Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Berendelték a párom. Árvizsújtotta részen élők, ha még tudtok, irjatok! fórum

Berendelték a párom. Árvizsújtotta részen élők, ha még tudtok, irjatok! (beszélgetős fórum)

14. danina
2010. jún. 5. 18:50
Az én fiam a Bódvánál van nem tudni meddig.
2010. jún. 5. 18:50
Az én páromat tegnap este rendelték be, de akkor még nem tudtuk, hogy hova és mennyi időre. Éjszaka kiderült, hogy Edelénybe vannak. Elvileg ma éjszaka már lesz váltás és haza tudnak jönni. Szar a helyzet, Hernád patak olyan széles lett mint a Duna, valahol 2m-es a víz(házban)! Barátnőm vőlegényét ma rendelték be valahova 5 napra! Nekem azt mondták, hogy még mindig emelkedik a víz.
12. 06718ca650 (válaszként erre: 8. - 2ed619333f)
2010. jún. 5. 18:48
hát ebben nagyon igazad van. jön egy ár, azt mondják na majd most megcsinálják, aztán évekig szarnak az egészre, s mikor megint jön, a fejükhöz kapnak. úgy tudom ma a Hernád tetőzik, akkor valahova oda vihették.
11. 2ed619333f (válaszként erre: 10. - Tillag)
2010. jún. 5. 18:48

Első körben annyit tud, hogy egy hét...

mi meg épp együtt főztünk, mikor jött a telefon

10. Tillag
2010. jún. 5. 18:47

Az én párom hétkor végzett volna, de hatkor közölték vele, hogy irány bevásárolni, 8kor indulnak...

Azt sem tudja hogy hová, vagy mennyi időre...

szsz81 a Te párodnak meddig kell maradnia?

9. 2ed619333f (válaszként erre: 7. - Danina)
2010. jún. 5. 18:45
Átérzem az érzéseidet...
2010. jún. 5. 18:44

Tudom, hogy vigyáznak egymásra, tudom, hogy elkél a munka...tudom én...de olyan nincs, hogy ne féltsem...egy órája indultak, valahová oda, ahol ma éjjel várható a tetőzés...az ottani rendőröket váltják le...

Az idegesit a legjobban, hogy itt ez a nemzeti vágta...erre kell költeni...a gátakra nem...tartsák meg rendben van...de a lóversenypálya nem jó...holott az csőd szélén áll...elherdált pénzek...

7. danina (válaszként erre: 1. - 2ed619333f)
2010. jún. 5. 18:40
Szia!Ne aggódj!A fiam is ott van,2 napja.Rettentően féltem hogy baja lesz.Ma készített a MTV felvételeket náluk,a mai RTL híradóban adják le nézd meg!Ne félj,vigyáznak egymásra!
2010. jún. 5. 18:40
szia. én Edelény közelében lakom. pár utcában elég nagy a víz, a város központjában meg (kastélynál) hömpölyög. ha apadni kezdene, az jó lenne. a múlt héten sok kis patak megőrült, de most azok lenyugodtak. remélem. bár a vízszint elég magas. nekünk a belvíz okoz gondot, ahol nem árvíz van ott belvíz :( de nyugodj meg, nem esik majd baja, a segítő kéz meg nagyon jól jön.
2010. jún. 5. 18:38
A múltkor pár napja nálunk 20 percen keresztül minden egyes másodpercben villámlott, és állandó mennydörgés volt, félelmetes, olyan volt mintha nem akarná abbahagyni, tulajdonképpen minimum 1200-szor villámlott a 20 perc alatt ami látható volt. Akárkit kérdeztem családban és munkahelyen is, soha senki nem tapasztalt még ilyet. Fel is vettem amúgy. És ez csak Békés megye...itt is volt felhőszakadás, de aztán ennyi....akkor mi lehet B-A-Z-ben?! :S
4. correct (válaszként erre: 2. - 20a107e4c9)
2010. jún. 5. 18:36
Az! És egyre durvább és több ilyen van a bolygón :S
2010. jún. 5. 18:35
Ne féltsd, tud magára vigyázni, és tuti, hogy rá is vigyáznak! Még egy átlagember sem halt meg emiatt akik ott élnek, a baj inkább a sok kár amit önhibájukon kívül szenvednek anyagilag és persze életminőségileg! Ilyenkor előfordulhat plusz segítség igénylése. Pl. ha sok rablás lenne, előfordulhatna, és nem egy ház lett otthagyva felügyelet nélkül. Mindenhol elkél a munka.
2010. jún. 5. 18:35

Én is most néztem a tv-t:(

szörnyű ami van ,szegény emberek:(

2010. jún. 5. 18:32
Hajdú-bihari vagyok. A párom nyomozó. Őt és még több társát berendelték, és elvitték őket Borsod megyébe. Aki árvizsújtotta részen él, és még tud irni, tegye meg, hogy ir nekem....mi a helyzet ott? A tvben szörnyűségeket látok, és rettenetesen féltem a szerelmemet....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook