Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lamináltlap szobába+konyhába fórum

Lamináltlap szobába+konyhába (beszélgetős fórum)


11. baloghany (válaszként erre: 10. - Szőke85)
2010. jún. 14. 14:46
Akkor még nem láttál igazán jó minőségű lamináltat. Mert van ám :)
2010. jún. 14. 11:33

Konyhába nem tennék lamináltat!Csak is járólapot!

Én már láttam konyhában lamináltat nem mondom hogy nem nézet ki jól,de ha az elázik,vagy felázik az nagyon csúnya lesz.Vagy ha rá esik valami az rögtön meglátszik rajta.pl.kés,villa,vagy nagyobb edény.


Takarítani tényleg nehéz!

Mi is most újítjuk a másik házunkat ahol régi parketta van de nem cseréljük le lamináltra,hanem megtartjuk és lelakoztatjuk,sokkal tartósabb.

2010. jún. 8. 10:28

Szépek a sötét lamináltak, de ezt térfüggő is. Ha nagy a tér mehet, de a kicsit még kisebbé teszi.

Ja és a sötét parkettán egyből látszik minden szösz :)

2010. jún. 7. 20:08

Sziva színű fal, wenge bútorral:

[link]

2010. jún. 7. 20:07

uhh...a lamináltat nagyon nehéz tisztítani!!!! nekem személy szerint nagyon elegem van belőle!!

porszívózni NEM LEHET,mert akkor jobban vonza a port...:/ söpörni sem lehet,mert össze vissza száll a por,és kb, 30perc múlva ugyan olyan poros....

de te tudod,én csak le írtam a tapasztalatomat :)

2010. jún. 7. 20:06
Köszi. Ha tudtok akkor légyszi linkt is. A dió nagyon csúnya lenne? A vadszilva szín nem tueom meddig marad,mert gondolunk egyett és fetés. :S
5. d441802019 (válaszként erre: 3. - Meli0428)
2010. jún. 7. 20:04
Dió helyett inkább wengét ajánlanék. Kicsit vörösebb, mint a dió. Szép, komoly szín.
2010. jún. 7. 20:03

Ha közel szín-azonos falat és padozatot szeretnél, akkor a vadszilvához mahagóni parkettát, a latin sárgához pedig kőrist.

Ha inkább kontrasztos beltérre vágysz, akkor is ugyanilyen színek lennének megfelelőek, csak fordítva. :-)

Persze ízlések és pofonok különböznek... Nekem a tölgy valahogy nem illik a képbe, mert a fal színei modern, most divatos színek, a tölgy színárnyalatait tekintve pedig nem annyira az...

2010. jún. 7. 20:02

Azt nem tudom. De szereintet színben milyenek? :S

A szobába menne az a diós,amint linkeltem?

2. baloghany (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2010. jún. 7. 20:00

Első kérdésem. Ezek bírják a vizet ?

Ha konyhába raknák lamináltat akkor csak Parador lamináltat. Nem olcsóak, de csúcsminőségűek és a konyhát is bírják.

2010. jún. 7. 19:53

Légyszi segítsegtek kiválasztani. A szobába vadszilva szaínű a fal és én ezt a laminált padlótválasztanám hozzá:

[link]

A konyha latinsárga,oda pedig valami világosat szeretnénk:

[link]

[link]

[link]

[link]

Légyszi segítsetek dönteni.

Köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook