Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Banki utalás fórum

Banki utalás (beszélgetős fórum)

14. MMea (válaszként erre: 4. - Timcsillag)
2010. jún. 5. 23:06

Elivel akkor kellett róla kapnod egy bizonylatot és azon rajta van a dátum, hogy mikor kezdeményezted az utalást. Kérdés, hogy a pályázatnál elfogadják-e. Érdeklődd meg.

A bank nem csak délelőtt dolgozik, csak megvan minden banknál, hogy meddig lehet utalásokat leadni, van ahol 1 óra van ahol 4 óra.

2010. jún. 5. 19:45
De jó, hogy mondtátok ezt a hó vége dolgot, mert így van mire hivatkoznom a csajnak, talán megértőbb lesz.
12. Timcsillag (válaszként erre: 10. - Martian)
2010. jún. 5. 19:44

Nem, szerintem ez a helyi fiók hülyesége, másik településen mindent megoldanak, csak ezek a helyiek olyan "spécik".

Más városban a Raiffeisen fiók rugalmas, de itt helyben szörnyűek.

Többen ott hagyták őket, de most az az új divat, hogy kiveheted a pénzed, de ne szüntessd meg a számlád, mert akkor rontod a statisztikájukat, szerintük ez a megoldás, nem az hogy mindent az ügyfélért.

2010. jún. 5. 19:42

Hát szerintem, én elutaltam május 30-ig, az már nem az én saram, hogy a jóváírás csak másnap történt meg. Meg mivel ennek a projekt megvalósulásában nincs jelentősége, talán el is fogadják. Hétfőn kiderül.

A Telebanking jó lenne, de nem megoldható mert ez céges számla, csak úgy utalhatok, ha 2 ember jűvá hagyja, és nem egyeznek bele a telebankingba:-((

2010. jún. 5. 19:40
nálam náluk van a pénzem, még soha nem volt gondom velük, valószínű tényleg a hó vége miatt volt a bibi
9. Timcsillag (válaszként erre: 8. - Darcy73)
2010. jún. 5. 19:37

az a baj, hogy hó közben is ez a helyzet:-(

ahova utaltam azoknak mindegy, csak aki nekem utal, az elfogadja-e hogy én idejében utaltam

2010. jún. 5. 19:33

Mindenhol van befogadási ideje az utalásoknak.Bankonként változik.Hó utolsó munkanapján a hó végi zárások miatt,lehet hogy korábbi időpont volt a befog.idő.

Az már más kérdés,hogy el fogják-e fogadni ott ahová utaltad.Javaslom Neked az internetbankot.Azzal otthonról is tudzs utalni.Persze ekkor is figyelned kell a befogadási határidőkre.Van ahol ez netbanknál este 6 óra.

2010. jún. 5. 19:31
raiffeisen bank:-(
2010. jún. 5. 19:28
nem semmi
5. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Timcsillag)
2010. jún. 5. 19:22
Melyik ez a kukacoskodó bank? (csak hogy messziről elkerüljem)
2010. jún. 5. 19:11

Igen, de az a bajom, hogy bevittem május 31-én a bankba az utalást délután 2kor és képzeljétek, nem utalták, mert ők csak a délig leadottakat utalják el aznap.

Ezt nem tudtam, de nekem pályázat miatt fontos volt, hogy 31-én utaljak. És most azon izgulok vajon elfogadják-e. Hisz bementem utaltam is, de másnap könyvelték le, és a banki kivonaton is június 1-je szerepel. Kértem a bankostól igazolást, hogy én bevittem, de nem tudom ezt elfogadják-e, pedig nem az én hibám, hogy a bank csak délelőtt dolgozik!

2010. jún. 5. 19:07
ha bankon belül, akkor azonnal megjelenik hétköznap, már amelyik banknál nekem dolgom volt
2. Martian (válaszként erre: 1. - Timcsillag)
2010. jún. 5. 19:06
az utalás után a bank lekönyveli, és jóváírja
2010. jún. 5. 19:04
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mi számít utalásnak.utalás= jóváírás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook