Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az igazi apáknak! fórum

Az igazi apáknak! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az igazi apáknak!

2010. okt. 20. 12:35
Nálunk is Ivó napon van apák napja.Igaz nem iszik...
2010. jún. 9. 23:24
Gratulálunk mi is:) Szívemből írtál:)))
2010. jún. 9. 16:41
Szofi! Nagyon tetszik a cikked, gratulálok!!!:-)))))
21. szofi2 (válaszként erre: 20. - @IviBaba@)
2010. jún. 9. 15:01
Ha nem annyira veszi ki a részét a teendőkből viszont szeret bennetekt és ezt ki is mutatja akkor az is dícséretes dolog:) Nem minden férfi hangolódik rá azonnal az apaszerepre.
2010. jún. 9. 13:50
Nagyon szép a cikk, mi nálunk is gyorsan jött a baba,de az én férjem más volt. Eleinte félve fogta meg és mai napig olyan apuci,aki nem annyira vesz részt a kicsivel való teendőkben -igaz,nem egyszerű az esetünk mert kint külföldön dolgozik,így megértem,hogy azalatt a pici idő alatt,amit itthon velünk tölt -nem rázódott bele az Apa szerepbe. Aztán ki tudja -az jutott eszembe erről a cikkről,hogy talán sok olyan apuka van aki nem ennyire vesz részt mindenben,mint a Te párod és ezért sem írnak az apukákról....mindegyik tipusból van,de az én tapasztalatom az,hogy inkább több az olyan,mint a férjem,vagy apukám....mindent megtesz és segít,de nem veszi át egyik feladatot sem az anyucitól! Ettől eltekintve nagyo szeretem és boldogok vagyunk mi is :)
19. szofi2 (válaszként erre: 18. - Fulopke33)
2010. jún. 8. 21:26
:)))
2010. jún. 8. 21:25
húúúú, de szép cikk, nagyon szépen megírtad. Ééés, nekem is ilyen férjem van, szerencsére, pedig szegény milyen sokszor kikap tőlem. Na most megyek is és összepuszilgatom :-)))
2010. jún. 8. 19:38
Az én párom is tökéletes. Segit mindenben bármikor számithatok rá és elolvad a lányától lassan két éve, igy tuti a következőnél is ilyen lesz, már nagyon várom:))
16. Anitah
2010. jún. 8. 17:41

Drága Szofi! Gratulálok a cikkedhez, nagyon tetszett és jó volt olvasni! :-))

Az én párom is ilyen, imádja Gabucit, annyira félti és óvja és olyan büszke rá... Éljenek az Apák! :-D

2010. jún. 8. 17:20

Kisfiam 4 éves. Anyák napja körül az oviban mindenki lerajzolta - a maga módján - az anyukáját, ki voltak téve a rajzok az öltözőben. Gyönyörködtem benne (magamban), mire a kisfiam ezt kérdezte:

- Az apukákat mikor rajzoljuk?


:)

14. pritta
2010. jún. 8. 16:07
MAximálisan egyetértek a cikkel :) igaz a baba még nem érkezett meg, de a párom a 9 hónap alatt mindenben mellettem állt. Soha nem engedte h valamit cipeljek, emeljek takarítsak. Ő főz mos takarít egy ideje és a babaszobát is ő rendezte be a bútorokkal. Minden nap beszél énekel a babával a pociban és ő lelkesen válaszol vissza. Tudom nagy kötődés lesz köztük :)
2010. jún. 8. 15:41

Az én férjem is csodálatos apa és férj! Imád velünk lenni, maximálisan kiveszi a részét a baba gondozásból sőőőt! :)

Apák napját pedig Ivó napján tartjuk! :D

12. szofi2
2010. jún. 8. 14:47
Jó olvasni, hogy azért ennyi jó apa és társ van! Ennek örülök:)
11. mevi
2010. jún. 8. 14:29
Nagyon tetszik a cikked!Nálunk ugyanez a helyzet szerencsére. Bár nekünk fiúkánk van, aki még csak 2 hónapos lesz vasárnap, de már rajong az apukájáért. És én is!!!:D
2010. jún. 8. 13:54

szerencsésnek mondhatom magam én is :)

3 lányunk nevelésében aktív szerepet vállal a párom.

Gyakran elmondom neki, hogy tökéletesebb apát nem is kaphattak volna a lányok mint ő; én pedig tőle tökéletesebb társat!

Köszönet neki :)

2010. jún. 8. 13:41
Anyu szociális otthonban dolgozik. Ott pl kitalálták, hogy Ivó névnapkor (május 19, ha jól tudom)tartanak férfi ill. apák napját. Ilyenkor én is meglepem a párom egy kedves kis sms-el:)
2010. jún. 8. 11:57

igen, megérdemlik:)

mi június 3. vasárnapján tartjuk az apák napját, maradunk a hivatalos menetrendnél, így nem felejtjük el!

de egy hideg téli napon egy ölelés talán többet ér, mint az apák napi sör és esti talpmasszázs, nálunk az api nap azt jelenti, hogy semmit nem csinál apa, csak olvasnak az ágyban pihennek és csak együtt vagyunk...


Minden kedves Apukának Nagyon Boldog Apák Napját előre is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 8. 10:46

nagyon aranyos a cikked! és nagyon igazad van! értékelnünk kell az apukák igyekezetét, legfőképpen azért, mert vannak sajnos olyan pasik is, akik semmennyit sem segítenek a nőknek!! nálunk is felkelt apa mindig, és mindig büszkén is meséltem mindenkinek, h milyen segítőkész!


további szép napot mindenkinek!

6. szofi2 (válaszként erre: 5. - Nikletty)
2010. jún. 8. 10:44
Hajrá! Nincs is annál szebb látvány mint egy apa a gyermekével:))
2010. jún. 8. 10:36

Tetszik a cikk!:D

Én is úgy tervezem, ha eljön végre az az idő, akkor mi is tartani fogunk apák napját is! ;)

2010. jún. 8. 10:33
Köszönöm:) Sajnos az én apám tökéletes ellentéte a leírtaknak ezért is imádom a párom, hogy jó apja a lányunknak!
2010. jún. 8. 10:21

Köszönöm, hogy megírtad a cikket nagyon tetszett, szívemből szóltál.

Nálunk már 4-5 éve hagyomány az apák napja. Felköszöntjük Apát is, úgy mit ők engem. Több fórumon is olvastam már róla, így több dátum is él. Mi júniusi második hétvégéjén tartjuk.

2010. jún. 8. 10:17

Nagyon szép a cikk,gratulálok hozzá,és örülök,hogy neked is ilyen szerető,gondoskodó férj jutott,bár nálunk kisfiú van,de ő is ugyanúgy felkelt a picihez,reggel pedig ment dolgozni,ott segített ahol tudott,és ez most így van nagyjából:)

Ami köztudott,hogy a lányok apásak általában,veszem példának magam:D

A fiúk inkább anyához húznak,és ez is látszik a mi esetünkben:)Persze még nem látni különbséget,egyformán szeret minket,de ha vigasztalásról van szó,naná hogy anyához jön:)

2010. jún. 8. 10:08
Anyák napja közeledtével elgondolkodtam, hogy a legtöbb alkalommal minket anyukákat/nőket ünnepelnek. De mi van az apukákkal/férfiakkal?

Sok szüléstörténetet és babás-mamás cikket olvastam már, de valahogy az apukák érzéseiről, tapasztalatairól a szülővé válással kapcsolatban ritkábban jelenik meg írás. Miért hagyjuk ki szegény férfiakat, hisz ők is ugyanúgy várják a picur érkezését és részt vesznek a fürdetés-pelusozás-etetés folyamatában. Nyilvánvalóan csak amennyire természetüknél fogva ezt megtehetik.

Ugrás a teljes írásra: Az igazi apáknak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook