Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miben változott a párod azóta amióta elmúlt az udvarlós időszak? fórum

Miben változott a párod azóta amióta elmúlt az udvarlós időszak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
166. Baatkaa
2014. dec. 11. 15:36
Elfelejtett fozni :D Amugy ugyanolyan mint volt. 17 eve vagyunk egyutt.
2014. dec. 10. 12:57
Talán...a rám figyelőből egy kicsit engem figyelő lett. :DD
2010. ápr. 11. 17:00
8 éve ismerjük egymást a férjemmel, 7 éve vagyunk házasok, de még nem változott a férjem semmit, ugyanolyan lelkes, aranyos szerelmes férfi, mint a kezdet kezdetén volt.
163. alyce
2009. dec. 11. 15:12
Nem vagyunk olyan nagyon régóta együtt, 16 hónapja, de szerintem nem változott a párom. Most is ugyanolyan udvarias, mindig udvarol, mondja, hogy milyen szép vagyok. Vagy ha épp olyan ruha van rajtam, megdicsér, hogy milyen jól áll. Ha együtt vagyunk, elmaradhatatlan a folyamatos pusziszkodás, ölelkezés. Talán annyira már nem visszük túlzásba, mint az elején, de szerintem ez idővel el is marad. De! Természetesen nem feltétlenül kell teljesen elmaradnia. Én abszolút elégedett vagyok a párommal, jó, néha vannak kisebb-nagyobb viták, de az hol nincs? Nem cserélném le a világ összes pénzéért sem!! Szerencsésnek mondhatom magam mellette.
162. kitta73
2009. dec. 11. 14:16
sok mindenben és szita csak pozitívan,főleg mióta 2 gyerkőcünk is született.
2009. dec. 11. 14:06
sok mindenben, van amiben pozitív irányba, van amiben negatív irányba
160. ae12cc5be5 (válaszként erre: 158. - Ae12cc5be5)
2008. okt. 31. 10:19
Ja, 13 éve vagyunk együtt.
159. pymary
2008. okt. 31. 10:19
Mi 14hónapja vagyunk házasok. Eddig nem vettem észre, h változott. Ugyanúgy bújik, mint rég. És autóban mindig fogja a kezem. Ha átkarol simogatja az arcom. Imádom! Ő a legdrágább férj!(ezt sokszor mondom is neki. Mire ő: Akkor fizess!- ezen aztán jókat nevetünk)
2008. okt. 31. 10:19
Ritka, de semmiben. Ja, mégis! Ha valamit kiejtek a számon (pl. de megennék valamit) már nem rohan el venni nekem akár a világ másik végére. Ennyi, igazán elégedett vagyok vele, más téren olyan maradt, mint volt!
2008. okt. 31. 10:14
ugyanaz, mint 156
2008. okt. 15. 15:04
Leginkább ellustult és kevésbé pontos. Meg kicsit feledékenyebb is... :-(
2008. okt. 7. 13:45
Mindenben!
2008. okt. 7. 10:41
sose udvarolt :DDDD
2008. okt. 6. 15:50
Hihetetlenül hangzik :-) Jó hallani, hogy van ilyen ^-^
2008. okt. 6. 12:52
13 éves házasok leszünk decemberben, 14éve ismerem, ugyanolyan mint kezdet kezdetén, csak 14 évvel idősebb kiadásban.
151. wicska
2008. okt. 6. 00:46
Az Én párom nagyon sok mindenben megváltozott, az első 3-4 hónapban udvarolt, szét nem lehetett szedni minket, aztán úgy egy kicsit ellaposodott a dolog! Azt hiszem hogy most ismertem meg igazán hogy milyen férfiba is szerettem bele! Nem mondom azt hogy most nem kedves, mert kedves, csak nagyon hisztis lett, és akaratos. Az a baj ezzel hogy én is az vagyok, így nagyon sok az ellentét köztünk.
2008. szept. 9. 08:52
Nagyon helyes! Rövidre azt a pórázt, mert egy idő után azt hiszi, rabszolgája van, nem párja, kedvese, felesége stb...
149. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 148. - Leoborta)
2008. szept. 9. 06:45
Nem hagyom,nem vagyok az a fajta!Tegnap már nyalizott,de nem érdekel!Mondtam neki,hogy gondolkodjon,és utána beszélhetünk!Most nem szól hozzám,de nem is baj!!!!!
148. Leoborta (válaszként erre: 146. - 3cf80f2b78)
2008. szept. 8. 09:01
Ne hagyd! Nem érdemel meg Téged! Kiabáljon a kutyájával. Nem ismerem, de lehet, hogy később ütni is fog.
2008. szept. 8. 09:00

Ha rossz irányba kezd változni a pasi, az csak egyre rosszabb és rosszabb lesz. Vagy észhez tér, és elgondolkodik, vagy véget kell vetni a kapcsolatnak. Ilyenekkel nem lehet hosszú távra tervezni. Ha az elején nem tudjátok gatyába rázni ezeket a srácokat, később már nem lehet! Saját tapasztalat!

A buli pedig mindenkinek kijár egyformán. Nem úgy van, hogy: Amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek!

2008. szept. 7. 19:55
Mindenben!!..Bunkó.......kiabál...mint most is!!!
145. klara13
2008. szept. 7. 19:42
Az a baj hogy tudom én rontottam el a nagy odaadásommal.vannak férfiak akik hálásak ezért?Vagy előbb utóbb úgy megszokják hogy már szinte követelik Nem számít ha el vagy havazva más dolgoddal, a lényeg hogy az ő kényelme meglegyen.Pedig annyira hiányzik az a régi kedves srác a virágok,a csókok az ölelések.Lehet még valamit tenni?!!!!!!!!
2008. szept. 7. 16:50
Elszomorító, hogy mik vannak :-( Azért néha elgondolkodhatnának a dolgokon! Nagyon önzőek tudnak lenni. És ez iszonyú bosszantó! Ha meg esetleg szólunk nekik, akkor egy darabig figyeles, aztán megint letojják az egészet... :S
143. klara13
2008. szept. 7. 14:17
Hát igen,nekem sikerült 2x elrontanom a házasságomat.Amikor megismerkedtem második párommal azt mondta hülye volt az első férjem amiért elhagyott egy ilyen nőt.(férj jön haza, meleg étel kiszedve,kaja után kávé a kezébe,tiszta vasalt ruha,gyerekek rendbe,csekkek feladva kutya megetetve,stb, stb.Elhagyott, most ő főz, mos,gyereket nevel, vasal.A második férjem eleinte hálás volt mindezért, most meg egyenesen meg van sértődve,ha nem ő az első.Már nem hálás érte.Névnapomat elintézte egy telefonos köszöntéssel,én meg azt sem tudom hogy tehetném boldoggá.Olyan egyoldalúvá vált a gondoskodás és a figyelmesség.Miért nem értékelik az önzetlenségemet
2008. szept. 7. 13:18

Én is szeretném, ha kedveskedne. Például ami elég rosszul esett, hogy nőnapon a saját anyja unszolására vett virágot... Hallottam is, mert előttem mondta neki, igaz halkan... Most ilyenkor mit csináljak? Kenjem a hajára a virágot? Utána amondta, hogy: "Nem vagyok ám ilyen bunkó, ugye tudod?" Szóval rájött szerintem, hogy mi a dörgés...


Meg most, hogy elment fősulira, a könnyes búcsú után kaptam tőle virágoz. Ez nagyon jól esett :-) Meg is lepődtem, mert nem szokott ilyeneket!


Szóval lényeg a lényeg, hogy kell nekünk a törődés, a figyelmesség, a kedveskedés, csak ők ezt nem igazán veszik figyelembe :-(

141. kitta73
2008. szept. 7. 11:52
könnyebben kimutatja az érzéseit:-)
2008. szept. 7. 11:47

Én is ezt gondolom,hogy azért ilyen.Mert megszerzett.Pórbáltam már beszélni vele erről a témáról,hogy megváltozott.Szerintem nem értette meg nekem erre mennyire szükségem lenne,hogy udvaroljon.Szerintem csak nyafizásnak vette.

Pedig nem.Ki vagyok éhezve a kedveskedésre.

139. 55b1652900 (válaszként erre: 138. - Cirmanella)
2008. szept. 7. 11:42
Ugyan ez van nálam is... :-( De ez már a 3. hónaptól észlelhető volt, akkor olyan érzésem volt, hogy azt gondolta: " Jól van, megszereztem. Most már minek kedveskedjek..." De lehet, hogy nem így van, csak pusztán figyelmetlen...
2008. szept. 7. 11:33

Na ez a buli téma ugyanez.

Ha ő megy bulizni akkor rendben van,kell a kikapcsolódás.Tegnap elmentem én szórakozni,akkora cirkuszt kicsapott.Már nem is olyan figyelmes mint régen.Az udvarlás alatt,mindig készült valamivel nekem,ha bármit megemlítettem,hogy szeretem,köveztkező randin már azzal kínált.Virágcsokorhalmok.Szerelmes képeslapok.

Most ezekből semmi nem maradt meg.

2008. szept. 7. 11:30
Nagyon megváltozott,mintha nem ugyanaz az ember lenne.Én viszont jó irányba változtam.Nem értem ő miért nem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook