Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek, elveszett kutya Érden! fórum

Segítsetek, elveszett kutya Érden! (beszélgetős fórum)


6. mendra (válaszként erre: 5. - Emese78)
2010. jún. 8. 21:52
Reménykedjünk.hogy bentvan már valakinél addig is mig megnem látják a kiirásokat.
2010. jún. 8. 20:21
Tele ragaszgatták a környéket.A legtöbb menhelyet felhívták.Minden nap járják az utcákat.De semmi.:(
4. mendra (válaszként erre: 3. - Emese78)
2010. jún. 8. 14:46
Ragaszgassatok ki papirt is hátha .........
2010. jún. 8. 14:42

Köszi Mendra!

Még mindig nincs otthon a kutyus.:(

2. mendra (válaszként erre: 1. - Emese78)
2010. jún. 8. 12:22
Szia ! Megigérem nagyon figyelem pont Érden vagyok illetve Ligeten ugyhogy azonnal szolok ha megven .Nekem is vannak kutyáim imádom öket .
2010. jún. 7. 20:40

Ez nem az a szokásos körüzenet!De kérek mindenkit aki tudja küldje tovább hátha elolvassa az aki látta a kutyust!

Nem az én kutyám de nagyon szeretném ha haza kerülne!Köszönöm mindenkinek aki segít!


Kedves Mindenki!


Június 4-én, pénteken délután Érdről, a Cankó utcából elszökött a kutyánk. Együtt, a segítségetekkel talán még épségben megtalálhatjuk! Kérem, hogy ha hasonló kutyát láttok felbukkanni az utcán vagy akár egy szomszédnál, értesítsetek, hogy visszakaphassuk!


Skót juhász, fekete rajzos, kan, közepesen nagy méretű, 10-11 éves kutya, Leslie névre hallgat. Felnőttként, menhelyről fogadtuk örökbe, ezért nem tudjuk a pontos korát. Nyakörv nem volt rajta, chippel jelölt. Nagyon szelíd, barátságos, de a zajoktól, hirtelen mozdulatoktól fél.


Kérlek, hogy továbbítsátok ismerősöknek, barátoknak, hogy minél többen tudjanak róla, hátha valaki tudja, hogy merre kószál vagy, hogy ki fogadta be!


Nagyon köszönöm mindnyájatok segítségét!


üdvözlettel:

Dobák Krisztina

30/5851780 begin_of_the_skype_highlighting 30/5851780 end_of_the_skype_highlighting

23/630553 begin_of_the_skype_highlighting 23/630553 end_of_the_skype_highlighting "

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook