Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás hőillesztéssel...segítség! fórum

Hajhosszabbítás hőillesztéssel...segítség! (beszélgetős fórum)


2014. febr. 28. 23:31
En is szeretnek.
10. fodraszpeti (válaszként erre: 9. - 9bbc382386)
2012. febr. 5. 13:23

Egyetértek,szerintem is a súly a probléma.

Inkább szedjétek le,mert komoly baj lehet belőle.

Ilyenkor érdemesebb inkább a varrást választani,mert annak a súlya egyenletesen eloszlik a fejen,nem tépi ki a hajat.

9. 9bbc382386 (válaszként erre: 7. - Edybaba24)
2010. jún. 6. 21:20

Akkor nem jó a fodrászod.

Mindenképp menj el egy hozzáértőhöz,nehogy nagyobb baj legyen.Bár ez már most elég baj.Az ilyen kontároktól elvenném az ipart.

2010. jún. 6. 21:01
nem tudom nekem 2éve van hajam, de európai.. de igen valószínű, h nagy a súlya a póthajnak amiket a tincsekhez tettek... lehet ez pénzkidobás volt most neked :(
7. Edybaba24 (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2010. jún. 6. 20:10
Szia! India haj...Félek,hogy kihullik a saját hajam is:S Amúgy meg sajnálnám leszedetni,mert tetszik. Nem az összes tincs egyforma súlyú... :( NEm tudom,hogyan csinálhatták,vagy miért nem egyformák :(
2010. jún. 6. 20:06

Ez nagy hiba!

Nem szabadna hajhagymástól ,tőből kiesni a tincsnek.Hibázott a fodrász,valószínű súlya van a póthajnak,a Te hajad meg nem bírja azt el.

Valószínűleg kell szedetned,mert előfordulhat allergia is,azaz foltos hajhullás.

Milyen minőségű az illesztett haj?

Ha ázsiai,akkor pláne nem jó.

Üdv!

5. babolcsaianna (válaszként erre: 1. - Edybaba24)
2010. jún. 6. 12:37

Azt írják, hogy az a jó, ha a saját tinccsel azonos vastagságú póthajat illesztenek fel.

Van egy hajhosszabbítós topik sok okos és ügyes szakemberrel, szerintem írj oda.


Akartam linkelni, de közben látom, hogy már megtaláltad.

4. Brigi0430 (válaszként erre: 3. - Edybaba24)
2010. jún. 6. 11:52
Természetes,h hullik vmennyire! Mivel a hajszálak nem tudnak "rendesen" kihullani (amit ugye nem vennél észre) ezért maradnak benne a tincsben! Az is lehet,h kihullottak és elengedte a ragasztó! De mondom, így látatlanban nem tudok semmi más tanácsot adni! Ha attól megnyugszol, akkor inkább menj el egy másik fodrsázhoz, aki megnézi,h nem lettek-e túl vastagok a tincsek és lehet tényleg az a baj... Ha más nem, akkor szedesd le!
3. Edybaba24 (válaszként erre: 2. - Brigi0430)
2010. jún. 6. 11:42
Köszi. Most nagyon bevagyok parázva: ( Nem szeretnék kopasz lenni.
2010. jún. 6. 11:33
Így látatlanba, sztem túl vastag tincseket rakott fel a fodrász! Nekem több mint két éve van és nem hagytam el! Annó én is elhagytam, amikor ragasztva volt, de akkor a ragasztó miatt! Nekem pl gyorsan zsírosodik a hajam és az volt a baj! Amúgy amikor fent vannak, nekem is kilógnak a hajhagymás hajszálak! Azzal nem igazán lehet mit kezdeni, mert az az, ami alap járaton magától kihullana! De nem másfél hét után!!!
2010. jún. 6. 11:15

1,5 hete volt hajhosszabbításom. Eddig 3 tincset "hagytam" el,de nem a ragasztó engedte el,hanem a sajáthajam...hajhagymástól hagytam el őket! :S

Most nézegettem a hajat és von olyan elől,hogy már csak pár szál hajam tartja a többit pedig már kijött,hajhagymástól együtt.

Ezekszerint nem bírja el a hajam? :S Szedessem le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook