Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismertek a környezetetekben olyan egyedülálló idős bácsit, vagy nénit, aki segítségre szorulna? fórum

Ismertek a környezetetekben olyan egyedülálló idős bácsit, vagy nénit, aki segítségre szorulna? (beszélgetős fórum)

5. spann (válaszként erre: 1. - Toffifie)
2017. márc. 9. 11:52
Na? Kifosztottál már néhányat?
2010. jún. 6. 18:48
Ha úgy lesz, mint 2001-ben, akkor az állam kárpótolja őket is, a biztosító is fizet, szóval nem biztos, hogy rosszabb helyzetben lesznek.
2010. jún. 6. 18:47
Igen, az utcánkban lakik egy hú, nem is tudom, nyolcvan valahány éves bácsi (de az is lehet, hogy van kilencven). Van egy kutyája, nagyon szereti, de borzasztó látni, olyan magányosnak tűnik. "Állítólag" van családja, aki néha besegít, de én egyébként egyszer nem láttam még nála senkit. Úgy tudom még a tévében is benne volt, mert beteg is, de kora és betegsége ellenére olyan gyönyörű kertje van, hogy az csak csuda. Viszont nem igen ismerem őt, hogy kicsoda-micsoda. Néha beszélgetünk, hogy hogy van és ennyi.
2010. jún. 6. 18:32
hát most lesz egy pár, mert ha lemegy az árhullám, akkor az idősek már nem fognak új ház építésébe, és menni se tudnak sehova
2010. jún. 6. 18:25
Nem kérek ide nevet, vagy címet, csak egy elérhetőséget, amin keresztül felvenném a jelentkezővel a kapcsolatot. Mindig sajnálom az ilyen magányos idős embereket, akik egyedül küzdenek, télen alig fűtenek, stb. holott lenne megoldás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook