Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság, hűtlenség, megbocsátás fórum

Házasság, hűtlenség, megbocsátás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
644. liliom10 (válaszként erre: 643. - Megcsaltferj78)
2022. márc. 28. 09:26

Nem helyes, hogy a nejed találkozgatott egy férfivel, de ez még nem kapcsolat, csak lehet belőle az is. Miért távolodtatok el egymástól ? Ez a baj ! Ezt kellett volna észrevennetek, és megbeszélni, mert ez vezethetett a találkozgatásokhoz.

Mi itt nem tudjuk, mi volt az SMS-ben. Akármi is, az nem adhat okot arra, hogy megüsd a nejedet !!! Szerinted attól jobban fog szeretni ??? Ha nem bírsz az indulataiddal, menj ki a házból, gyalogolj vagy fuss addig, még le nem csillapodsz !

Mivel én egy agresszív apa mellett nőttem fel, soha többé nem tűrném el, hogy egy férfi megüssön ! Ezt a férjem az elejétől tudja, de ő különben sem emelte volna rám a kezét, nem olyan fajta ( apósom sem volt olyan.) El sem hinném, hogy szeret, ha megütne.

A helyedben nem költöztem volna el, ezt még nem látom akkora krízisnek. Lehet külön ágyban, külön szobában aludni, még lecsillapodsz.

Ami eddig történt, az nem igazi félrelépés, még semmi nincs veszve. A megoldás : beszélgetni, beszélgetni ! Minden problémátokról!

Minden nap kérj bocsánatot a nejedtől, amiért megütötted, és ígérd meg neki, hogy ez soha többé nem fordul elő ! Aztán béküljetek ki, és költözz haza !

2022. márc. 28. 07:49
Sziasztok! Véleménytekre lennék kiváncsi. 44 éves NYD-i férfi vagyok, aki számára nemrég derült ki, hogy a feleségem kapcsolatba került a Város alpolgármesterével, Nejem a PM hivatalban dolgozik, kedves, csinos karakán nő, aki felhívja figyelmet a férfiaknak. Sajnos az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól annak ellenére, hogy nagyon szeretem és szert szerintem ős is. Szóval egy sms-ben történt a lebukás, ami után sajnos nagyon összevesztünk és tettegességre is sor került részemről. Sajnálom de nem tudtam elviselni az ott leírtakat. Elköltöztem, ott hagytam a 2 gyermekekünkel a lakásunkban. Most 2 hét után eljutottunk odáig hogy le tudunk ülni egymással, elmondta hogy találkozgattak, közel kerültek egymáshoz, testi megcsalás viszont nem történt részéről. Kicsit a választások előtt van egy politikai színezete is ennek a történetnek, ezért nem vagyok benne biztos hogy 100%-ban az igazat mondta el. Megértem ami történt,de most mindkettőnkben nagy az igyekezet hogy a család egybemaradjon. Hosszú idő után látom azt a szemében hogy hiányzok neki, akar és remélem nem csak az anyagi okok miatt karja hogy visszaköltözzem. Szeretem, és ezt ő nagyon jól tudja. Félek, hogy ismételten megtörténik ez a "félrelépés", nem könnyű helyzetben vagyunk. Kiváncsi lennék a véleményetekre
642. semleges (válaszként erre: 641. - Árnyékliliom)
2019. márc. 31. 07:37
Ez a sötét árnyék mindig is ott fog lebegni a feje fölött. Még ha megbocsát is. És a bizalmatlanság is ha késik vagy nem ér haza időben. Mindig arra fog gondolna a megcsalt fél, hogy megint.
641. árnyékliliom (válaszként erre: 640. - 62a68b71bb)
2019. márc. 30. 19:55
mégis kit szeressen? aki megalázta mert nem bírt a farkával??? te tudsz szeretni olyan embert aki korábban "megrugdosott"?
640. 62a68b71bb (válaszként erre: 609. - *-om)
2019. márc. 28. 15:19
Szeresd
639. árnyékliliom (válaszként erre: 632. - *-om)
2019. márc. 28. 13:36
mi újság, van valami kézzelfogható eredmény?
2019. márc. 22. 13:04
Szerintem se halogasd sokáig mert csak belülről rágod és mérgezed magad. Nem ér annyit a férjed, hidd el.
637. árnyékliliom (válaszként erre: 632. - *-om)
2019. márc. 21. 22:09

sok erőt kívánok a továbbiakhoz!...tarts ki és ne hagyd el magad a neheze csak most jön...

Én a kritikus időszakban vettem be altatót másképp nem ment... aludni muszály mert kidőlsz nappal a gyerekek meg ugye ott vannak...

636. AAnita
2019. márc. 21. 18:55
Az egész kimenetele nagyban függ attól, hogy a férj milyen típus, milyen a reakció és a hozzáállás. Például nálunk is ilyen tipikus tagadó, nagy mellényű hozzáállású volt egészen addig, amíg meg nem bukott (igaz, én nem nyomozgattam, de ő nem is volt gyakorlott szerencsére a témában). Ha van lelkierő hozzá, akkor igen, lehetne ezt a helyzetet is mozdítani valamilyen irányba még így, kézzelfogható tény nélkül is, de nem mindenkinek van hozzá lelkiereje. Igaz, akkor a szakításhoz sem biztos, hogy lesz :-/
635. 80736b271e (válaszként erre: 634. - MenoPause)
2019. márc. 21. 10:13

Az a baj, hogy sokszor nem találják meg a felek a közös hangot. Kevés az aki bevallja, hogy igen ezt, vagy azt tett. Még ha bizonyíték van, akkor sem akarnak beszélni róla, elvárják, hogy boríts rá fátylat.

Viszont, ha te csinálnád, hát akkor aztán mindent ki akarnának vesézni.

634. MenoPause (válaszként erre: 632. - *-om)
2019. márc. 21. 10:07

Akármi is van, a fene megette, ha ezeket érzed! Én mondjuk egyetlen napig sem bírnám magamban tartani az érzéseimet, és azonnal kérdeznék, elmondanám ami bennem van, mit gondolok, mit érzem, és miért érzem azt amit. Ha tényleg külső kapcsolat/megcsalás van mögötte, és elmondja, akkor elindulhatna egy beszélgetés, valamifajta kommunikáció. Nem olyan ritka dolog ez, sajnos elég gyakori, de a helyzetek jó része menthető lehet, ha a felek megtalálják a közös hangot, és a fontossági sorrendjeiket az életben. Ha nem mondja el, hanem hiteget, ha nem tud meggyőzni arról, hogy fontos vagy, vagy fontosak vagytok neki, akkor azt úgyis érezni fogod.

De tök mindegy, mert ennek a kapcsolatnak mindenféleképpen lőttek, a már előre kialakult, és még okot sem nyert bizalmatlanság miatt. Akár van mögötte valami, akár nem. Kár nyomozgatni szerintem. Elégtételt akarsz, ha Te bizonyítod Rá, ha Te szembesíted vele? Miért van erre szükség?

633. 80736b271e (válaszként erre: 632. - *-om)
2019. márc. 21. 07:49
Lehet, jobb ha nyeregben érzi magát, úgy hamarabb téved.
632. *-om
2019. márc. 21. 00:23
Meg próbálok hívás részletezőt kérni, remélem sikerül! Nem használ közösségi oldalakat, vibert és messengert sem. Péntek éjszaka jön tesóm haza 2 hétre. Azt ígérte rá szán pár délutánt, estét és kideriti hogy mit is csinál. Nagyon reménykedem benne hogy sikerül, mert egyre nehezebb tartani magam. Nem tudok aludni, enni nagyon érzem hogy a végén jár az erőm. Köszönöm, hogy próbáltok segíteni!hétfőn és szerda este is,, sokáig dolgozott " egyre gyakrabban, nagyon nyeregben érzi magát. Na dehat jön meg kutyára kamion.
631. AAnita (válaszként erre: 620. - *-om)
2019. márc. 19. 21:54

Annyira tipikusak a pasik. Abszolút biztos benned és hülyének néz, visszaél a türelmeddel és pontosan tudja, hogy félsz elhagyni őt, ezért bármit megtehet. Persze, ha kiderül, akkor meg nyüszítő kiskutyák lesznek..

Én biztosan rámennék a kiderítésre, a híváslistára, viber üzenetek ilyesmi, esetleg valakit utána küldeni. Persze, ha van már rutinja benne, akkor lehet, hogy nem lesz egyszerű 😤

630. árnyékliliom (válaszként erre: 625. - *-om)
2019. márc. 19. 08:36
hívásrészletezőt tudsz szerezni???
629. árnyékliliom (válaszként erre: 625. - *-om)
2019. márc. 19. 08:34
sajnos a gyengeségedet használja ki a férjed szinte biztos vagyok benne, hogy a hátad mögött röhög a markába és úgy gondolja bárkivel,bármit megtehet te úgyse hagyod el! ismer téged tudja, hogy függsz tőle! Te egyedül nem fogod tudni végigcsinálni remélem a testvéred erős támasz lesz!!!
628. árnyékliliom (válaszként erre: 625. - *-om)
2019. márc. 19. 08:30
szia! nehogy elmenj a házból a gyerekekkel! miért mennél nekik kell a megszokott kis környezetük! menjen apuka gondolkodni máshova... már ha hajlandó rá
627. semleges (válaszként erre: 625. - *-om)
2019. márc. 19. 00:03

Teljesen megértelek, persze nem vagyunk egyformák. Ki így, ki úgy reagál dolgokra. De ez már nem csak "jellem" kérdése. Rólad, a gyerekeidről van szó, a lelki békédről, nyugalmadról, hogy ne hazugságban élj a gyerekekkel. Magányos sosem leszel, aki anya és gyereke van, sosem lesz egyedül, főleg ha még a szüleid is élnek. Társad? Jönni fog. Mondjuk a társfüggőséget sosem értettem, lehet, hogy pszichológus segítségét kellene igénybe venned. Biztos, hogy ezt a gyengédet kihasználja a férjed.

Kívánok sok erőt és kitartást.

Még egy, anyukádhoz miért mennél? Én nem hagynám ott a házat és nem rángatnám a gyerekeket, de te tudod, hogy könnyebb nektek.

Írj majd a fejleményekről.

626. *-om
2019. márc. 18. 23:35
Tesóm hétvégén jön haza, itthon lesz 2 hétig nagyon remélem hogy tud segíteni nyomozni és megoldodik a helyzet!
625. *-om (válaszként erre: 624. - Semleges)
2019. márc. 18. 23:34
Nagyon köszönöm a biztatást! Én sajnos nem ilyen jellem vagyok. Nem tudtam így viselkedni soha. Most viszont nagyon érzem hogy fogytán az erőm bármennyire is igyekszem. Tudom hogy hülye felfogás de félek magányos lenni (társ függőség) 16 voltam amikor megismerkedtunk, most 32 vagyok soha nem voltam még egyedül. Persze ép ésszel tudom hogy ennél már csak jobb lehet de mégis nagyon nehéz... De olyan jó hogy Nektek legalább le tudom írni. Anyuékhoz haza tudunk menni ameddig rendeződik a helyzet hivatalosan is ezzel semmi probléma nincs. De abban is igazatok van hogy lesz itt még sírás írvas. Azt gondolom hogy anyósom is én mellém fog állni ha megtudja hogy mit csinál a kisfia. Na nem is annyira miattam de az unokáit nagyon szereti. Tesóm hétvégén
624. semleges (válaszként erre: 616. - *-om)
2019. márc. 18. 15:45

Nagyon sajnálom. Még picik a gyerekek. Szüleid, anyósodék, testvér tudnak segíteni? Minden napos megalázás?! Nem is értem és még te nyelsz és vársz.

Nem egyszerű, már csak a három gyerek miatt, de azt te is tudod, hogy így hosszú távon nem maradhat. Légy erős én is azt javaslom mint Árnyékliliom, állj elé és rögtönözz. Mond, hogy a ház a gyerekekkel a tiéd, ő meg máris pakolhat, aztán majd ha te akarod és lesz kedved folytatjátok a beszélgetést. Három gyerek után fizethet rendesen gyerektartást. Majd lehervad a mosoly meg az agresszió a képéről.

Ne húzd sokáig, nehogy bele betegedj, gondolj a gyerekekre és saját magadra.

Fel a fejjel és sok sikert. Lesz még neked szerető párod, csak állj ki magadért.

2019. márc. 18. 13:34
abban biztos vagyok, hogy bármennyire is egy nagypofájú egoista pasas amikor az orra alá nyomod a válóperes papírokat tuti lesz sírás-rívás megbánás! ezt tapasztalatból mondom!
622. árnyékliliom (válaszként erre: 620. - *-om)
2019. márc. 18. 13:31
egyébként ha semmi bizonyítékod nincs de erős, határozott egyéniség vagy akkor blöffölj! Állj elé vagy ültesd le mond azt tudsz mindent de az ő szájából is hallani akarod... aztán ha elmondta jöhet a többi... ha gondolkodni akar akkor ne otthon tegye, lehet csomagolni! De csak akkor tedd ezt ha nem sírod el magad kemény, határozott tudsz maradni.
621. árnyékliliom (válaszként erre: 620. - *-om)
2019. márc. 18. 13:27
értem... akkor néhány hete lépett a képbe valaki. Munkahelyén vannak nők?
620. *-om (válaszként erre: 617. - Árnyékliliom)
2019. márc. 18. 12:17
Midig is hajlamos volt a csak a saját igazát elhinni. De szépen folyamatosan durvult el az évek alatt. Velem nem használ óvszert én meg vagyok műtve, orvosi javaslatra. Igazából nem hiszem hogy panasz lehetett az itthoni szexre vagy figyelem hiányára. Mások szerint még túlságosan is gondoskodok róla.Ez a teljes elhidegules most az utóbbi néhány hétre jellemző.
619. árnyékliliom (válaszként erre: 616. - *-om)
2019. márc. 18. 08:37
egyébként haragszik rád valamiért?
2019. márc. 18. 08:36

én tanácsolnám, hogy szerezz részletes telefonszámlát! A telefonból kitörölhet mindent de abban benne lesznek sokat hívott számok, sms-ek... Persze ezt csak akkor kérheted le ha van hozzáférésed és nem céges telefon.

Az óvszer fogyás durva... főleg ha veled nem használja... valószínű nem fizetős nőkhöz jár mert ott benne van azárban az óvszer.

617. árnyékliliom (válaszként erre: 616. - *-om)
2019. márc. 18. 08:31
ez nagyon szomorú... :( mindig ilyen volt a férjed vagy a csak mióta elhidegültetek azóta agresszív? Sajnos a férfiak egy része ha otthon nem kap figyelmet, szeretetet dühös lesz a gyengédség-szex hiánytól meg agresszív! Főleg az a típus akivel nehéz beszélni aki mindig csak a maga igazát hajtja. Ezt tapasztaltam én is!
616. *-om (válaszként erre: 615. - Semleges)
2019. márc. 17. 08:15
Az kettőnk néven van. Sajnos akkor még nem tudtam. De valószínűleg az enyém maradhat az igénybe vett csok miatt. A csajok még viszonylag kicsik 7, 4,2 évesek. Azt gondolom hogy jelen pillanatban ha szembesitenem a tényekkel nem hiszem hogy egymegtort férfit kapnék inkább agressziót, hajlamos rá. Inkább most kell még kivarnom amíg konkrét kézzelfogható bizonyítekom lesz. Nagyon nem könnyű az biztos. Nos megbocsátás, biztos hogy nem. Ez ahhoz túlzottan fáj, túl sokat bántott már (nem fizikailag), nem hiszem hogy így kell élnem, a szóbeli agresszió, a megalazas újabban mindennapos
615. semleges (válaszként erre: 614. - *-om)
2019. márc. 17. 07:05
Bocs, de nekem az írottak után először az ugrott be, hogy kinek a nevén van a ház? Tudtad ezeket mikor megvettétek? Valahogy csak szembesíteni kellene a felsoroltakkal. Nagyon nehéz lehet neked, én biztos, nem tudnám így tartani magam. Mennyi idősek a gyerekek? Mi lesz ha kiderül? Mondjuk ez attól is függ, hogy ő erre, hogy reagál. Én addig öntenék tiszta vizet a pohárba amíg a szeretővel nem mélyül el a szerelem és a viszony. Habár már lehet, hogy késő. Elutasít, hiányzó óvszer, elég egyértelmű. Nagyon sajnálom:(
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook