagyon hatásos a rádiófrekvencia, már egy kezelés után is figyelhető meg némi változás a szövetek állagában. Nagyon fontos, hogy egyszerre nem lehet ezzel a módszerrel nagy testfelületet kezelni, mert valamennyire azért igénybe veszi a szervezetez. A kezelések hetente egy, vagy két alkalommal követik egymást. Egyébként már az első kezelés után is tapasztalható pozitív változás, a bőr szemmel láthatóan simább és feszesebb. Remélem segítettem, ha van még kérdésed, tedd fel bátran... :-)

5. ollala (válaszként erre: 2. - V-ji)
2010. jún. 8. 17:18
Tudom, hogy látnod kellene a bőrömet, hogy nyilatkozni tudj, de ez ügye itt nem megoldható. Kb annyi, hogy még nincs kötényhasam, csak alul lötyög a hasam és laza rajta a bőr. (köldök alatt)Persze ha tovább fogyok, lehet, hogy még rosszabb lesz a helyzet.
4. ollala (válaszként erre: 2. - V-ji)
2010. jún. 8. 17:15

Szia!


Én szülés után vagyok 2 hónappal. Mielőtt mondanád, tudom még sokat változhat a helyzet, de én nekem már most sírhatnékom van, ha a hasamra nézek. Túl nagy baba, extra súly, megnyúlt bőr. A múlthéten voltam bőrgyógyásznál, aki végez ilyen kezelést, ő nagyon biztatott, hogy helyre fog jönni a bőröm, de mivel nagyon drága kezelés, félek kiadni ennyi pénzt, hátha nem használ. ezért érdeklődöm. Mielőtt valaki írná a plasztikát nem vállalnám, meg talán nem is akkora a baj, hogy az kelljen.

3. magicmag25 (válaszként erre: 2. - V-ji)
2010. jún. 8. 16:46
Szia, nekem lenne kerdesem?Mennyi kezeles szukseges, hogy lathato legyen a javulas?Nem olyan csunya a borom meg, de mar kezd aggasztani a dolog...Irnal errol reszletesebben, legyszives!Elore is koszi!
2. v-ji
2010. jún. 8. 16:32

Szia!


Én kozmetikusként végzem ezt a kezelést, és a vendégeim nagyon meg vannak vele elégedve. Persze a saját bőrömön is szereztem tapasztalatokat, úgyhogy ha kérdésed van a témával kapcsolatban, nagyon szívesen állok rendelkezésedre.

2010. jún. 8. 15:51

Sziasztok!


Próbálta már valaki a rádiófrekvenciás bőrfeszesítést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook