Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudnék Bioptron lámpát kölcsönözni Tolna megyében, Pécsen vagy Baján? fórum

Hol tudnék Bioptron lámpát kölcsönözni Tolna megyében, Pécsen vagy Baján? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 8. 18:05
Annyira alacsony havi törlesztő részlettel lehet venni,hogy érdemesebb venni.Kislámpát,kb.4000 havi részlettel lehet már.Barátnőm ennél a cégnél dolgozik.
5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2010. jún. 7. 13:00

Igen, azért akartam kölcsönözni, gondoltam ha babamérleget lehet, akkor ezt is :))

Pesten láttam, de itt felénk nem.

2010. jún. 6. 23:08
Hát akkor sajna marad az a verzió,h eljár kezelésekre,s lámpázzák.DE talán ír vki közben bérlési lehetőséget is,bár ilyen drága dolgot nem igen szoktak szerintem bérbe adni.Majdnem egy idősebb autó ára:(:(
3. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Nadine81)
2010. jún. 5. 21:46
Köszi. De tudom mi az ára a készüléknek, és még használtan is sok lenne az ára :((
2010. jún. 5. 20:51
Szia.bérelésben nem tudok segíteni,de az egyik barátnőm eladná jó áron a lámpáját.Ha a vétel is érdekelne,írj,hátha meg tudnátok egyezni,s akkor legalább lenne sajátod.Állítólag tényleg hatásos amúgy.
2010. jún. 5. 20:07

És kb. mennyiért lehet bérelni?

Anyukámnak valami saok ideg ínszalag gyulladása van, és arra ajánlották.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook