Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vegyünk egymástól használt, de jó állapotú tankönyveket szeptemberre! fórum

Vegyünk egymástól használt, de jó állapotú tankönyveket szeptemberre! (beszélgetős fórum)

2016. máj. 3. 17:50
Eladna valaki középiskolai 9-dik osztályos tankönyveket?
2010. jún. 7. 12:26
Nekem 8.osztályos könyvekre lenne szükségem!(persze nem nekem,hanem a gyereknek:o))
2010. jún. 7. 07:45
Én általános iskola 5. osztályos, ill. 2 osztályos könyveket tudok adni. Ha valami érdekel szívesen megnézem a részleteket.
2010. jún. 5. 19:40

Én leírom, hogy milyen könyveim vannak, aztán ha valakit érdekel valamelyik könyv, akkor megnézem a számát, kiadót, stb. Amire szükség van.

Tehát:

Történelem és társadalom ism. 10.

Matematika 10.

Kémia 10.

Magyar nyelv 9-10.

Geometriai feladatok gyűjteménye I.

Érettségi témakörök, tételek(magyar nyelv)

Szövegszerkesztési ismeretek

Kémia I.

Geometriai feladatok gyűjteménye II.

Magyar nyelv I. osztály

Magyar nyelv és kommunikáció

Kémia 9.

Irodalom 9-10.

Fizika 10.

Asszem nagyjából most ennyi:D

2010. jún. 5. 18:25

SZiasztok! Csatlakkozom. Nekem is van 2 gyereknyi tankönyvem. Csak hát jó lenne tudni, hogy kinek mi kell... Nem elég hogy pl. 5.-es történelem, fontos a kiadó és az író is. Szerinetem többet tudnánk egymásnek segíteni konkrétumokkal ...


Szóval kinek mire lenne szüksége? :-)

5. a908366fdb (válaszként erre: 2. - A908366fdb)
2010. jún. 5. 13:47

Na ez nem lett valami értelmes mondat:D:D

Szóval írjátok hogy mi kell, megnézem max, aztán nemoskára lesz egy kis időm és leírom, hogy milyen könyveim vannak, aztán ha valakit érdekel, megdumáljuk:D

4. bige
2010. jún. 5. 13:46
nálunk már l kellett adni a rendelést, hogy ki mit kér. nálatok nem?
2010. jún. 5. 13:42
csatlakozzom énis,nálunk is van rengeteg tankönyv ami már nem kell,szívesen segítek,ha van olyan ami kell valakinek
2010. jún. 5. 13:41
nekem van pár eladó tankönyvem, írjátok, majd leírom, aztán ha valakit érdekel megbeszélhetjük
2010. jún. 5. 13:36

Mi megkaptuk a jövő évi tankönyvlistát és arra gondoltam, miért ne lehetne egymás között cserélni vagy jelképes áron adni-venni a tankönyveket.

Például egy ének-zene tankönyv új ára 925ft vagy egy fizika könyv 1160ft.Akinek van jó állapotú tankönyve, úgyis kidobná, hisz gyerek-szülő örül, hogy eltelt az év és nincs már a könyvre szükség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook