Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam kcal számolás és Update kombinációjával! Beszélgessünk a súlytartásról! fórum

Lefogytam kcal számolás és Update kombinációjával! Beszélgessünk a súlytartásról! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 11. 16:29

És még azt hittem, hogy feltaláltam a spanyolviaszt.

De ezek szerint mások is már korábban kombinálták a norbit, a kalóriaszámolást és a tornát együtt. Ahogy itt írja valaki, már két év óta tartja is a súlyát.

Egyébként én is azt szeretném de nagyon, hogy 5-6 hónap alatt 18-20 kg lemenne rólam, akkor már nyár elején majdnem az ideális súlyomnál lennék!

23. Amynona92 (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2011. márc. 17. 21:35

Szia!


Leírnád légyszi az 1200 kcal-ás Norbi Update-tel kombinált étrendedet?


Előre is köszi! =)

2010. jún. 22. 21:55

Szia!:))


Nekem szépen követte....most tettem egyik nap a blogomra képet, ott meg tudod nézni...


érdekes, a mellem tény nekem is szinte eltűnt...a hasam sem az igazi még...de az főleg a terhesség miatt.


Nagyon szép az a 8 kg....mindent bele!:))

2010. jún. 22. 15:04

Sziasztok!

Hát én mindenről lekések.

Pár hete én is elértem a súlyom, kerestem is súlytartáshoz társakat, de nem jött be a fórumom.

Noémi gratulálok a 36 kg-hoz!

Bőr-rel kapcsolatban mi újság? Valahol azt olvastam, hogy a bőr havi 1kg súlyváltozást bír követni. És szerintem igaz. Te hogy tapasztaltad? Én 10 hét alatt fogytam 8 kg-ot, és a bőröm nagyon laza. Főleg a poci-cici a kritikus (mondjuk ebbe a két gyerek is besegített). Úgy látom, hogy mindig egy picit szebb. Lehet, hogy idővel, súlytartással regenerálódik a bőr?!

Tapasztalat? Ötlet?

2010. jún. 9. 09:01

Szia Ili!


Köszönjük a kedvességedet!:))


Nálam a kcal számolás és az Update kettős ereje:) hatásos volt. Főleg a kcal számoláson volt a hangsúly...de sok Norbis terméket is fogyasztottam.


Most is kerülök a lisztes, cukros dolgokat, tehát főleg Update szerint étkezem.


ha valami van amiben nem hiszek az a ilyen slim, olyan slim, meg az almaecet kapszula...biztos mindengyik jó valamire, de én nem hittem benne, nem szedtem és lefogyózam. Ez mind csak valakinek sok sok pénz. Egyetek sok zöldséget, gyümölcsöt, abból nyerjetek sok sok vitamint és étkezzünk sokoldalúan...én ebben hiszek,


De, ettől még amiket szedsz lehet jó...de én másban hiszek!


Én a havi 4 kg mindig leadtam...nem éheztem, jól érzetem magam. és szerintem ez fontos. Nekem a 10 kg-t, heti 2-3 tornával nyár végre simán le tudnád adni...

19. t.Ili (válaszként erre: 9. - Noémi 23)
2010. jún. 8. 22:25

Sziasztok!

Hú,nagyon dicséretes amit csináltok.Micsoda akaraterő.

Én még ott tartok,h.nézegetem a fogyózós oldalakat,tájékozódok,érdeklődöm.

Noémi! mit gondolsz,-jó kezdés lenne,ha Norbi első könyvét olvasgatnám?

Változó kor,+10 kg.Megvettem a Klimin slimet,+almaecet kapszula .Két hete szedem.Semmi.

2010. jún. 8. 22:07

Ismerős volt a neved...de elég sok emberrel tartom a kapcsolatot, bocsi, h nem emlékeztem egyből...


Viszont nagyon büszke lehetsz magadra, hogy ennyire erős és kemény csaj vagy!:))


Én pedig boldog vagyok, hogy jó tanácsot adtam!:))


Kickboxot én is szerettem...bár én most azért Rékázok már, mert Ő kimondottan erősít....én úgy érzem a fogyás után, az alakuló izmot a combomon, fenekemet, hasamat neki köszönhetem!:))

2010. jún. 8. 21:19
Noémi 23: Annak idején pont a te tanácsodra nem kezdtem el tornázni a 100 kg-mal Rékára. Kezdtem Norbi Kick boxával, majd a Kiképzéssel, aztán ráakadtam Czanik Balázsra és végül a kedvencem Czanik Krisztián lett. Nagyon bejön, hogy a sok rugdosástól ugyanúgy mennek lefele a cm-k és nem kell kitöréseket csinálnom. Szuper ez a kick box, nem is gondoltam volna. Nem mondom, hogy nem fogom elővenni Rékát, de én még mindig úgy érzem 78 kg-san is, hogy gyilkos ez a Réka. Pedig amikor 102 kg voltam, akkor mondtad, hogy te 80 kg-san kezdted a Rékát. Mindig eszembe jutsz. Főleg amikor 80 lettem. Te, és Iza tanácsára léptem be a kalória számolgatósok táborába. Hála nektek. Soha nem gondoltam volna, hogy én majd ilyeneket fogok csinálni.
2010. jún. 8. 20:54
Mire tornázol??
2010. jún. 8. 20:53

Szia Jennifer,


Nagyon ügyes vagy!:)) Mindent bele továbbra is!:)))


Én is számoltam ch-t is..és én is Update-tel kezdtem, majd kcal számolás és Update-tel kiegészítve. nagyon jó módszer mind a kettő!:D


És én is heti 3-at tornáztam és elég volt a 30-40 perc, most hogy már rendesen eszek, heti 4-5-öt tornázok már!:)

2010. jún. 8. 20:40
Sziasztok, én úgy szintén fogyóban vagyok még, mint Annamaris. 5 hónap alatt Update és kcal, na meg szh. számolgatással 24 kg-t fogytam. Még van 13 amit le szeretnék adni. Az első 2 hónapban csak Update volt, azzal fogytam 10 kg-t, majd bevetettem a mások által is sikeres kcal számolgatást az U. mellé. El kell mondjam nagyon tuti módszer. Na, meg tornázgatok is 1 héten 4-5-ször fél órát. Azt gondoltam ez kevés lesz, de az alakom nagyon sokat változott. Most 78 kg vagyok és azokat a ruhákat hordom amiket 70 kg-san hordtam. Bár már én is a súlytartásról tudnék beszélni, de nem vagyok telhetetlen.
2010. jún. 5. 20:15

Akkor mindjárt kopogok!:))


Igen ismerős érzés..nem hiába mentem blogra mind a két naplómmal!:)))

12. a908366fdb (válaszként erre: 11. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 20:07

Igazából azért lett titkos, mert van itt egy-két olyan ember a hoxán, aki többször is belém kötött, mert ezt írtam, meg azt írtam....sokáig nem foglalkoztam velük, de egy idő után elegem lett. Így sokkal jobb, hogy én döntöm el, hogy kik olvashatnak....aztán ha úgy döntök, hogy nem szeretném, hogy valaki olvasson, akkor kirakom...

Szóval nem feltétlenül kell nagyon közelállónak lenni:)

Csak így jobb, hogy megválogathatom, hogy ki olvasson:):)

Amúgy bírom a negatív kritikát is, csak nem szeretem amikor valaki túlzottan beleszól abba amit csinálok, úgy hogy nem is ismer igazán...:)

Ha esetleg szeretnél olvasni továbbra is, rajtam nem múlik:):)

Szívesen látlak:)

11. Noémi 23 (válaszként erre: 10. - A908366fdb)
2010. jún. 5. 20:03

Mindent bele...mióta titkos a naplód nem olvasom, mert gondolom, azért lett titkos, mert csak a nagyon közelállók olvashatják, vagyis azt szeretnéd biztos, hogy csak Ők olvassák!


Nagyon szépen haladsz!:)

10. a908366fdb (válaszként erre: 9. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 19:56

Köszi:)

Remélem augusztus elején már tudok csatlakozni:D:D

2010. jún. 5. 19:42

SZIASZTOK!:)


Annamaris mindent bele, majd várunk vissza!:))


Tirgisliliom köszönöm!:) A legjobb módszer sztem az összes diéta között...mert nem egy sztárdiéta, nem von el mindent, hanem ésszel fogysz, és magad hat meg miket eszel...csak számolnod kell. :)


Vaczila pontosan én is így próbálom tartani mozgással kompenzálok. Én is 62-63 között mozgok....nagyon rossz napokon 64...sztem az Updatettel kombinálva tuti a siker!:)))


T.lli, U1=Update termék, ahogy Vaczila is írta. Én most már itthon is próbálok úgy sütni főzni, h cukrot és fehér lisztet nem használok.

8. vaczila (válaszként erre: 7. - T.Ili)
2010. jún. 5. 08:36
Nem tartalmaznak finomított szénhidrátot, vagyis fehér lisztet és cukrot.
7. t.Ili (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 08:21
Mik azok az U1 termékek?
2010. jún. 5. 07:53
Én is fogytam tavaly elég sokat az update módszerével. Azóta megközelítőleg jól tartom a súlyomat, ill van 2 mozgó kilóm ami le-föl ingadozik, de alapjában véve nem híztam vissza. Meggyőződésem hogy ez az azóta is tartó rendszeres mozgásomnak köszönhető. Most azonban szeretnék még valamennyit fogyni, így az updatet kombinálom én is a kalória számolással, aztán majd meglátom hogy sikerül. Súlytartásnak szerintem nagyon jó a torna. Én 3-4x tornázok hetente itthon dvd-kre és 1x járok kangoora is.
5. 7aab4d3657 (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 07:41
Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Én most kezdek barátkozni a kalóriaszámolással.
2010. jún. 5. 07:29

Sziasztok!

Bárcsak már én is ott tartanék, hogy a súlytartásról beszélgessek:D:D:D

Na mindegy, majd visszanézek 1-2hónap múlva:D:D

Addigra remélem már nekem is arra kell figyelnem:D

3. Noémi 23 (válaszként erre: 2. - 04e95f637a)
2010. jún. 5. 07:15

Szia:)


Pont most írtam neked a másik fórumon!:)))


Értem. És azóta tartod is a súlyodat?

2010. jún. 5. 07:15
Szia!Én nem fogyóztam,legelőször mikor fogytam!A stressznek köszönhetően fogytam le!:)
2010. jún. 5. 07:11

Sziasztok!


Főleg kcal számolással lefogytam 36 kg-t, 9 hónap alatt. Update-tel egészítettem ki. Sok U1 terméket fogyasztottam, de tartottam az 1200-1300 kcal-t. heti 3-4-szer tornáztam.


Mióta lefogytam 1,5 hónapja tartom a 62 kg-t. Nekem bevált a: "Tornával kompenzálom az evést" elv.


Nektek mi vált be súlytartásra??? Heti hányszor tornáztok és mire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook